Skocz do zawartości

kapi.

VIP
 • Zawartość

  1499
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana kapi. w dniu 8 grudnia

Użytkownicy przyznają kapi. punkty reputacji!

8 obserwujących

O kapi.

 • Tytuł
  ten co rabat dostał
 • Urodziny 24.03.2003 (15.721665383 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  vanillaen

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kapi.

  Jakieś dziwne napisy z konsoli

  To jest tylko "Warn", czyli ostrzeżenie. Nie musisz się tym przejmować do puki każdy plugin działa poprawnie.
 2. kapi.

  Wykonywanie komendy co określony czas

  on command: if player don't have permission "command_delay.bypass": if {command::delay::%player%} > 5: send coloured "&cMusisz jeszcze poczekac." to the player stop stop stop every second: loop {command::delay::*}: if {command::delay::%loop-index%} > 5: subtract 1 from {command::delay::%loop-index%} stop
 3. kapi.

  Napisalem skrypt, ale nie dziala :(

  Hahahaha... niezły @_Of3k on walking on water: if "%region at player%" contains "statek": teleport player to {statek} set {_a} to random integer from 0 to 2 if {_a} is equal to 0: send "&3[&3&lOur&f&lRPG&8] &aProbowałes się utopić?" if {_a} is equal to 1: send "&3[&3&lOur&f&lRPG&8] &aNie wskakuj do wody, nie chce mi się Ciebie ratowac!" if {_a} is equal to 2: send "&3[&3&lOur&f&lRPG&8] &aNie wiem czy wiesz, ale morze nie jest tak dobre jak ja i napewno Cie nie uratuje" Masz poprawny kod.
 4. kapi.

  Przed napisaniem tematu przeczytaj !!!

  Czy ktoś napisał, że jest to poradnik? Rozwiązaniem są zamienniki działające tak samo jak WildSkript. Zapomniałeś o apostrofie w nazwie pluginu @_Of3k zajmij się czymś innym, a nie się czepiasz.
 5. kapi.

  Czemu skrypt na GUI w skQuery nie działa?

  po obsidian daj "named", żeby wyszło "obsidian named "nazwa" " a po cobblestone, żeby wyszło "cobblestone named "nazwa" "
 6. ! ! ! ! ZALECAM CZYTANIE W CIEMNYM STYLU ! ! ! ! Witam, jak wielu z was wie, że w sub-forum Pytania i problemy uczestniczy dużo osób. Ale jest pewien problem, który już mnie denerwuje. Ponieważ przed napisaniem tematu powinniśmy zainstalować 2 podstawowe dodatki do pluginu Skript. Którymi bynajmniej stworzymy GUI czyli wirtualną skrzynię i nie tylko. • WildSkript: https://dev.bukkit.org/projects/wildskript • SkQuery: https://dev.bukkit.org/projects/skquery Ponieważ gdy piszecie, że wyskakują błędy często nie macie tych dodatków co już jest denerwujące, bo dajmy przykład, że napiszecie jakiś skrypt, ale nie macie dodatków to jaki w tym sens? Napisać skrypt dobrze, a mieć błędy i myśleć, że coś źle napisałeś Gdy macie już te dodatki lub nie: 56% użytkowników z całego forum nie podaje błędów ~ Polecam również przeczytać temat Jak rozumieć błędy Jeżeli nie działa plugin: -- podajemy błędy z konsoli podczas ładowania pluginu. Jeżeli nie działa skrypt: -- podajemy błędy z: - gry zarówno jak i konsoli Problemy z regionami w Skript -- Wymaganymi pluginami są: WorldGuard, WorldEdit. A z dodatków do pluginu Skript wyżej wymienione, które w kodzie pełnią jakąś role, które usprawniają cały kod. -- Pamiętaj również, że regiony, które podajesz w skrypcie muszą być stworzone w pluginie WorldGuard za pomocą WorldEdit'a. Mam nadzieje, że większość osób przeczyta ten temat. Życzę powodzenia w Skript.
 7. kapi.

  Technika

  Zgłaszam swoją kandydaturę. discord: jestemfajny#2150
 8. kapi.

  Jak zamienić N/A na 0 w skript?

  variables: {monety::%player%} = 0 command /monetygive [<offlineplayer>] [<number>]: permission: daj.monety permission message: Ta komenda wymaga rangi Wlasciciel trigger: if arg 1 is set: if arg 2 is set: add number-argument to {monety::%player-argument%} send "&aDodano &e%number-argument% &amonet do konta &l%arg 1%" send "&aOtrzymales &b%number-argument% &amonet" to arg 1 stop else: send "Poprawne uzycie: /monetygive <gracz> <ilosc> "
 9. kapi.

  vMCShop - pomocy!

  @Verlikylos Kiedyś korzystając również z vMCSHOP'u miałem taki problem i autor musiał mi pomagać.
 10. kapi.

  Skrypt na tpa

  Jak mi powiesz, że nie działa to Ci napiszę po prostu od samego początku ten skrypt.
 11. kapi.

  Dlaczego ten if mi nie pobiera czy gracz ma Item?

  if player has 1 of beacon: # do something from else... else: # do something from if...
 12. kapi.

  skrypt na dzialki za diamenty

 13. kapi.

  Szukam Skryptu. [Ustaw]

  command /ustaw [<player>] [<text>]: trigger: if the argument 1 is set: if the argument 2 is set: set argument 2 parsed as text to {dodatek.%the player-argument%} send coloured "&7Pomyslnie &adodano &7argument &6do zmiennej&7." to the player send coloured "&7Ustawiono Tobie zmienna." to the player stop else: send "Brak argumentu 2" to the player stop else: send "Brak gracza" to the player stop
 14. kapi.

  skrypt na dzialki za diamenty

  W pliku konfiguracyjnym w pluginie PlotMe możesz skonfigurować opcję czy działka ma kosztować i ustawić czy przedmioty mają być zabierane czy też pobierane pieniądze z konta...
 15. kapi.

  Kity w oknie

  Z tego co widzę nie dodałeś jeszcze "format slot".
×