Skocz do zawartości

Necesku

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    40
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    A co cie to?
  • Hobby
    Pisanie w HTML, PHP (CSS nie bo bootstrap hehe), Granie w Valoranta
  • Nick w MC
    Necesku

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Necesku

Początkujący II

Początkujący II (3/13)

1

Reputacja

  1. uhh... ta reklama... :rzyg: mamy 2022 a nie 2014
  2. krotko sie wypowiem: wlasciciel ktory nagrywa na "tiktoku" "serwer eversmp startuje 24 lipca" po co to piszesz skoro serwer startuje tego samego dnia co wrzuciles jego reklame rekrutacja na discordzie... no to po co dajesz reklame na publiczne forum? nie mozna poprostu na yt nagrywac? skoro jest ten serwer dla zwyklych graczy to po co whitelista? nie mozesz dac poprostu protectionstones czy inny plugin anti-grief? + ta reklama
  3. Moze by dodac jakies tlo? bo nudno to wyglada
  4. moze pvp ale z pistoletami i klasami?
  5. ej btw czego uzywasz na przechowywanie past? bazy danych czy jakies pliki typu .txt albo inne?
  6. Noo moglbys dodac konfiguracje poprzez options, ale moze tez moglbys dodac konfiguracje przez yaml (polecalbym zrobic inna wersje z yaml bo niektorzy nie chca skquery)
  7. okej edit: problem nie w tym lezy bo ten collapsible uzywa js i zmienia display na block wiec poprostu podmienie block na flex i dodam flex-direction: column; bo z justify-content sie buguje prosze zamknac
  8. szkoda ze autoryzacja premium bo ja se premium nie kupie niestety
  9. Potrzebujesz dodatkowego portu, skontaktuj sie z administracja craftserve, oni ci pomoga (tak mysle XD)
  10. mam se taki collapsible z materialize i chce aby ten przycisk przemiescil sie pod tekst napiszcie jak bo wyglada to tak: a chcialbym aby wygladalo tak:
  11. nawet nie bede probowal bo 1. watpie aby to pomoglo 2. i tak juz troche przepisalem skrypt i dziala prosze moderatora o zamkniecie tematu :)
  12. funkcje na kupywanie moge ci podeslac heh edit: ale jest mega mega prosta wiec tak wsm lepiej sam ja zrob to sie czegos douczysz
  13. edit: problem wystepuje przy komendzie /sk reload scripts Moj kod: (Od tego ifa zaczely sie problemy) (wiem ze problem z tabami, tak sie wkleilo, w kodzie ich nie ma) problem: edit2: pozdro tych co przegladaja ale nie odpowiadaja
  14. Do poprawek: - Zrobic jakas funkcje odpowiedzialna za kupywanie (Skrypt bedzie krotszy 2x) - A NAJLEPIEJ zrobic jeszcze system dodawania itemow do sklepu (moge ci udostepnic moj testowy skrypt z gui gdzie mozna dodawac itemy)) edit: propsuje za pogrupowanie rzeczy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...