Skocz do zawartości

XaweryON

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O XaweryON

 • Tytuł
  Świeżak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Chodzi o cheaty gdzie można dodawać itemy na serwerach jak z gm1
 2. Jakie są cheaty na gm1, dodawanie/kopiowanie itemów
 3. Witam, poszukuję programisty, który stworzy prostą w działaniu grę, która wykorzystuje lokalizator w telefonie. Po więcej informacji zapraszam na Discord: ebersa#1807. Oczywiście zapłacę po skończeniu pracy.
 4. Niestety w Minecraft hasła i maila nie zmienisz, ale gwarantuje stały dostęp do konta
 5. Witam, sprzedam konta Gta V/Minecraft premium. Konta pochodzą z całkowicie legalnych źródeł. Konta z grą są na platformie epic games, a konta Minecraft oczywiście na oryginalnym launcherze. Cena to 25zł i przyjmuje płatności w PayPal lub ewentualnie Skrill. Po zakupie w przypadku GTA V będziesz miał dostęp do konta i do maila, na które jest zarejestrowane konto, w Minecraft dostaniesz login i hasło. Discord: ebersa#1807. Czas realizacji 12h po wpłacie (jesli będą jakieś zmiany, zostaniesz poinformowany). Jestem otwarty na propozycje, proszę pisać na dsc.
 6. Witam, sprzedam konta Gta V. Konta pochodzą z całkowicie legalnych źródeł. Konta z grą są na platformie epic games. Cena to 25zł i przyjmuje płatności w PayPal lub ewentualnie Skrill. Po zakupie będziesz miał dostęp do konta i do maila, na które jest zarejestrowane konto. Discord: ebersa#1807. Czas realizacji 12h po wpłacie (jesli będą jakieś zmiany, zostaniesz poinformowany). Jestem otwarty na propozycje, proszę pisać na dsc.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...