Skocz do zawartości

LjayPL789

Zasłużony
 • Zawartość

  1 167
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana LjayPL789 w dniu 30 listopada 2018

Użytkownicy przyznają LjayPL789 punkty reputacji!

4 obserwujących

O LjayPL789

 • Tytuł
  Popularny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Hobby
  Programowanie
 • Nick w MC
  BloodisTM1337

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

2 992 wyświetleń profilu
 1. LjayPL789

  tazu

  Ten temat został zamknięty.
 2. LjayPL789

  Norberto

  Aktywności ani nie widać, ani nie słychać. Powtarzasz się w podaniu, aby tekst był dłuższy - na nie.
 3. LjayPL789

  Sprzedam skrypty

  Om, czemu do argumentów, które są w komendzie dajesz 'cancel event'? XD No to jak go pisałeś kiedyś, a kod obciąża serwer, to po co go dajesz do portfolio?
 4. LjayPL789

  tazu

  Podanie ładne, staranne, ale aktywność robi swoje Na nie.
 5. LjayPL789

  DemoN

  Może zacznę od tego, że podanie zostało wykonane starannie i estetycznie. Aktywność nie jest za dobra, ale nie jest też słaba. *Po tym co napisał boleknowak, jestem skłonny zmienić głos na nie.
 6. LjayPL789

  ICECREAM

  Aktywność, na nie.
 7. Witam, ostatnio kolega poprosił mnie, żebym pobrał Mu minecraft'a, wszystko spoko, pobrałem jave, shiginime. Po pobraniu javy i shiginimy, wszedłem w shiginime, ustawiłem nick i wszystko - włączyłem 1.8.8, gra się pobierała (pliki były widoczne w .minecraft), ale zamiast okienka z mojang i dalszym wczytywaniem gry, crashowało grę. Postanowiłem włączyć i wyłączyć laptop, a po włączeniu nie dało się wejść w żadne launchery. System operacyjny: Windows 32 bit Crash z %appdata%>.minecraft>.crash_and_logs: Z góry dziękuje za pomoc, daje + i najlepszą odpowiedź. Jeśli nastąpiły by jakieś pytania, to proszę o kontakt w odpowiedziach na dole. Pozdrawiam.
 8. Ten temat został zamknięty.
 9. Problem został rozwiązany.
 10. Ten temat został przeniesiony.
 11. LjayPL789

  Problem z lore

  Problem został rozwiązany.
 12. @KolorowyMleczyk, nie owijaj w bawełnę, bo dobrze wiemy, że nie umiesz napisać tego skryptu, a gdybyś umiała, to byś go tu wstawiła, a nie dyskutowała o działach. Dodatkowo nic nie napisałaś o sobie, jeden kontakt. Moim zdaniem to albo jest jakiś żart, albo prośba o współpracę, która nigdy się nie zawrze. Pozdrawiam.
 13. przy wpisaniu komendy sprawdzaj, czy zmienna {gui::nazwa_gui} jedt ustawiona na true, a jeśli nie jest to otwórz gui z daną nazwą i ustaw zmienną na true. set {gui::nazwa_gui} to true #ustawienie zmiennej na true if {gui::nazwa_gui} is true: #sprawdzanie zmiennej, czy jest na true
×