Skocz do zawartości

ByczekTV

Użytkownik
 • Zawartość

  318
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  1

ByczekTV ostatnio wygrał w dniu 2 lipca

ByczekTV ma najbardziej lubianą zawartość!

2 obserwujących

O ByczekTV

 • Tytuł
  Wyjadacz I

Ostatnie wizyty

321 wyświetleń profilu
 1. Limit

  https://code.skript.pl/dFXDdRtx/ SKRYPT NIE MÓJ ! Limity konfigurujesz na samej górze, jeżeli chcesz, żeby limit koxów to był 16, to musisz wpisać 17. (tak ze wszystkimi). Nie przenosi do enderchestu, tylko na /schowek.
 2. Problem ze skryptem

  https://code.skript.pl/f0NSSVHC/
 3. Problem ze skryptem

  https://code.skript.pl/16bPFu4q/ Jak działa to liczę na lajkii
 4. Problem ze skryptem

  To podaj cały kod (na code.skript.pl) włącznie z tym GUI
 5. Problem ze skryptem

  To weź spróbuj może dodać argument do komendy "fexy1" , argument gracza, i wtedy bez tego "execute player command" tylko "to run "fexy1 %player%"
 6. Problem ze skryptem

  Spróbuj pousuwać te plusy w nazwach.
 7. [POTRZEBUJE] Skrypt na Topki w gui

  Dodałeś statystyki, a nie topke.. Poszukaj na forum, na forum też chyba coś takiego jest.
 8. No to dodam swoje 3 grosze. Domena serwera jak i strony internetowej to "eu" natomiast jej nazwa jest .pl ... xD Reklama, czy prezentacja serwera jest nieestetyczna, zrobiona na odwal się, z nadzieją, że kogoś ona zachęci i ktokolwiek wejdzie Nie żebym miał coś szczególnego do "easyhc", ale to nie jest survival + gildie, tylko easyhc + gildie.
 9. Napisał przecież, że to jest zaleta ;v "+1.11.2" - PLUS
 10. Byczek jesteś bo czekam 

  1. ByczekTV

   ByczekTV

   No już jestem, ogarnę się i znowu luknę.

 11. Nie działający skrypt

  https://pastebin.com/Ynjxt1pF
 12. Lista "genialnych" skryptów forum Skript.pl

  On script load: execute console command "stop"
 13. Nie działający skrypt

  Ale wyślijj jeszcze kod, w którym są te errory. Poczekaj chwilę https://pastebin.com/Q2XGGMEQ
 14. Jest możliwość zrobienia..?

  Nie wprowadzaj ludzi w błąd -------------------- Chocolate, albo PerWorldPlugins Chocolate: /chocolate (/choco) - Informacje o komendach /choco (tu wpisz nazwę świata) plugin (tu wpisz nazwę pluginu) - Włącza/Wyłącza dany plugin na danym świecie /choco (tu wpisz nazwę świata) cmd (tu wpisz komendę która ma zostać zablokowana) - Blokuje komendę na danym świecie (prawdopodobnie, nie testowałem tej komendy) /choco (tu wpisz nazwę świata) vanilla - Blokuje wszystkie pluginy na świecie (czyli jakby na tym świecie był silnik vanilla). PerWorldPlugins: W tym pluginie akurat nie dodajemy komendą, aczkolwiek w konfiguracji. blocked-msg: '&c[Error] Ten plugin jest na tym serwerze zablokowany' - informacja o tym, że plugin jest zablokowany na danym świecie limit: Trampoline: - przykładowy plugin, który NIE działa na świecie world i world_nether - world - world_nether A komendy do tego pluginu: /pwp version - pokazuje wersję pluginu /pwp reload - przeładowuje plugin Liczę na to, że pomogłem - jeżeli tak, to zostaw lajka
 15. Nie działający skrypt

  https://code.skript.pl/kQohx22p/ Powinno działać. Zmieniłem z /craft na craftt, no chyba, że chcesz, że gracz od razu komendą sobie może otworzyć drugą stronę craftingów. (to zmień spowrotem na craft) bo ludzie przecież domyślą się, i wpiszą craft... xd Do tego lekko się pogubiłem, bo w /craftingi było "cofnij" zamiast następna strona.. zmieniłem. Powinno działać, liczę na lajk https://pastebin.com/4E4RHmD4 Sprawdź teraz. (Po prostu sprawdź czy Ciebie przenosi.) I podaj mi errory, jeżeli są.
×