Skocz do zawartości

Karol123123123

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  335
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Karol123123123

 1. Karol123123123

  Lobby

  jak zrobić lobby w minecraft na jednym serwerze? Jeżeli wgl jest taka możliwość
 2. dopisz add 1 to max health of attacker
 3. To w takim razie... Wie ktoś jak to zrobić żeby od razu usuwało przedmiot? on rightclick with apple: if name of player's tool is "&aJablko": if {Jablko::%player%} is not set: remove 1 apple named "&aJablko"
 4. Jest. Chodzi o etap jakby jedzenia jablka czy jakos tak. Tak zeby on right click od razu dzialalo. bo chwilowo to dziala tylko np. jak klikasz ppm jablkiem na jakis blok, w powietrze nie dziala
 5. on rightclick with apple:0: Wie ktoś jaki potrzeba dodatek do sk aby używać tego ,,:0"? Posiadam Skript 2.5.3 Spigot 1.8.8
 6. Już sobie poradziłem. Do zamknięcia
 7. Siema! Posiadam Skript 2.5.3 i nie mogę używać funkcji clicked type (cant understand...) Wie ktoś czy do tego potrzeba jakiś addon? "clicked type is left mouse button"
 8. Karol123123123

  Bany / Mute

  Znacie jakiś fajny nie bugujący się po restartach czy coś plugin (ewentualnie skript jak dobrze zrobiony) na Bany / Mute?
 9. Wie ktoś jak usunąć wiadomości typu: nick joined the game po wejściu na serwer? Nie mam essentialsa i nwm czy da się w inny sposób. Spigot 1.8.8
 10. Karol123123123

  Brama

  Napisze mi ktoś skript na taką bramę w której: 1. komendą /dodajbrame - dodaje mi blok do bloków które będą potem otwierane 2. komendą /otworzbrame - zamienia wszystkie bloki które są oznaczone jako brama w "air" i za 5 minut brama zamyka (zamienia air na np obsidian)
 11. Jak zamienić postawione bloki ze zmiennej {bloki::*} na air? (uznajmy jest dirt i on się usuwa)
 12. Siema! Chce zrobic przywolania potwora ale nie bardzo wiem jak sprawdzic czy dany potwor juz nie zyje. Chodzi mi o to że np. z Nożyczkami nazwanymi "&3Przywolaj Smoka" pojawia się zombie o nazwie "&3Smok" ale chce zrobić tak że jeśli już na danym świecie żyje taki potwór to nie da się go zrespić (tak żeby nie spawnowali nie wiadomo ile tych potworów na raz). Wie ktoś jak sprawdzić czy dany potwor jest juz na danym swiecie?
 13. Siema! Jest jakiś skrypt lub plugin na cooldown na wszystkie komendy?
 14. Siema! wie ktoś jak zrobić voucher na czasową rangę VIP w Skript + Pex? Chwilowo jak daję np wait 1 day to po sk reload zatrzymuje ten czas i ranga się buguje Ma ktoś rozwiązanie?
 15. Witam! Ostatnio zrobiłem sobie drop z potworów (Przedmioty z potworów normalnie lecą na ziemię) Wie ktoś jak to zrobić żeby po wypadnięciu takiego przedmiotu nad przedmiotem pojawiał się hologram z nazwą tego przedmiotu i ilością? Po podniesieniu przedmiotu hologram oczywiście się powinien usuwać
×
×
 • Dodaj nową pozycję...