Skocz do zawartości

Przekierowanie domeny craftsite.pl na skript.pl

skript.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik @Patryk42341 dodał nowy wniosek:
Przekierowanie domeny craftsite.pl na skript.pl

Proponuję przekierowanie domeny craftsite.pl metodą pliku .htaccess na domenę skript.pl. Craftsite.pl jest dobrze wypoziomowana w SEO, więc przybędzie kilku użytkowników, ale zwlekanie tylko wypoziomowanie osłabia, ponieważ domena jest nieużywana od dłuższego czasu. Wszystkich, którzy uważają ten pomysł za dobry zachęcam do oddawania głosów popierających.

Dlaczego to proponuję?:
Ponieważ na fandomskiej Wikipedii przeczytałem, że Libter jest właścicielem również domeny craftsite.pl. Zależy mi na polskiej społeczności Minecrafta i uważam, iż każde jej rozdrabnianie na małe społeczności jest główną przyczyną, która prowadzi ku jej upadkowi. Dzieje się tak z przyczynowo-skutkowego faktu, że kiedy społeczność jest bardzo duża to każdy w niej umie co innego (ktoś zna się na programowaniu pluginów, ktoś inny na pisaniu skryptów, ktoś inny na języku itd. xD). Kiedy wystąpi sytuacja, że polska społeczność Minecrafta będzie rozdrobiona na małe części to może się stać, że na każdym forum będą tylko specjaliści od jednej rzeczy, więc nie będą oni umieli pomagać nowym członkom społeczności, co w konsekwencji doprowadza do tego, że nowi opuszczają społeczność jakiegoś małego forum, a starzy znudzeni samymi sobą również. Dlatego jestem zwolennikiem stworzenia polskiego wielkiego molochu w którym widzę właśnie Skript.pl pod przywództwem jedynego wodza polskiej społeczności Minecrafta, a nick jego Libter. xD Widać również potencjał, który ciągle trwa w forum Skripta, jest to jedyne jak na razie forum z wieloma urozmaiceniami premium oraz powszechnie dostępnymi. Nie jest to już czyste forum IPBoard jak inne strony próbujące konkurować. Trudno więc Skript.pl podrobić, a przynajmniej ciężko szybko to zrobić. Nikt też nigdy nie mówił, że największa polska społeczność Minecrafta (którą i tak już jest Skript.pl) musi mieć nazwę nawiązującą do craftingu.

Niecne plany (taki żarcik i nieżarcik):
Proponuję również wykupić przy najbliższej okazji domenę Craftportal.pl, abyśmy uzyskali te 10 osób, które tam pozostało. No sorry, tak działa kapitalizm. :D

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 16.04.2021 o 14:34, skript.pl napisał:

Ponieważ na fandomskiej Wikipedii przeczytałem, że Libter jest właścicielem również domeny craftsite.pl.

Nieaktualne dane. craftsite.pl od ponad roku jest sprzedane w całości dla @JanekJaran. Chyba, że on pozytywnie rozpatrzy tę propozycję :kappalul: Ale osobiście muszę wniosek odrzucić.

Odnośnik do odpowiedzi

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...