Skocz do zawartości

maka12

Użytkownik
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O maka12

 • Tytuł
  Początkujący I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. maka12

  Skrypt na /zglos

  Działa Można zamykać
 2. maka12

  Liczenie czasu

  Źle wytabowane
 3. maka12

  Liczenie czasu

  Źle mnie zrozumiałeś chodziło mi o to żeby jak ponownie się wejdzie na gold block to żeby zaczęło liczyć od nowa. W poprzednim skrypcie był taki błąd że jak się ponownie wejdzie to liczy bardzo szybko.
 4. maka12

  Liczenie czasu

  Świetnie działa tylko problem jest taki że jak się drugi raz wejdzie na blok złota to liczy dużo szybciej. Wolałbym żeby resetowało pętle
 5. maka12

  Liczenie czasu

  a jak daje nawet 1s to pasek exp nie zachowuje się jakby to była 1 s tylko tak przeskakuje
 6. maka12

  Liczenie czasu

  Nie działa
 7. maka12

  Liczenie czasu

  Da się zrobić tak żeby to było bardziej dokładne niż 1 sekunda?
 8. Witam Mam problem z tym skryptem: on walk on diamond_block: send "Koniec" set {start.%loop-player%} to false on walk on gold_block: send "&4Rozpoczynanie liczenia.." set {start.%loop-player%} to true on every 1 second: loop all players: {start.%loop-player%} = true: set {czas.%loop-player%} to {czas.%loop-player%} + 1 Chce zrobić by po wejściu na blok złota rozpoczęło się liczenie, a na bloku diamentu zakończyło. Jednak pojawia mi się błąd : "There's no loop that matches..." Chciałbym dodatkowo się jeszcze spytać jak zrobić by czas zapisywał się na pasku exp.
 9. witam! Proszę o szybką odpowiedz czy da się zrobić tak żeby skrypt uruchamiał się w momencie jak stoisz na jakimś konkretnym bloku.
 10. maka12

  Skrypt na /zglos

  Głownie chodzi mi o to że jak się piszę w tym wypadku /bug treść to w logach zapisuje się tylko pierwsze słowo a nie będe graczom kazał pisać_w_ten_sposób? Wiem że jest trudniejszy sposób tzn. wypisując /bug [<text>] [<text>[<text>] [<text>][<text>] itp. Ale pytam się czy da się prościej .
 11. Witam! Mam problem . Ostatnio zacząłem pisać skrypt na komendę /zglos. Oto kod: command /zglos [<text>] [<text>] [<text>]: trigger: if arg 1 is "gracz": if arg 2 is set: if arg 3 is set: log "%player% zglosil gracza: %arg 2% za: %arg 3%" to "zgloszenia_gracze.log" send "&aPoprawnie wyslano zgloszenie!" else: send "&aPoprawna forma: /zglos gracz (nick) (tresc)" else: send "&aPoprawna forma: /zglos gracz (nick) (tresc)" if arg 1 is "bug": if arg 2 is set: log "%player% zglosil buga: %arg 2%" to "zgloszenia_bugi.log" send "&aPoprawnie wyslano zgloszenie!" else: send "&aPoprawna forma: /zglos bug (na czym polega i gdzie znajduje sie bug)" else: send "&aPoprawna forma: /zglos bug/gracz (nick/na czym polega bug i gdzie sie znajduje) (za co (cheaty/wyzwiska/grozby))" I mam pytanie. Da się jakoś zrobić by przy wpisywaniu treści zgłoszenia można było wpisać więcej niż 1 wyraz . Np teraz w logach jak napiszesz: "/zglos bug jest tam gdzies" to będzie się wyświetlało "<nick> zglosil buga: jest". Czy jest jakiś argument który umożliwia pisanie kilku do kilkunastu wyrazów? Czy będę musiał robić dużą ilość argumentów text?
 12. Dzięki wszystko pięknie działa po wgrania Spigota! Temat do zamknięcia
 13. Bardzo chętnie ale po zainstalowaniu Spigota essensial mi nie działa
 14. 1.12.2, użyłem takiej wersji https://github.com/bensku/Skript/releases/tag/dev29 , bukkit
×