Skocz do zawartości

Jakie znacie sposoby zarabiania w Internecie?

Patryk42341
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie znacie sposoby zarabiania w Internecie? Szukam czegoś konkretnego. Na czym można dorobić w wolnym czasie i coś co można zawsze wykonywać. Tylko nie piszcie, że wypełnianie ankiet... Wypełnianie ankiet definitywnie nie jest dla mnie, poza tym zbyt słaby pieniądz z tego, a wszyscy blogerzy, którzy to polecają, pewnie nigdy nawet nie rejestrowali się na stronach tego typu. Jak dla mnie to jeden wielki syf, dostaniesz 3 płatne ankiety, a reszta za darmo.

Dodatkowo co sądzicie o ogłoszeniach na OLX w których za zamieszczanie produktów finansowych proponowane jest wynagrodzenie miesięczne 15000 zł. Znajomy prawnik mówił mi, że to oszustwa, te produkty nie istnieją, a człowiek jest tylko słupem w machinie oszukującej klientów. Poza tym, chyba mu wierzę, bo kto przy zdrowych zmysłach dałby człowiekowi 15k zł/msc za głupie wstawianie ogłoszeń finansowych. Chyba, że się mylę, to mnie poprawcie.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak naprawdę to osobiście nie znalazłem jeszcze żadnej strony/aplikacji, która płaciłaby w miarę sensownie. Nikt za darmo pieniędzy nie rozdaje. Albo trzeba się naoglądać reklam w aplikacjach i w miesiąc może z 20zł zarobisz, albo wypełniać ankiety, które swoją drogą też są nieopłacalne, jeśli nie trafisz z preferencjami. Niestety zostają tylko ogłoszenia o realną pracę, jeśli chcesz coś naprawdę zarobić lub stworzyć coś, co ten zysk Ci wygeneruje. Najprościej będzie Ci zarobić na czymś, na czym się znasz lub się tym interesujesz.

Odnośnik do odpowiedzi

• 2 tygodnie później...
21 minut temu, Woszek napisał:

W internecie konkretnie nie zarobisz, lepiej iść do jakiejs dorywczej pracy.

I tu się z Tobą nie zgodzę, jeśli posiadasz odpowiednie umiejętności, które nie wymagają fizycznej obecności możesz pracować zdalnie nawet w innym kraju i zarabiać jeszcze lepiej niż fizycznie w Polsce. Sky is the limit. Taxes are limit too.

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że to oszustwa "15 tys./mies." itp. Na grupkach FaceBooka również są podobne zachęty do pracy za "15 tys./mies." Natomiast, jeśli chodzi o zarabianie w internecie, to najłatwiejszym sposobem jest po prostu tworzenie czegoś własnego np. (tworzenie stron internetowych, grafik, aplikacji itp.) Natomiast trzeba o tym posiadać jakiekolwiek pojęcie. Z innych form zarobkowych, to są "AirDropy", gdy jakaś firma/giełda startuje ze swoją stroną oferuje "BONUS" w okolicach 5-30 euro za zarejestrowanie się na takiej stronie, potwierdzenia tożsamości i otrzymujesz taki BONUSIK. Następnie po otrzymaniu takiego BONUSU możesz polecać stronę dalej "Zaproś znajomego i otrzymaj Ty i twój znajomy 20 EURO". W ten sposób możesz ową stronę/aplikację polecać innym użytkownikom np. znajomym. Ta forma jest dość znana na grupkach FaceBooka, sam kiedyś tak robiłem i zapraszałem, chociaż trzeba pamiętać, że nie zawsze strony wypłacają, jednakże większość wypłaca, sam kiedyś tak robiłem i naprawdę ogromne pieniądze idzie z takiego czegoś wyciągnąć, tylko trzeba dużo osób zapraszać i czasu spędzić na tłumaczeniu innym, jak się zarejestrować itd. Kolejnym sposobem są kryptowaluty, działa to tak jak w Polsce... "KUP TANIEJ, SPRZEDAJ DROŻEJ". Kupujesz kryptowalutę po taniości, a później sprzedajesz ją jak jej cena się podniesie, jednakże do takich biznesów trzeba mieć troszkę więcej pieniążków, teraz np. BITCOIN skacze cenowo, ale do tego trzeba mieć spooorooo kasy haha np. dziś 1 btc kosztuje 123 tys. Kupujesz 1 BTC za 123 tys. i sprzedajesz np. za 7 dni za 140 tys. (O ILE CENA PODSKOCZY). Bawiąc się w takie rzeczy, zawsze trzeba się liczyć ze stratą... Jednakże są inne kryptowaluty tańsze do bawienia się w takie coś. Kilka miesięcy temu była taka kryptowaluta o nazwie "DOGECOIN", która istniała już bardzo dłuuugoooo, kosztowała ona jeszcze na początku roku "1 DOGECOIN za 0.016 zł", Elon Musk zrobił taki "DYM" wokół tej kryptowaluty, bajeczki typu "DOGECOIN, KRYPTOWALUTA PRZYSZŁOŚCI, a wiadomo że on ma duży wpływ na świat... i kryptowaluta podskoczyła do 2.74 zł, teraz już spadła i kosztuję aktualnie 0.67 zł. Jednakże nadal to dużo patrząc na cenę ze stycznia. Pomyśl, gdybyś wydał w styczniu np. 1000 zł na kupienie DOGECOIN po cenie 0.016 zł. miałbyś 62.500 DOGECOIN'ów, które teraz byłyby warte 41.875 zł. a gdybyś je sprzedał, kiedy była warta 2.74 miałbyś 171.500 zł. Chyba rozumiesz 😛 i to tylko z 1 tys. a co jakbyś włożył w to w styczniu 5 tys. albo 10 tys. :D

W każdym razie... kryptowaluty to ryzyko, więc trzeba uważać i myśleć o każdym włożonym pieniążku w to jak o straconym pieniążku. (airdropy możesz znaleźć w internecie lub na grupkach do zarabiania)

Oczywiście poza tym wszystkim, co napisałem jest pisanie pluginów do Minecrafta, sprzedawanie mapek/spawnów do Minecrafta, zarabianie na swoim serwerze posiadając sklep z rangami i wiele, wiele więcej. Ja za młodości sprzedawałem konta do CS:GO/Metina/yangi w metinie, z tego miałem na jakieś duperele zawsze, jako że dobrze ogarniałem gierki, to szybko mi to wszystko szło i miesięcznie zawsze tam jakieś "drobne" wskakiwało po 500+ zł. Trzeba myśleć po prostu, a nie wracać po 8 godzinnej pracy, siadać przed telewizor i tak do wieczora i rano od nowa... Większość ludzi tak żyje i nie robi nic, aby nie martwić się o każdą złotówkę, czy pozbyć się myśli "Byle wyżyć do następnego miesiąca i wypłaty".

Odnośnik do odpowiedzi