Skocz do zawartości

GrabekYT

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia GrabekYT

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. Witam Tak, jak w temacie napisałem skrypt na sprawdzanie graczy, prosiłbym o ocenkę Wymagane dodatki: skRayFall Przygotowany na wersje: 1.16.1 Co zawiera ten skrypt ? automatyczne banowanie gracza na ip wysyłane automatycznie wiadomości zablokowanie komend podczas sprawdzania otwierany ekwipunek z możliwością przyznania się napis na cały ekran, że jest się sprawdzanym Skrypt:
 2. Dzięki wielkie, temat do zamknięcia
 3. Witam, jak zrobic komendę /discord , gdzie po jej wpisaniu wyświetla nam się link z adresem do https do discorda Nie chodzi mi o komende typu, ponieważ ten link nie działa command /discord: trigger: send "&c&lLink do discorda: &a&lhttps://283718273918371"
 4. Witam, na serwerze mam plugin CombatLogX na antylogouta, funnyguild i inne. Przy walnięciu gracza tagprefix gracz z gildia np. [ TEST ] testnick1, na sam testnick1 na biały kolor tak jak jest normalne. W skrócie po walnięciu gracza jego tag zmienia się na podstawowy. Wie ktoś jak to rozwiązać ? PILNE
 5. Witam Chciałbym dodać na moim serwerze kalendarz adwentowy, gdzie po /kalendarz otwiera się ekwipunek i codziennie przez 24 dni można odbierać nagrodę, albo NPC na spawnie z takim ekwipunkiem. Przykład
 6. Okej. A wiesz może, gdzie jest tutaj błąd. Komenda /lobby po jej wpisaniu gracz ma zostać prze teleportowany do lobby, a jak się ruszy to mu to przerywa.
 7. Na 1.8 strzelając lukiem w środek 2 tnt, odpalały się 2, na 1.16 jedno tylko.
 8. Tnt na wersji 1.16.1 inaczej sie odpala, niz w 1.8
 9. Witam Tak jak w temacie czy istnieje jakiś skrypt, plugin na włączenie tntz wersji 1.8 na serwerze 1.16.1 ?
 10. Version: 2.5.1 Błąd: [Skript] In 1.13+ you cannot get the title name of an inventory outside of an InventoryClickEvent, Only if this inventory has an InventoryHolder may it be used in this state.
 11. Tylko, że ten błąd nadal wyskakuje
 12. Teraz po kliknięciu nic się nie dzieje, jak kliknę na slot 21.
 13. Witam Pisałem skrypt na /pomoc w GUI i natknąłem się na błąd: [Skript] In 1.13+ you cannot get the title name of an inventory outside of an InventoryClickEvent, Only if this inventory has an InventoryHolder may it be used in this state. Komenda /pomoc slot 34 po kliknięciu wpisuje komendę /stoniarka ale gracz tak jakby może wszystko przekładać do swojego eq i się psuje, a przycisk powrót nie działa i wyświetla się błąd. Jak wpisze osobno /stoniarka to nie mogę przenosić przedmiotów do swojego eq i przycisk działa.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...