Skocz do zawartości

maka12

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  maka12pl

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

605 wyświetleń profilu

Osiągnięcia maka12

Początkujący II

Początkujący II (3/13)

1

Reputacja

 1. Najnowsza wersja skriptu, na stronie podanej przez ciebie jest dla wersji 1.7.2. Pobierz skript stąd: https://github.com/SkriptLang/Skript/releases
 2. Dobra to było prostsze niż myślałem . Dzięki za pomoc!
 3. Witam! Mam problem, a mianowicie chciałbym napisać skrypt, który umożliwiałby pod komendą /kod wygenerować INDYWIDUALNY kod dla każdego. Powiecie pewnie — no proste wystarczy „set {zmienna} to random integer between x and y”, ale jest ułamek szansy, że kod się powtórzy szczególnie jeśli duża część osób taki kod wygeneruje, a pojawienie się ponownie tego samego kodu całkowicie rozwali skrypt, który napisałem. Próbowałem użyć pętli i list, ale nie zadziałało, ponieważ listy zapisują się 1, 4, 5 and 6, a do poprawnego działania musiałyby się zapisać 1 or 4 or 5 or 6. I właśnie stąd moje pytanie. Jak to zrobić?
 4. No i bardzo dziękuję za jasne wytłumaczenie błędów :D. Jak najbardziej w następnej wersji poprawię wszystko, co opisałeś. Co nie zmienia faktu, że skrypt działa i gdy nie zwrócisz uwagi na kod, to będziesz mógł z tego spokojnie korzystać. Niektóre są z "::" a nie które z "." dlatego, iż podczas pisania kodu przypomniało mi się, że przecież kropki się nie pisze, więc zacząłem pisać dwukropki, a pomyślałem, że i tak to jest to samo, więc nie zmieniłem zmiennych wcześniej. Skrypt sam w sobie miałem wgrany na swoim serwerze i powiem Ci, że gracze nie mieli problemów z używaniem go, dlatego nie rozumiem skąd ten zbędny komentarz.
 5. Chodzi Ci o "on script load"? Bo to pierwszy event i nie wiem, co w nim widzisz nie tak, a fajnie jakby ludzie krytykujący, chociaż napisali co się nie podoba, ponieważ skrypt działa jak ma działać.
 6. DailyQuest DailyQuest jest to skrypt, który jak sama nazwa wskazuje, polega na dziennych zadaniach które co 24h są zmieniane Co potrzebuje DailyQuest do poprawnego działania? Skript (Testowana wersja 2.5.3) SkQuery (Testowana wersja 4.1.4) WolfSk (Testowana wersja 1.5.00) Vault Jakie komendy aktualnie posiada DailyQuest? Gracze: /zadania - Otwiera GUI, w którym możemy sprawdzić zadania Administracja: /nastepnezadanie [Permisja: zadania.nastepne] - Awaryjna komenda na ustawienie następnej puli zadań /zadaniareset [Permisja: zadania.reset] - Awaryjna komenda na zrestartowanie SWOICH zadań Na czym dokładnie polega DailyQuest? W DailyQuest masz zadania dziennie, w których masz 3 zadania, są to zadania proste, średnie i trudne. Za zadanie proste masz mniejszą nagrodę niż za zadanie trudne. Czasami są zadania gdzie można zdobyć dodatkowe nagrody w formie itemów (np. diamenty, węgiel itd.) Aktualnie zadania zmieniają się codziennie o 16:00. Jakie są przykładowe zadania? Wykop 128 kamienia Zrąb 64 drewna Zabij 200 zombiakow Zabij 35 creeperow I wiele więcej! Co planuje dodać do DailyQuest? Na pewno dodam możliwość dodania własnych zadań do pól zadań i nagród z pozycji komend. Uniemożliwię wylosowanie tych samych zadań dwukrotnie Umożliwię z pozycji komend ustawienia swojego czasu zmiany zadań Inne opcje, które wymyśle w przyszłości Dobra, ale jak to skonfigurować na serwerze? Bardzo prosta sprawa! Wystarczy po wgraniu skryptu wpisać /sk reload [tak_jak_nazwales_plik] następnie wystarczy wyjść i wejść do serwera by wszystko ładnie się skonfigurowało. (Osoby bez opa automatycznie zostaną wyrzuceni jednak osoby z opem muszą sami wyjść) Coś nie działa/masz jakiś pomysł na następne wersje? Jeśli masz któreś z pytań zapraszam na mojego discorda: maka12#0086 (Na wszystkie pytania odpowiem :D) Download v1.0
 7. every 1 second: {zabicia.%player%} = 6: add 3 to {gwiazda.%player%} send "&c&lDODANO" to player Może coś takiego? (nie testowane)
 8. Pojawia się jakiś błąd czy po prostu nie działa?
 9. maka12

  Skrypt na chat

  Trudno sobie poszukać w google? 10 sekund szukania:
 10. Nie o to mi chodziło, ale odpowiedz już znam
 11. Witam! Czy jest możliwość by zablokować opcje przenoszenia jakiegoś itemu ze slota? Żeby nie można było go przesunąć na inny slot ani włożyć do skrzynki. Proszę o pomoc czy istnieje taka opcja!
 12. Witam! Mam problem, a mianowicie chciałbym żeby po pierwszym wejściu na serwer gracz otrzymał zieloną szybę o jakiejś nazwie w danym slocie w eq. Nie chodzi mi tu o pasek szybkiego wyboru. Czy jest jakaś opcja by to zrobić?
 13. maka12

  Skrypt na /zglos

  Działa Można zamykać
×
×
 • Dodaj nową pozycję...