Skocz do zawartości

SupcioXD

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  299
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Hobby
  Lubię cpać na komputrze
 • Nick w MC
  SupcioXD

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia SupcioXD

 1. on rightclick with bottle: target block is water: remove bottle from player add water bottle to player
 2. Pomoc za jakąś rangę SPONSOR? To nie te czasy kolego, jestem niestety niezainteresowany.
 3. options: min-vip: 14 max-vip: 21 min-gra: 15 max-gra: 20 on portal: set {_hour} to "%hour%" parsed as number If player has permission "portal.vip": if {_hour} >= {@min-vip}: if {_hour} <= {@max-vip}: Cancel event send player title "" with subtitle "&7Nether dla twojej rangi otwarty jest od {@min-vip}! " for 3 seconds Stop else: if {_hour} >= {@min-gra}: if {_hour} <= {@max-gra}: Cancel event send player title "" with subtitle "&7Nether dla twojej rangi otwarty jest od {@min-gra}! " for 3 seconds Poprawiłem troszeczkę kod, błędów nie widzę. Upewnij się również czy wchodząc do portalu* nie jesteś w trybie kreatywnym. #EDIT @xAxee ustawiasz tymczasową zmienną "{_hour}" jako tymczasowa zmienna "{_hour}", która nie jest ustawiona? A później tą tymczasową zmienną jako pusta zmienna, ale "parsed as number"? Rozumiem, że <none> ma być ową godziną, jako "number".
 4. Jaką masz gwarancję, że serwer wypali?
 5. 1. Nie ten dział 2. Spróbuj on break of sponge: lub on mine of sponge: //EDIT chodzi ci o postawienie czyli: on place of sponge: if player's tool is sponge of unbreaking 3 named "&e&lLuckyBlock" with lore "&8» &fPostaw Na Ziemi Aby Wylosowac Item!||": cancel event remove 1 sponge of unbreaking 3 named "&e&lLuckyBlock" with lore "&8» &fPostaw Na Ziemi Aby Wylosowac Item!||" from player
 6. https://github.com/Sarabveer/CraftBukkit-Spigot-Binary tutaj masz wszystko wystarczy kliknąć "Clone or download", a następnie "Download ZIP"
 7. @CsrvChyba zobacz to https://github.com/Sarabveer/CraftBukkit-Spigot-Binary/tree/master/spigot-1.7.10-1.8-R0.1
 8. https://minecraft.org.pl/pluginy-na-serwer/silnik-serwerowy/764-spigot-1-9-1-8-1-7-silnik-minecraft na dole masz "POBIERZ" na zielonym tle i pobierasz 1.7/1.8 ale nie wiem po co ci 1.7 skoro najwięcej crasherek działa na tę wersję najlepszą wersją jest 1.8.8 np. Spigot lub PaperSpigot
 9. @stefanik11 akurat tak się składa, że na spigot 1.8.8 (co używam) nie działa tuske. Sprawdziłem pod wersje 1.8.2, 1.8.1,1.8.
 10. Bez sensu "remove all" albo "replace all'" ponieważ jak mówiłem nie chce wypisywać wszystkich znaków typu !(#&(*[email protected] itp. tylko chce po prostu "if message is letters:" (ta opcja nie działa), żeby sprawdzało czy message jest zbudowany z samych liter. Bez sensu komentarz, ponieważ nie odnosi się do tematu i jest to nabijanie postów.
 11. Cześć, otóż główkuje spory kawał czasu nad pewną opcją, czyli jak jest w tytule, by na chacie była możliwość pisania tylko liter, bez znaków typu "[email protected]$#%^&*" itp. tylko same "abc.." nawet bez numerów. Szukałem również na internecie i same skrypty, że message'a nie może być więcej niż 3 litery/znaki/liczby. Z góry dziękuję.
 12. nomand wbijesz na ts3 twojego? sprawę mam

  1. E-Craft
  2. meizol

   meizol

   BOOM-TS.PL  NAJLEPSZY SERVER TS3

    

 13. Polecam, kozak serwerek, grałem na początkach serwera jak był serwer na enderchescie i do tej pory przetrwał i co raz lepiej się rozwija. Grałem również na beta testach i było bardzo super, txt i mapy. KOZAAAAK Pozdrawiam ekipe e-crafta (w szczególności xN0mandx i piesek (haski))
×
×
 • Dodaj nową pozycję...