Skocz do zawartości

Nayan

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Hobby
  Minecraft
 • Nick w MC
  dusiolek

Ostatnie wizyty

1 229 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Nayan

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

2

Reputacja

 1. parsowanie zadziałało, dzięki wielkie mózgi
 2. to jedyny błąd jaki się pojawia i nie mam pomysłu
 3. okej, ale ten event odnosi się do obu, netherowego i endowego. Tak jak napisałem w temacie, ja potrzebuję rozdzielić te eventy.
 4. Dzień dobry, Piszę z zapytaniem o to jaki event oddziela portal endu od portalu netheru? Próbowałem on nether portal / on end portal, ale nie ma takiego czegoś. Pytanie zatem - czy dam radę jakoś oddzielić te dwa zdarzenia od siebie? Potrzebuję zrobić dwie różne rzeczy gdy gracz wchodzi do portalu netherowego, a gdy wchodzi do endowego.
 5. Nayan

  World edit w skript

  Sprawdziłem te dodatki, właśnie o nich napisałem poprzednią wiadomość. Niby wszystko ładnie, ale jak przychodzi do wykonania efektu to wyskakuje "internal error". Stąd pytanie, czy da się w jakiś inny sposób wykorzystać world edit w skripcie
 6. Nayan

  World edit w skript

  Niestety efekt nie działa, jak udało mi się nie wyczytać błędów przez Skript, tak przy wykonaniu komendy wyskakuje komunikat o "Internal error". Są jeszcze jakieś rozwiązania na ten pomysł?
 7. Nayan

  World edit w skript

  Skellet akurat mam w użyciu, mógłbyś zaprezentować jak działa world edit w tym dodatku? Na przykład gdy gracz wciśnie stone button stojąc na red wool - wtedy wkleja się schemat o jakiejś nazwie, albo dirt wokół niego zamienia się na bedrock. Albo daj sam jakieś przykłady jak masz Dzięki za pomoc
 8. Dzień dobry, Czy w skripcie mogę wywoływać komendy world edita? Na przykład żeby wkleić jakiś schemat w miejscu gdzie stoi gracz, albo żeby zamienić bloki wokół gracza na jakieś inne. Można prosić o przykłady jeśli tak? Ewentualnie alternatywne rozwiązania.
 9. Mógłbyś dać mi jakikolwiek przykład? Tak najłatwiej mi się uczyć
 10. Dobry wieczór, Czy ktoś mi powie w jaki sposób mogę w kodzie nadać do ekwipunku dla gracza głowę jakiegoś innego gracza? Chodzi mi po prostu o to, żebym mógł dać jakąś główkę ze skinem skrzynki na przykład i zmienić jej nazwę od razu. Albo główka ze skinem prezentu, rozumiecie o co chodzi chyba. Pozdrawiam.
 11. Dzień dobry, W poprzednim temacie miałem problem z płytką, który się rozwiązał. Teraz przeszkadza mi to, że gracz po teleportacji patrzy w kierunku południowym (south). Da się to zmienić żeby patrzył się w takim kierunku jaki ja chcę, np. północny? Skrypt: on step on stone pressure plate: player is in the world "world": teleport player to location at 0, 0, 0 in world "world"
 12. No właśnie nie zostaje wysłany
×
×
 • Dodaj nową pozycję...