Skocz do zawartości

TermitCG

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  130
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TermitCG

 1. "add hour" zamien na "add 3600 seconds" a "add minutes" na "add 60 seconds"
 2. Jakbyś przerobił to na tuske to by powinno działać. Daje link do poradnika https://skript.pl/temat/31873-tuske-gui/
 3. Pewnie w configu gdzieś to jest. Podaj swój config.yml i spróbuję tego autobana zrobić.
 4. Generalnie SkQuery jest bardzo zepsuty i dlatego możesz mieć te błędy. Spróbuj zamienić "make player execute" na "make player execute command"
 5. TermitCG

  On join

  options: lista: "jebac" or "kurwa" or "debil" #tutal lista zakazanych slow na wzor podanego przykladu wiadomosc: &cTwoj nick zawiera zakazane slowo! #wiadomosc kicka on join: if "%player%" contains {@lista}: kick player due to "{@wiadomosc}" Spróbuj to.
 6. jak coś na kompie możesz hostować prywatny serwer tylko dla siebie. Sprawdz se to: tylko ten ostatni krok pomiń (udostepnianie portow)
 7. Propozycja: Włączanie/Wyłączanie danego pluginu/skryptu tylko w podanym świecie/miejscu
 8. Jest Skript 2.2 na 1.8.8? Przydałby się też link do jego download jak jest.
 9. PayPal Możnaby też zrobić statystyki (Np ostatnie śmierci, zabójstwa itp.) ale potrzebowałbyś jakiś plugin.
 10. ok, masz skquery ale nie masz SkUtilities więc pobierz je stąd https://forums.skunity.com/resources/skutilities.26/ Pisze ze do 1.11 ale działa na wyższe wersje
 11. A masz dodatek SkUtilities?
 12. sproboj apply invisibility zamiast apply invisible
 13. options: xszybciej: 4 # Ile razy szybsza noc variables: {inbed} = 0 on bed enter: add 1 to {inbed} on bed leave: remove 1 from {inbed} on join: while player is online: if {inbed} = "%number of players online%": set {_x} to 5.05/{@xszybciej} wait {_x} seconds set time to day Jak pomogłem daj i najlepszą odpowiedź.
 14. TermitCG

  Wilk

  on rightclick on entity: if entity is dog: cancel event to sproboj
 15. variables: {niewidka.%player%} = true command /niewidka [<text>]: permission: niewidka.use permission message: &4Brak permisji! &6(niewidka.use) trigger: if {niewidka.%player%} is false: hide player from other players send "&aJestes niewidzialny dla innych graczy!" if {niewidka.%player%} is true: reveal player to other players send "&aNie jestes juz niewidzialny!" on first join: hide player from other players Jak pomogłem daj i najlepsza odpowiedz. Permisja do używania komendy /niewidka: niewidka.use jak wbije sie to ma sie automatyczna niewidke
 16. on join: while player is online: if player's tool is iron sword named "&7Nazwa Miecza (Twoja wymyslona)" apply slowness to player for 10 seconds jak pomogłem daj like
 17. TermitCG

  AutoUpdate w Skript!

  AutoUp 1.0 - Skrypt na AutoUpdate Co to jest? AutoUp to skrypt, a tak właściwie element skryptu pozwalający na automatyczne aktualizacje twojego skryptu! Jak to działa? Wszystko wytłumaczone w kodzie. Wklej kod który znajduje się w sekcji "Download" na sam początek swojego skryptu Download: *KLIK* (Skript 2.2+) [Masz tą wersje jeśli pobierałeś Skript z Githuba] *KLIK* (Skript 2.1.2) [Jak piszesz skrypt na 1.8 - to wersja która jest dla ciebie] Addony: SkQuery (1.7-1.8 | 1.9+) SkUtilities (1.7+) Wildskript (1.8-1.12.2) [Wymagany jeśli używasz wersji na Skript 2.1.2] Jeśli pomogłem ci, daj like! FaQ: Co to RAW!? Strona z kodem RAW to strona która nie zawiera niczego więcej niż tekst. Żadnych przycisków, reklam, kolorów tekstu itp. Zazwyczaj na stronach typu code.skript.pl lub pastebin.com jest przycisk raw który kieruje do strony z RAWem. Dlaczego mi nie działa? Sprawdź czy pobrałeś skrypt pod odpowiednią wersję Skripta i czy masz wszystkie wymagane addony. Nie działają addony. Być może nie wspierają twojej wersji serwera.
 18. Testowałeś to w ogóle? Kod masakryczny. ^^^
×
×
 • Dodaj nową pozycję...