-
Ilość zawartości
217 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
O ShadowEk
- Urodziny 11/11/2000 (25.616578185 lat)
Informacje
-
Płeć
Mężczyzna
-
Nick w MC
el_muczaczo
Metody kontaktu
-
Discord
łysy szczur bydle wielki waza#1337
Ostatnie wizyty
3596 wyświetleń profilu
Osiągnięcia ShadowEk
-
Medyk324 zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
Wiadomość po zabiciu moba.
-
on death of creature: attacker = player if victim's name is "Niszczyciel": send "Zabiles niszczyciela!" to attacker
-
Testowane, powinno działać - jest kilka zbędnych linijek, możesz je oczywiście usunąć, jeśli ma to dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie. Mam nadzieję, że dasz rade sobie wszystko skonfigurować Nie jestem pewien, czy da się to jeszcze bardziej skrócić bez użycia zmiennych (pewnie tak, osoby, które się znają na rzeczy by to zrobiły - zapewne...)
-
ShadowEk zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
Kilka linijek w action barze
-
W konsoli też nic? Dodaj jakąś losową wiadomość po każdym warunku i napisz mi do którego warunku działa skrypt.
-
ShadowEk obserwuje zawartość Frozen player
-
Dziwne, ja u siebie testowałem to normalnie zamrażało. Jakieś błędy są, czy coś? Ty masz wersję 1.16.1, jeżeli się nie mylę. Ja to testowałem na 1.8.8.
-
gnomq zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
Frozen player
-
gnomq zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
Frozen player
-
gnomq zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
Frozen player
-
gnomq zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
Frozen player
-
Kormic zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
Frozen player
-
O, to dzięki za informacje, miałem jedynie na serwerze skript-mirror, nie używałem nigdy skript-reflect'a. Ale jeśli oferuje wsparcie, to być może się przeniosę. Dopiero po przeczytaniu drugiej raz twojej wypowiedzi, która znajduje się na górze, zrozumiałem dokładniej, bo początkowo myślałem, że event "on shoot" zadziała dopiero jak strzała uderzy wroga, mój błąd. Skrypty to ja piszę raz na rok, dlatego importowałem event.
-
Z tym NBT nawet dobry pomysł, niech autor zdecyduje, czy ten skrypt mu wystarczy, czy o to mu chodziło
-
ShadowEk zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
Frozen player
-
ShadowEk zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
Frozen player
-
Wydaje mi się, że o to chodzi, żeby zamrożenie nie było możliwe do nabijania się jako efekt, byłoby to za silne (przynajmniej dla mnie). A to przypadkiem nie jest tak, że po wystrzale zmienna ustawia się automatycznie? Przynajmniej tak u mnie działało, gdy testowałem. Można też wrzucić usuwanie zmiennej pod "wait 2 seconds", chociaż to i tak nie ma znaczenia. Ja tam dałem jeszcze takie "ala zabezpieczenie", jeśli szybkość gracza jest większa niż 0, bo po co ustawiać szybkość gracza na 0, kiedy już jest ustawiona, może dlatego? Nie wiem szczerze mówiąc, jak będzie okej to spoko, jak nie to niech autor napisze co poprawić i to się zrobi // EDIT: Rozumiem, no tak, przecież. W jednym momencie to rzeczywiście będzie bez efektu, prawda. Wydaję mi się, że można dodawać 1 do zmiennej co każde wystrzelenie, a potem sprawdzać czy jest ona większa od zera, jeśli tak to wykonuje event, jeśli nie to przerywa i tyle Tylko by trzeba było sprawdzać, czy "entity" został trafiony, a to już jest bardziej ciekawe. Więcej bawienia się i straconego czasu
-
import: org.bukkit.event.entity.EntityShootBowEvent on EntityShootBowEvent: set {_player} to event.getEntity() if {_player} is a player: if name of {_player}'s tool is "&aTest": set {bow.freeze::%{_player}%} to true on damage: projectile exists projectile is arrow attacker != victim if {bow.freeze::%attacker%} is set: delete {bow.freeze::%attacker%} set {_speed} to victim's walk speed if victim's walk speed > 0: set victim's walk speed to 0 wait 2 seconds set victim's walk speed to {_speed} on any movement: set {_location::%player%} to player's location if player's walk speed <= 0.01: remove jump boost from player apply jump boost -10 to player for 0.01 second teleport player to {_location::%player%} Wymagany skript-mirror
-
ShadowEk zareagował(a) na aktualizację statusu:
czemu mi skrypt nie dziala
-
ShadowEk zareagował(a) na aktualizację statusu:
oddajcie reakcję bo nie ma jakiej teraz Filipowi dawać (pls)
-
ShadowEk zareagował(a) na aktualizację statusu:
Nic nie mam na myśli Trochę szkoda, że nie ma już reakcji ( )
-
Nie testowane, spróbuj.
-
ImChroopek zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
[Zlecenie] Skrypt na wypadanie przedmiotu co określony czas
-
[Zlecenie] Skrypt na wypadanie przedmiotu co określony czas
ShadowEk odpowiedział(a) na ImChroopek pytanie w Zlecenia
Coś takiego? -
Importujesz plugin.yml razem z projektem? (Trzeba zaznaczyc) Przenies plugin.yml do projektu, nie do src
-
ShadowEk zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
Pomoc z Packetami
-
import: org.bukkit.Bukkit on rightclick on entity: if event-entity = wolf: wait 5 ticks if event-entity.isSitting() = true: event-entity.setSitting(false) Wymagany Skript-Mirror, innego sposobu nie znam
-
Tymekd zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
Czy da się tak zrobić?
-
set {_damage} to final damage set damage to {_damage} Chyba, że: set {_damage} to (0.5 - final damage) set damage to {_damage} Chociaż nie wiem, czy w tym przypadku dmg nie będzie na minusie
-
Czm jak banuje to nie wyswietla mi tego na chacie?
ShadowEk odpowiedział(a) na dssdds pytanie w Pytania i problemy
To już wiadomo w czym problem. Jak chcesz, żeby Ci działało, to pobierz albo Umbaska, albo Skellet <- to one odpowiadają za click type A, pobierz też WildSkripta, to jest standardowy dodatek, powinieneś go mieć Wersja Skripta dobra -
Czm jak banuje to nie wyswietla mi tego na chacie?
ShadowEk odpowiedział(a) na dssdds pytanie w Pytania i problemy
Dobra, to nie jest problem z trybem gry. Jaka wersja serwera i skripta? Czy masz wymagane dodatki?
