Skocz do zawartości

Jak dać się nabrać podczas tworzenia serwera w Minecraft?

Shateq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dać się nabrać w przypadku tworzenia serwera?

- Bardziej rozumujące osoby skorzystają z postu w zamierzony sposób (wiem mogłem dodać "nie" do tytułu :v)

- Lista jest publiczna, jeśli coś powinno zostać tutaj dodane (lub usunięte), wspomnij o tym w odpowiedzi niżej.

Lista:

• (nie) Korzystaj z wycieków płatnych wtyczek, które znajdziesz np. na blackspigot.
  • (nie) Kupuj płatne archiwa .jar serwerów, które przypisują sobie 99.9% asynchroniczności serwera (np. te wystawiane na MC-Market).
  • (nie) Pozostawiaj podstawowe wartości w plikach konfiguracyjnych serwera.
  • (nie) Korzystaj z Bukkit lub Spigot - to co tygryski lubią najbardziej.
  • (nie) Używaj pluginu ClearLagg, przecież usuwa przedmioty leżące na ziemi które spowalniają twój serwer!
  • (nie) Nie czytaj dokumentu Eula, na pewno nie ma tam nic co dotyczyłoby twojego serwera.
  • (tak aktualnie nie jest) Paczki zasobów (data pack'i) obiążają twój serwer, nawet jeśli nie zawierają funkcji z komendami.
  • (nie) Sugeruj się liczbą pobrań pluginu/modyfikacji.
  • (nie) Ignoruj opinię innych majkrafterów, przecież nie mogą znać się na czymś lepiej niż ty.

Spoiler

To już koniec, myślę że jednak lista rozwinie się poprzez wkład w odpowiedziach. 👀

W dniu 6.06.2021 o 19:20, Shateq napisał:

To już koniec, myślę że jednak lista rozwinie się poprzez wkład w odpowiedziach. 👀

Możesz czerpać inspirację z tego prehistorycznego tematu: 

A za tworzenie

• wycentrowanej listy punktowanej

jest specjalne miejsce w piekle.