Skocz do zawartości

Mocariusz

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Mocariusz

Świeżak

Świeżak (1/13)

2

Reputacja

 1. Po prostu uważam, że MCSHOP jest niedoceniony przez dużą część naszej minecraftowej społeczności, wiele osób po prostu zazdrości dla Daniela Darula, że zarobił już na nim ponad 472 320 złotych (2952 aktywnych licencji (ze strony bojawiem55.pl) * 160 zł) i dlatego niepotrzebnie go często hejtują pisząc nieprzychylne jemu komentarze. Chłopak jest naprawdę dobry w tym co robi, ma tylko lekkie problemy z ortografią, ale wiadomo, nie można być we wszystkim najlepszym. Jak prowadziłem kiedyś swój serwer za darmo pomógł mi skonfigurować wiele plików .htaccess, co urzekło mnie, nie chciał za to pieniędzy, a przekierowań musiał napisać na około 4-5 domen.
 2. Proszę nie ośmieszaj się... zdjęcie z Internetu, przestarzałe, teraz tak lista licencji nie wygląda. Napisałeś, że miałeś kiedyś, konto, data wystawienia konta tam to 2018 rok, skoro okres to "Roczna", to dawno status "Opłacone" zmieniłby się na "Wygasło". PS. Teraz nie ma już cen, poza tym z tego co pamiętam ten sklepik kosztował kiedyś 120 zł dla dożywotniej 80 zł dla rocznej, jak ja byłem jeszcze gówniarzem w 2016 r., ale nigdy nie kosztowało na pewno 60 złotych.
 3. Czyli tak jak podejrzewałem, twoja wypowiedz była jedną z tych "nie znam się, ale się wypowiem". Cóż nie można porównywać MCSHOPu, który jest niezależnym oprogramowaniem do sklepów hostingowych, których cele są całkiem inne, podejrzewam też, że twój cuddihosting nalicza sobie wysokie prowizje od wypłat. Powątpiewam, że miałeś kiedykolwiek MCSHOP, bo może tragiczne były jego początki, ale teraz jest już wersja 2.4, która ma wszystkie aspekty dopracowane. Wygląd MCSHOPu można dostosowywać w panelu do swoich upodobań. Tak czy siak, o gustach się nie dyskutuje. Dodatkowo kupując raz MCSHOP mamy dostęp do darmowych aktualizacji, jeśli tylko takowa wyjdzie.
 4. MCSHOP to niezależny skrypt sklepu, który instalujesz na swoim hostingu WWW, nie miałem nigdy do czynienia ze sklepikiem Cuddihostingu, ale wydaje mi się, że mówisz o sklepiku hostingowym, z którego środki idą na konto hostingu, a nie jak w przypadku MCSHOP na twoje własne konto.
 5. Sprzedam intuicyjny sklep od bojawiem55.pl. Sprzedaję całe konto bojawiem55.pl. Konto zawiera 1 licencję sklepu MCSHOP z możliwością podpięcia 3 różnych serwerów, konto może zmienić przypisaną domenę jeszcze 13 razy (oryginalnie było 15 szans). Sklepik jest ważny dożywotnio. Zawiera wszystkie 4 moduły: bans, stats, page, zgłoszenia. Jedynym mankamentem skryptu jest to, że jest on zakodowany i jeżeli chce ktoś wprowadzić jakaś zmianę musi prosić właściciela Bojawiem / zapłacić mu za jakąś konkretną zmianę np. usunięcie stopki. Sklepik jest warty 177,98 brutto (po dwóch doładowaniach 10 zł + 160 zł, mając możliwość podpięcia dwóch serwerów.) Sprzedaję za 99.98 zł! Jedyna taka szansa by nabyć najpopularniejszy w Polsce skrypt, chociażby dla samych testów. Preferuję przelew bankowy, lub jeżeli ktoś naprawdę nie może to PSC.
 6. Plik .htaccess nie reaguje na moją dopiskę, kupiłem skrypt sklepu internetowego i administracja twierdzi, że nie można usuwać ich zapisów z .htaccess, ale można tam dopisywać rzeczy, lecz niestety oni w tym nie pomagają (cóż za dziwny support! ). Ogólnie wszystko co jest po "# Przekierowanie SSL" to jest to co ja dopisałem. Hosting to OVH. Funkcjonują obecnie jakimś cudem cztery domeny połączenia, dodatkowo OVH standardowo jest tak skonfugurowane, aby ich domeny koniecznie zawierały www. (ale dobra niech już tam będzie jak tak chcą), chodzi mi o to w tym zapisie, aby po prostu reszta adresów kierowała na ten jeden z https://www. ponieważ jest bezpieczny, aktualnie można połączyć się ze wszystkich czterech. https://code.skript.pl/tDIxy4WI Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki, uprzedzam, że nie jestem programistą, a wszystko co sam dopisałem było na podstawie poradników z Internetu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...