Skocz do zawartości

xNeleQx

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    176
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O xNeleQx

  • Urodziny 09/13/2003 (22.780607089 lat)

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Hobby
    java
  • Nick w MC
    xNeleqx

Ostatnie wizyty

2841 wyświetleń profilu

Osiągnięcia xNeleQx

  1. fajny poradnik jeszcze takiego nie widzialem na forum ;d
  2. Mi chodzilo zeby bylo pare wersjii np 1.8 1.9 itp a pvp tak jak mowilem do wybrania lub jakas ankieta jak juz bedzie start
  3. bylo by okej ale wersja powinna byc 1.8.8 i wyzej a pvp do wybierania 1.8 // 1.9 np takie menu chyba sie da zrobic
  4. xNeleQx

    LICZYMY DO MILIONA

    754
  5. xNeleQx

    Nick na chacie

    on join: execute console command "nick %player% &4(kolorek ja dalem czerwony)"
  6. szybciej to zrobie niz on
  7. a mi dzialaja
  8. nie zgodze sie bo: na forum som setki takich skryptow
  9. ona sie pytala czy "uciagnie" a nie czy da rande dobrze grac w gry ;/ 2 ogolnie nawet pulpit mi lagowal
  10. 1. za wyzywanie jest warn. 2. napisalem dobrze 3. tez mialem podobne podzespoly (lepsze troche) (procesor) jak ona i windowsa 7 64bit i mi tylko lagowalo caly czas ;/
  11. xNeleQx

    tworzymy zdanie

    brzuch
  12. xNeleQx

    tworzymy zdanie

    potem
  13. raczej nie dadza bo 64bit obciaza procesor ale za to masz wiecej fps chyba ze chcesz miec zlagowanego kompa ;/ chyba ze chcesz dokupic ram np do 8 to juz nsie oplaca nie zlaguje ci
  14. command /wardrobe trigger: send "&4brak permisji"
  15. fajna paczka ale sie zapytam.. czm to nie ma odp? XD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...