Skocz do zawartości

LordYu

Użytkownik
 • Zawartość

  731
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana LordYu w dniu 4 maja

Użytkownicy przyznają LordYu punkty reputacji!

4 obserwujących

O LordYu

 • Tytuł
  Wyjadacz III
 • Urodziny 19.05.1995 (23.261259957 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  39.96839°N 75.172652°W
 • Hobby
  Zgłaszanie wątków
 • Nick w MC
  Deadlyo

Metody kontaktu

 • Discord
  Deadlyo#2086

Ostatnie wizyty

2055 wyświetleń profilu
 1. Z takimi nic nie zrobisz, niestety, jedynie co można dać info na wejściu na serwer. A potem walić w wiadomościach z pl i sk z znakami Polskimi. Odkąd piszę skrypty zawsze mam aktywne kodowanie UTF-8 oraz odczyt UniCode. Wolę zrobić łaskę aniżeli laske. Poza tym, jak autor pisze, ciężko czasami domyślić się o co może chodzić danej postaci (przykład z rpg) gdzie 100% jest bez znaków specjalnych. Co innego, gdy plugin nie oferuje polskich znaków (zdarzają sie takie, które przy kodowaniu UTF wysypują błędy) a co innego robienie tego z lenistwa bądź niewiedzy.
 2. Mimo to polskie znaki wyglądają tutaj mile, jest to czcionka którą na co dzień używasz w komputerze, na forach, stronach www i społecznościowych. Poza tym, jeżeli komuś nie robi różnicy pomiędzy "robic laske" a "robić łaskę" to nie mój problem, mamy 2018r i różni ludzie po ziemi chodzą.
 3. Jak nie potrafisz używać ustawień gry to tak jest. Jest od zarania dziejów MC taka opcja jak "Czcionka UniCode" która aktywowana pozwala na miły, przyjazny dla oka czat, więc polskie znaki wyglądają tam lepiej niż cała czcionka bez unicode. Powyżej masz przykład tego wyglądu, gdzie tutaj jest brzydki wygląd? To samo, zdjęcie powyżej. Popatrz na zdjęcie, jest opcja miłego czatu dla oka, wystarczy włączyć opcję Unicode w ustawieniach i wg. mnie wygląda lepiej niż bez PL znaków i wył opcją unicode Wyglądają dziwnie bo czcionka MC nie przewiduje znaków specjalnych, takich jak AĆŹ (oraz z innych języków) czat wygląda wtedy tak że znaki typu ASCZ są normalnej wielkości i grubości a ĄŚĆŻ są w innym stylu. Wtedy jest to okropnie widoczne, ale inicode usuwa taki przypadek i poprawia czat na bardziej czytelny
 4. LordYu

  Automatyczne zwijanie sygnatury

  Jasne, ustawić zwiniętą na 80px i usunąć w regulaminie ogranicznik wysokości bo i tak się potem nie przyda. Nie będzie trzeba grzebać z tymi sygnaturkami potem jak głupi, bo za długa i za wąska.
 5. LordYu

  Anty-Dzien

  DoDayLightCycle blokuje upływ czasu, czyli wpisana o godz 18:00 w świecie gry, blokuje tą godzinę, więc nie zmieni się już ta godzina, ani na serwerze ani na singlu. Po co syfić serwer komendą co minutę? Skoro można to załatwić raz a porządnie?
 6. LordYu

  Anty-Dzien

  A nie lepiej ustawić /gamerule DoDayLightCycle false Zamiast zaśmiecać serwer skryptem, który można łatwo zastąpić jedną komendą
 7. LordYu

  Brak Znaków Specjalnych

  Skrypt szuka znaku, nie ciągu, więc możesz dodać drugi event on chat w którym dodasz nazwę "Nazi" i też zablokuje, nawet jak ktoś napisze A卍B to zaakceptuje to jako niedozwolony znak
 8. LordYu

  Brak Znaków Specjalnych

  Nie łatwiej zrobić: on chat: if message contains "卍": cancel event send "&cNiedozwolony znak" to player Jeżeli skrypt nie rozpozna znaku, to zrób taki: on chat: if message contains "a" or "b" or "c" or "d" or "i tak dalej cały alfabet + nawiasy + cyfry": stop else: cancel event send "Niedozwolony znak"
 9. LordYu

  PlotSquared i Skript

  Plugin tworzy regiony z WG?
 10. Określasz nas jako "gimbusów" choć sam dajesz przykład o wiele gorszy, skoro główna osoba serwera zachowuje się jak dzieciak to administracja na tym serwerze nie będzie lepsza, tak samo będzie się zachowywała.
 11. LordYu

  Reputacja za pomoc.

  5 to za dużo, ale +2 za oznaczenie najlepszej odpowiedzi jest nawet nawet.
 12. Mam nadzieję że logo kupione panie "grafik", bo z tego co widzę w sklepie jest z znakiem wodnym http://minecraft-logo-maker.com/minecraft-logo-maker-editor/?design=c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b:1491771360623612422:71:FFFFFF:285 Chyba że tak samo jest kradzione jak ikona aukcji z google grafika EDIT Choć wątpię, żebyś dał 19,99€ za logo.
 13. LordYu

  BlueMC.PL - Sieć serwerów minecraft

  Prezentacja leży, czemu nie zgłosisz się do kogoś kto tworzy prezentacje i dasz mu te 10zł już ale będziesz miał fajnie wyglądającą reklamę która zachęci do wchodzenia na serwer
 14. LordYu

  Powody zgłoszeń

  Dokładnie, nie musi być nawet powód "inny" niech wygląda to tak: --------------------------------- | ZWYKŁE POLE | [*] Spam | TEKSTOWE | [*] Zły dział | ZAWSZE | [*] Wulgaryzm | AKTYWNE | [*] Zła nazwa tematu --------------------------------- I tak niech to wygląda, że można będzie wybrać i powód i dodać komentarz do woli jak się podoba, kilka powodów automatycznie tworzonych te najbardziej spotykane i tyle. Bo teoretycznie mam przyzwyczajenie że raz na kilka dni wchodzę w dział i szukam błędów, ale nie chce mi się komentarzy pisać a szukanie bez koma jest ciężkie, więc ułatwi to reporty obu stronom.
 15. nic nie da zablokowanie samego ich używania, bo można zrobić także wagonik który przejeżdża po torach aktywacyjnych i wysyła sygnał do redstone, o ile 1 wagon to nie kłopot, to pomyśl o 10 wagonach które aktywują dany tor co 1 sekundę
×