Skocz do zawartości

ShadowEk

Użytkownik
 • Zawartość

  145
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O ShadowEk

 • Tytuł
  Użytkownik III
 • Urodziny 11.11.1972 (45.680843859 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Oborniki Wielkopolskie
 • Hobby
  Piłka nożna
 • Nick w MC
  _szadouu

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

592 wyświetleń profilu
 1. ShadowEk

  skrypt na konia

 2. ShadowEk

  Przeszywka [blok ciosów]

  Chodzi mi o to, gdy walczysz z przeciwnikiem, to jak wejdzie mu "blok ciosów" (zmienna {blok.%player%} i {blok::%player%}) to jest szansa, że przebije Ci ten blok ciosów tak zwaną "przeszywką", zmienna (przeszywka::%player%)
 3. Witajcie, ostatnio pisałem skrypt na "przeszywkę", czyli na przebijanie bloku ciosów. Niestety większa ilość prób to błędy, nawet powiem, że wszystkie. Gdyby ktoś potrafił to napisać, byłbym wdzięczny.
 4. ShadowEk

  [Bao] RPG

  Dziękuje Do zamknięcia.
 5. ShadowEk

  [Bao] RPG

  Hej, ostatnio piszę skrypt na "bao", i napotkałem się z jednym problemem. Mianowicie chodzi o to, że kiedy mam już swoje bao, to losuje np: +30% dmg, i takie tam Pytanie jest takie: Jak zrobić, żeby te 30% działało, jako +30% zwiększony dmg https://code.skript.pl/kFdnm62I - Tu próbowałem, i "is not an entity type". Będę wdzięczny, gdy ktoś pomoże.
 6. ShadowEk

  tworzymy zdanie

  nikim
 7. ShadowEk

  tworzymy zdanie

  ponieważ
 8. ShadowEk

  Przełączanie dzwingi co 5sek

  https://code.skript.pl/yk1nVHDK EDIT: zamiast zmienna daj ::%player%, bo nie będzie działać
 9. Tutaj się mylisz. Zresetowanie rekru, a posiadanie opa to jest co innego drogi kolego. Ale co tam, sprawa wyjaśniona więc nie ciągnij tego dalej.
 10. Hmm, zgłaszać, a co jeżeli ktoś nie ma discorda? A Ty nie dajesz żadnego info, że jesteś na serwerze. Może to i jest bug, ale tego nie wykorzystywałem. Więc i tak bez sensu jest ten ban. Z góry jeszcze raz nie polecam. Adminów wczoraj było tyle samo co graczy, a Wy jeszcze banujecie. Btw. Komende chyba z graczy tylko ja znałem, i nikt inny.
 11. Czytałem regulamin. Wiem, że admin może dać bana, bla bla. Coś o tym pisało. Ale, żeby banować za coś, czego JESZCZE nie zrobiłem?
 12. Serwer mi się nie podoba. Miałem dostęp do komendy /rekru reset [nick], ponieważ Pan właściciel w ogóle umie robić permisje? Nie wydaje mi się. Ban bez podstaw "oj nie bawimy się tak", ale jak? Ja nic nie wpisałem, nic nie piszę w regulaminie o resetowaniu rekru. Z góry nie polecam.
 13. ShadowEk

  Mob który nic nie robi.

  https://code.skript.pl/OeCvmNTQ Spróbuj ;v Aktualnie nie mam pluginów na serwerze, więc zobacz czy działa
 14. ShadowEk

  Broadcast, wysyła mi kilka wiadomośći

  Ok dzia loyd i yooniks, działa
 15. ShadowEk

  Broadcast, wysyła mi kilka wiadomośći

  Teraz kod wygląda tak, wysyła po jednej, ale nie wysyła wiadomości ;p // Chciałem zrobić StringBuildera to były błędy, więc zostawiłem ;p
×