Skocz do zawartości

IgorM2008

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  227
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Nick w MC
  IgorM2008

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia IgorM2008

 1. Witam! Czy wie ktoś może na jakiej zasadzie tworzy się serwery skyblock bo nie wiem do końca jak sie zabrać za to. Chodzi konkretnie o wyspy graczy. Jest może jakaś opcja zrobienia takich wysp za pomocą scripta, command blockow lub jakiejś opcji od twórców mc?
 2. inaczej to rozwiązałem. Temat do zamknięcia.
 3. ale to nie naprawi problemu bo to ma też slużyć jako nazwa ruletki do zapisania slotów nie ma czegoś innego? (wydaje mi sie ze ten substring to bedzie jedyna opcja)
 4. command /editrul [<text>]: trigger: if player is op: if arg 1 is set: if {ruletki::%arg 1%} is true: open chest inventory with 6 rows named "&eEdytujesz &6%arg 1%&e:" to player set slot 0 of player's current inventory to {slot::%arg 1%::0} loop 53 times: set slot loop-number of player's current inventory to {slot::%arg 1%::loop-number} else: send "&cTaka ruletka nie istnieja!" to player on inventory close: set {_gn} to substring of player's current inventory name from character 10 to (length of player's current inventory name) if name of player's current inventory is "&eEdytujesz &6{_gn}&e:": set {slot::%{_gn}%::0} to slot 0 of player's current inventory loop 53 times: set {slot::%{_gn}%::loop-number} to slot loop-number of player's current inventory
 5. a tam zrobiłem małą pomyłkę ale jak ją naprawiłem to dalej nie działa
 6. robię skrypt na ruletki i potrzebuje żeby {_gn} to była nazwa ruletki "Edytujesz {_gn} #nazwa ruletki:"
 7. Witam! Wie ktoś może dlaczego przy tym wyświetla mi się błąd? set {_gn} to substring of player's current inventory name from character 10 to (length of player's current inventory name)
 8. Witam! Pisze w notepad++ i mam straszny problem co każde zapisanie mam jakieś 10 błędów ze spacjami to jest takie irytujące! Jak można tego uniknąć?
 9. Witam! Polecił by mi ktoś jakiś plugin na anty loga z action barem lub boss barem?
 10. komendy ktore robie po koleji: 1. team add Gracz 2. team modify nameTagVisibility never 3. team join gracz 4 team join gracz [Nick Kolegi]
 11. znalazłem na yt poradnik który polega na tworzyeniu grupy i tam wyłączasz widoczność nickow ale mi to nie działa. Moża jakoś pomoć?
 12. szukałem już pół godziny i nic nie znalazłem, ale dzięki ide sprawdzić
 13. a jakieś inne bo niestety te 2 są na stare wersje ja szukam na 1.16.4
 14. Witam! Zna ktoś może plugin lub jakąś inną opcje ukrycia nicków graczy na serwerze (tych nad głową)?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...