Skocz do zawartości

LordziaK

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  162
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O LordziaK

 • Urodziny 27.07.2002 (19.816316491 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Brak danych.
 • Hobby
  Brak danych.
 • Nick w MC
  lil_rzuwik

Ostatnie wizyty

2 179 wyświetleń profilu

Osiągnięcia LordziaK

 1. oo, dzięki wielkie. Zapomniałem o tej opcji
 2. Mam coś takiego: set {_p}'s current inventory's slot 13 to chest I wyskakuje błąd: a slot can't be set to chest because the latter is neither an item type nor an item stack Gdy zmienię chest na 54(id skrzynki), skrypt mi każe zmienić id na 'chest' i tak w kółko.
 3. every 1 second: loop all players: delete loop-player's sidebar set name of sidebar of loop-player to "SERVER" set {_3} to "MIGA SCOREBOARD" set {_2} to "Nick: %loop-player%" set {_1} to "Hajs: %{hajs::%loop-player%}%" loop 3 times: set {_%loop-number%} to first 39 characters of {_%loop-number%} set score "%{_%loop-number%}%" in sidebar of loop-player to loop-number Jest jakiś sposób na wyłączenie "migania" scoreboardu? W skrypcie który podałem powyżej, co tą sekundę miga ten scoreboard . Szukałem w internecie sposobu na to, lecz nic nie udało mi się znaleźć.
 4. Gdy mam np. {liczby} = 5.232323 I chce usunąć te liczby po przecinku(0.232323). Nie chodzi o, remove 0.232323 from {liczby}, gdyż nie znam tych liczb. Jest sposób na usunięcie ich?
 5. LordziaK

  Text nad glowa

  Jest możliwość zrobić jakiś tekst nad głową/nickiem za pomocą skryptu? Nigdzie czegoś takiego nie mogę znaleźć W tym stylu: https://imgur.com/a/jp7WyqT
 6. LordziaK

  Czas Online

  Pisz pw, jak chcesz jakieś zmiany w tym.
 7. LordziaK

  loop-world

  Dzięki za pomoc. To niestety nie działa, ale sam coś wykombinowałem .
 8. LordziaK

  loop-world

  loop all worlds: if loop-world contains "world": // dalsza część kodu To mi nie działało oraz wyskakiwał błąd, więc dałem: loop all worlds: set {_worlds} to loop-world if {_worlds} contains "world": Tutaj wszystkie światy zapisywały się do {_worlds}, lecz przy if nie sprawdzało i nie szło dalej. Ktoś wie jak zrobić sprawdzanie wszystkich światów, oraz gdy nie ma takiego świata działo się coś dalej?
 9. Jest możliwość aby wyskoczyła wiadomość z titla bez takich płynnych przejść? (fadeIn/fadeOut)
 10. LordziaK

  if player has

  Da radę zrobić coś w stylu: set {_ilosc} to 2 if player has {_ilosc} diamond: send "coś tam"
 11. LordziaK

  zmienne?

  do usunięcia, rozwiązałem sam swoją zagadkę
×
×
 • Dodaj nową pozycję...