Skocz do zawartości

JoJeki

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O JoJeki

 • Tytuł
  ten co nie umie w skrypty
 • Urodziny 11.05.1999 (22.119859746 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Małopolska
 • Hobby
  Minecraft :P
 • Nick w MC
  JoJeki

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

310 wyświetleń profilu
 1. Pytanko co do pliku "users" w "yaml-storage" wie ktoś jak dodać jakieś uprawnienie aka. permisje dla poszczególnego gracza? Coś w stylu utworzyć plik "nick.yml" a w nim po prostu: permissions: - essentials.* value: true context: server: creative ?
 2. Czy da się za pomocą flagi w jakiś sposób teleportować graczy na koordy/spawna jeżeli znajdą się poniżej Y = 0? Bez użycia command blocków.
 3. Istnieje jakaś opcja na wykrycie 1, 2, 3, ... litery z nazwy gracza? Przykładowo if %1-letter-nick% is "a": set %1-letter-nick% to "&ca"
 4. Problem rozwiązany. if loop-block is a lit furnace:
 5. Jaką nazwę ma aktywny piec? Chodzi mi o to że gdy użyje if loop-block is a furnace: to wykrywa mi zwykły piec a chciałbym żeby wykrywał tylko piec w którym się coś przepala.
 6. JoJeki

  SkriptJam #1

  Zgłaszam się
 7. JoJeki

  Różdżka Leczenia

  Właśnie się zdziwiłem sam dlaczego ich nie dałem Ewidentnie pisanie skryptów po nocach mi nie sprzyja.
 8. Ma ktoś pomysł jak to naprawić? Ogólnie działa tyle że jeżeli ktoś już użył różdżki a przykładowo druga osoba będzie chciała jej użyć to wyświetla jej się że musi odczekać czas pierwszej osoby i sama nie może jej użyć przed upłynięciem czasu on leftclick: if player's tool is stick named "&4❤ &cRóżdżka Leczenia &4❤" with lore "&7LPM - aby użyć.": if {lecz::player} is true: set {lecz::player} to false set {times::player} to 59 apply regeneration 1 to the player for 10 second apply slowness 2 to the player for 10 second drawComplexCircle particle "heart", c
 9. ... if name of victim contains "&8Pajak": set the victim's name to "&8Pajak &c%{_health}%&f/&4%{_maxhealth}%" Jak zrobić aby moby *w tym przypadku pająki* w obrębie powiedzmy 10 kratek wyświetlały swoją nazwa nad głową dawałem przed "name" słówko "display" ale to pokazywało nazwy wszystkich pająków bez względnie na to gdzie znajduję się gracz. Fajnie jakby dało się to zrobić w jakoś mało inwazyjny sposób, żeby po prostu nie wywoływało lagów.
 10. execute player command "/lp group dowodcaplebsow meta setprefix "&7[&cDP&7] "" #w miejscu "&7[&cDP&7] " jest spacja aby ranga nie była połączona z nickiem i w tym miejscu muszę wpisać 2 "" obok siebie :/ i jak to zrobić? da się w ogole?
 11. JoJeki

  Różnica zmiennych

  A co oznacza ta "." zamiast "::" to jest to samo?
 12. Jakie są zmienne? konkretniej czym np. różnią się zmienne {x::%player%} i {x.%player%} i czy jest ich więcej
 13. https://imgur.com/a/NPXLKQw Wersja serwera: 1.15.2 dodatki i pluginy wyżej Dlaczego to nie działa
 14. JoJeki

  Wykrywanie tekstu

  Dziękuję Do zamknięcia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...