Skocz do zawartości

woobuilder

Użytkownik
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez woobuilder

 1. W pewnym stopniu podzielam zdanie przedmówcy, natomiast z powodu launchera dam szansę serwerowi. Ponadto: -reklama wykonana starannie, zachęcająca do wbicia na serwer, -strony, należące do serwerowni "Crafti" zapowiadają się ciekawie. -ogarnięta administracja, jak zauważyłem na discordzie. Życzę powodzenia w dalszym rozwoju
 2. woobuilder

  Dzień dziecka

  Dzień w którym lody są za 1 zł ='D.
 3. Mnie irytuje fakt, że 3/4 serwerów jest robione pod zarobek dla właściciela, przez co taki przykładowy Sajek (to przykład, nie opisuję jego osoby) nawet się nie stara go dalej robić.
 4. Zmieniam ocenę kolejny raz. Tazu jest toksycznym człowiekiem, któremu nie odpowiada nic - kompletnie nic, jeśli on tego nie zaproponuje. Po co staracie się budować nowe lobby? Tamto wygląda gównianie, te które budujecie 5x gorsze. Nie wyjdzie Wam nic, jak nie włożycie w swoją pracę pieniędzy, na ekipę budowlaną. (Przynajmniej z tego, co zauważyłem mając budowniczego tydzień). Administracja nie potrafi się zgrać... Na ostatnie dni byłem ciągle i ciągle wyzywany, bo wyraziłem swoją opinie o mapkach. Serwer przez takie coś upadnie, tak jak średnio 3/4 rywalizacji. A to muszę komentować? Wasz serwer upadnie przez to, że gracze nie będą mogli wyrażać opinii, On wie lepiej, bo był w adm. OSTATECZNIE: NIE POLECAM SIĘ ZGŁASZAĆ NA REKRUTACJE, ANI WBIJAĆ NA SERWER. Cytat wykorzystany w trakcie:
 5. Dzień dobry, polecam ofertę @maxcom1Games. Rekrutujący jest dość miły, oraz szybko da się uzyskać od niego odpowiedź! Pozdrawiam, Woobuilder.
 6. Prezentacja do mnie nie przemawia. Możesz podać tryby (z opisami), innowacyjne rzeczy Waszego serwera aby się rozpisać, bo teraz nawet nie wiem co mogę u was znaleźć. Dla mnie teraz mocne 3/10.
 7. Aha, Hm? Ostatnie co napisałeś, to były kpiny z tego że nie umiem wbić na serwer MC, bo podawałeś 1.8x-1.13x a działało tylko 1.8, wtedy postanowiłeś się zażenować i zablokować moje konto Dsc.
 8. Witaj, jest szansa byś lekko edytował grafikę? Aby rozczytać ponad połowę tego tekstu musiałem się domyślać Po prezentacji myślę że 6/10, gdyż średnio podoba mi się Parkour, lecz mapy wydają się być spoko.
 9. Jestem w stanie polecić, miła i przyjazna ekipka, która zawsze poprawi Ci humor.
 10. Jak mówimy o ofercie, to ciekawa. Co do właściciela serwera TS mam zastrzeżenia, gdyż chciałem podjąć współpracę z tą osobą. Jeżeli nie przeszkadza wam założyciel dość zmieniający zdanie i często wkurzający, to polecam.
 11. Wszystkie te słowa, są prawdziwe. Serwery parkour nie są popularne zbytnio, bo to najprostsze jakie można zrobić... ,,Dziennie'', ale ok. Po 4 godziny dziennie nikt nie będzie grał jeżeli mówimy o grupie 14+, więc ogarniętych osób nie znajdziesz. Jak już szukasz, proponuje Ci wybór helpera - nie administratora, trzeba wpierw danej osobie zaufać, gdyż może dojść do zdarzenia zwanego ,,Grief''.
 12. Zgłoszę się na budowniczego, priv jak jesteś zainteresowany, ewentualnie support.
 13. woobuilder

  CraftMC.pl

  Mnie to zachęciło wbić na serwer, i zrobię to jutro. Mapy prezentują się ciekawie, prezentacja też! 8,5/10
 14. Na tej wersji to graliśmy 3 lata temu, wszystkie megadropy i HC są do śmieci, 3/10
 15. Mądra małpa miała miskę migdałów.
 16. Czytasz mi w myślach, bo miałem napisać to samo xD. Nie skorzystam niestety, lecz polecam <3.
 17. 6/10, prezentacja z generatora. Może wbije na serwer (zależy od czasu)
 18. Ciekawe, wbije sobie na serwer i ocenie, po prezentacji trudno mi wydać ocenę.
 19. woobuilder

  Skrypter

  Oferta wydaje się ciekawa, polecę mojemu przyjacielowi, co ma problemy z tym, sam nie skorzystam - nie posiadam własnego serwera i NIE CHCE MIEĆ. Chyba że kiedyś zmienie zdanie, to może się do Cb zwrócę.
 20. Wracam, chcę tylko dodać że ktoś reklamuje twój serwer na wielu popularniejszych, i podaje się za Ciebie, jak to nie jesteś Ty to lepiej dowiedz się kto - łatwo zniszczyć sobie opinię.
 21. Plusy: -prezentacja -podobno autorskie pluginy -domena .pl plusówj est więcej, ale niestety: -Słaby spawn -niezabezpieczone komendy 5 lub 6/10.
 22. Gdyby nie fakt, że to Survival to bym zagrał - prezentacja nawet ciekawa (jaka prezentacja taki serwer). 9,5/10. Może jednak kiedyś wbiję jak nie będę miał co robić :).
 23. woobuilder

  XenForo czy InvisionPower

  Invision Power, byłem kiedyś w administracji pewnego serwera z tym silnikiem - był wspaniały, polecam MAGDA GESSLER.
 24. Cześć. W tej grze trzeba napisać zdanie, które ma każde słowo na tą samą literkę. Przykład: Pewnego ponurego popołudnia pan Piotr pojechał po pączki posypane pudrem. Miłej zabawy!
 25. No dobre, najlepszy skrypt na prace jaki znalazłem. 9,8/10. Błędów nie widzę, przynajmniej ja.
×