Skocz do zawartości

HeroseQ

Rekomendowane odpowiedzi

line.jpg

 

informacje.jpg

 

 

line.jpg

Wersja: 1.7.10

IP: mc.HeroHC.pl

Typ serwera: Hardcore

Ilość slotów: 100 (Możemy ustawić ile ich chcemy w każdej chwili!)

Autoryzacja: Premium / NoN-Premium

Rekrutacja: Nie

Whitelist (Biała lista): Nie

Nether: Tak

End: Tak

PvP: Tak

Administracja: HeroseQ, Szampon98, kacper_z_mazur, Mariusz i Moniekk

line.jpg

 

handel.png

line.jpg

 

Na serverze bezpieczny handel pomiędzy graczami odbywa się za pomocą komendy /handel

 

 

Przydatne komendy

 

/handel (gracz) < Wysyła propozycje handlu do gracza

 

/handel akceptuj < Akceptuje propozycje handlu od innego gracza

 

/handel odrzuc < Odrzuca propozycje handlu

 

line.jpg

 

galeria.png

 

line.jpg

 

ss3.png

 

ss1.png

 

 

ss2.png

 

line.jpg

 

craftingi.png

line.jpg

craft.png

line.jpg

skrypty.png

line.jpg

 

 

 

Armatki - Prosta rzecz lecz niezawodna w podbojach gildii, jej działanie jest banalnie proste. Otóż wystarczy ją stworzyć w craftingu używając tnt, żelaza i piasku. Po jej postawieniu mamy 10 sekund na wybranie celu, po 10 sekundach armatka odpala się i wystrzeliwuje jedno lub kilka tnt.

Plecaki - Po wpisaniu komendy /plecak lub /b otwiera się nam wirtualna skrzynka (plecak). Do niego możemy włożyć ważne itemki. Nikt inny nie może zobaczyć zawartości waszego plecaka

Kamień - Innowacyjny system dropu z kamienia który oferuje więcej niż może się wydawać. Oferuje między innymi: system poziomów i expa (Expa zdobywamy gdy znajdziemy jakiś itemek z kamienia. Co 100 expa awansujemy na jeden poziom wzwyż od poprzedniego. Na razie poziomów jest 30 ale dodamy więcej gdy będzie trzeba) system oferuje również wyłączanie dropu cobblestone i innych itemków które mogą wydropić. System obsługuje też Fortune ! Każdy poziom zaklęcia zwiększa szanse na zdobycie przedmiotu o 0.1 % !

Handel - Skrypt który współpracuje z pluginem QuickTrade. Umożliwia bezpieczny handel z innymi graczami !

Warns - Ostrzeżenia. Zamiast banować, mutować lub kickać administrator może dać ci ostrzeżenie. (Maksymalnie możesz ich mieć 3) Gdy zdobędziesz 3 ostrzeżenia automatycznie zostajesz zbanowany na 5 godzin.

SpongeX - Niewiesz co zrobić z niepotrzebnym cobblestone? Zrób sobie SpongeX ! Craftuje je się używając 64 bloki cobblestone w każdym oknie craftingu

Spawnery - Prosty, ale bardzo przydatny i za razem fajny skrypt dzięki któremu możemy stworzyć jajka spawnujące zwierzęta !

Menadżer chatu - Skrypt którego może używać tylko administracja, umożliwia czyszczenie, wyłączanie i włączanie chatu, wysyłanie globalnych wiadomości.

Disco zbroja - Zbroja, a raczej komenda po której wpisaniu nasza zbroja będzie automatycznie się kolorowała z użyciem pełnego przejścia przez paletę kolorów RGB ! (Dostępne tylko dla administracji i rangi HeroS)

Noga - Skakanie z dużych wyskości nie jest już takie łatwe ! Po skoczeniu i otrzymaniu obrażeń jest szansa że złamiemy nogę. Potem dostajemy spowolnienie na dwie minuty

Lista - Banalny skrypt na listę graczy lub administracji online (/admins i /online)

Ochrona nowych graczy - Nowy gracz przez pierwsze 30 minut przebywania na serverze dostaje ochronę która uniemożliwi mu dostanie obrażeń od innych graczy !

Efekty - Efekty wizualne takie jak płomyki, nutki, serduszka i wiele więcej ! (Dostępne tylko dla administracji i rangi HeroS)

Logowanie - Chyba najważnieszy skrypt na naszym serverze. Umożliwia rejestrację, logowanie bądź zmienianie hasła. Skrypt jest przetestowany i w stu procentach bezpieczny. Przykłady jego działania: Po wejściu na server gracz teleportowany jest do strefy logowania lub strefy rejestracji, następnie po zalogowaniu następuje teleportacja do ostatniej lokalizacji. Po wejściu na server ukrywane jest EQ, Level, życie i głód.

Magiczne skrzynki - Kopiąc stone jest minimalna szansa że znajdziemy magiczną skrzynkę. Otworzyć ja możemy tylko używając specjalnego klucza który możemy wyłowić z wody używając wędki. Po otwarciu skrzynki dostaniemy losową nagrodę.

MSG - Prosty skrypt na prywatnie wiadomości

Raport - Skrypt służący do zgłaszania innych graczy do administracji.

Różdżka - Przedmiot umożliwiający przeteleportowanie się na spawn naszego servera.

 

 

 

 

line.jpg

vip.png

 

line.jpg


Dodatkowe komendy i przywileje.


/efekt - Efekty wizualne ( nutki, serce, plomyki, enchant )

 

/skin - Możliwość zmiany swojego skina

 

/sethome - Ustawianie domu /home - Teleportacja do domu

 

/spawn - Przeniesienie na spawn za 10 diamentów

 

Złoty kolor nicku na chacie

 

Możliwość wejścia na pełny server

 

Pisanie na chacie bez limitu czasowego

 

line.jpg

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacje o prezentacji - Aktualizacje obrazków, tekstu itp.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Libter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...