Skocz do zawartości

Recommended Posts

Użytkownik
Dnia 29.07.2017 o 20:17, XxMichal10390xX napisał:

Qp48hCI.png

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Formatowanie //Ewald

Dnia 30.07.2017 o 13:09, XxMichal10390xX napisał:

V0GY2hU.png

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! 1.1

Q9FWy5B.png

Nigdy nie widziałem osoby która włożyła tyle pracy w prezentacje czegoś co nie jest serwerem, Propsuje :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik

Wyskakuja mi takie błędy: [wersja 1.3]

[09:31:00 INFO]: [Skript] Reloading Bet.sk...
[09:31:00 ERROR]: 'player' is not an item stack (Bet.sk, line 31: set action bar of player to "&7[&3Postawiono: &6$%arg 1% &7| &3Zostalo ci: &6%player's balance%&7| &c&lAuto-Bet &7]"')
[09:31:00 ERROR]: 'player' is not an item stack (Bet.sk, line 34: set action bar of player to "&7[&3Postawiono: &6$%arg 1% &7| &3Zostalo ci: &6%player's balance% &7| &a&lAuto-Bet &7]"')
[09:31:00 ERROR]: 'player' is not an item stack (Bet.sk, line 99: set action bar of player to "&7[&aWygrales: &b%{_wygrana}% &7| &cSzansa na Jackpot: &b%{_jackpotChance}%%%&7]"')
[09:31:01 ERROR]: 'action bar' is not a number (Bet.sk, line 143: set action bar of loop-player to "&2Gra rozpocznie sie za: &4%{_liczba}%"')
[09:31:01 ERROR]: 'action bar' is not a number (Bet.sk, line 193: set action bar of loop-player to "&7[&3Mnoznik: &4%{_mnoznik}%x &7| &aWygrana: &b$%{_wygrana}%&7]"')
[09:31:01 ERROR]: 'action bar' is not a number (Bet.sk, line 227: set action bar of loop-player to "&7[&3Mnoznik: &4CRASH!!! &7| &cPrzegrano: &b$%{_bet}%&7]"')
[09:31:01 INFO]: [Skript] Encountered 6 errors while reloading Bet.sk!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
21 minut temu, Allows napisał:

Wyskakuja mi takie błędy: [wersja 1.3]

[09:31:00 INFO]: [Skript] Reloading Bet.sk...
[09:31:00 ERROR]: 'player' is not an item stack (Bet.sk, line 31: set action bar of player to "&7[&3Postawiono: &6$%arg 1% &7| &3Zostalo ci: &6%player's balance%&7| &c&lAuto-Bet &7]"')
[09:31:00 ERROR]: 'player' is not an item stack (Bet.sk, line 34: set action bar of player to "&7[&3Postawiono: &6$%arg 1% &7| &3Zostalo ci: &6%player's balance% &7| &a&lAuto-Bet &7]"')
[09:31:00 ERROR]: 'player' is not an item stack (Bet.sk, line 99: set action bar of player to "&7[&aWygrales: &b%{_wygrana}% &7| &cSzansa na Jackpot: &b%{_jackpotChance}%%%&7]"')
[09:31:01 ERROR]: 'action bar' is not a number (Bet.sk, line 143: set action bar of loop-player to "&2Gra rozpocznie sie za: &4%{_liczba}%"')
[09:31:01 ERROR]: 'action bar' is not a number (Bet.sk, line 193: set action bar of loop-player to "&7[&3Mnoznik: &4%{_mnoznik}%x &7| &aWygrana: &b$%{_wygrana}%&7]"')
[09:31:01 ERROR]: 'action bar' is not a number (Bet.sk, line 227: set action bar of loop-player to "&7[&3Mnoznik: &4CRASH!!! &7| &cPrzegrano: &b$%{_bet}%&7]"')
[09:31:01 INFO]: [Skript] Encountered 6 errors while reloading Bet.sk!

:/ Sprawdź czy masz wszystkie pluginy aktualne.

Pobrałem udostępnioną wersje, uruchomiłem serwer i nie wykryło mi żadnego błędu. Wszytko moje pluginy są wymienione w prezentacji.

action bar jest z SkRayFall , więc prawdopodobnie coś jest nie tak z tym pluginem.

Edytowane przez XxMichal10390xX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik

Jeżeli dalej nie będzie działał. To postaram się podesłać własną konfigurację

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.