Skocz do zawartości

DrCosta

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia DrCosta

 1. coś takiego chyba będzie, nie mogłem zrozumieć zbytnio co miałeś na myśli w godzie, miałeś 2 funkcje na włączenie goda 0 na wyłączenie.
 2. DrCosta

  else

  Chodzi ci o to że możliwość używania komendy ma być możliwe co 24h tak? jak tak to coś takiego
 3. command /gamemode [<text>]: aliases: gm, gmode, gamem trigger: cancel event if player has permission "hs.gm": if arg 1 is set: if arg 1 is "1" or "creative" or "kreatywny" or "c": set player's gamemode to creative send player title "&7[&a&lHS&r&7]" with subtitle "&aZmieniono tryb gry na &cSURVIVAL!" for 5 seconds if arg 1 is "0" or "survival" or "przetrwanie" or "s": set player's gamemode to survival send player title "&7[&a&lHS&r&7]" with subtitle "&aZmieniono tryb gry na &cSURVIVAL!" for 5 seconds else: send player title "&7[&a&lHS&r&7]" with subtitle "&cBrak uprawnien!" for 5 secondssend player title "&7[&a&lHS&r&7]" with subtitle "&cBrak uprawnien!" for 5 seconds stop else: send "&7[&a&lHS&r&7] &aUzyj /gm 1/0" stop
 4. DrCosta

  Losowanie

  if {kod.roz} is set: Chcesz mieć wartości w boolean to nie pytaj czy jest ustawione if {kod.roz} is true: A do losowania możesz wykorzystać chance: Lub kod na losowe liczby ci pomoże: variables: {los} = false {kod} = 00000 options: czas: 5 #czas co jaki ma być odnawiany kod w minutach every {@czas} minutes: set {los} to true set {_a} to random integer between 1 and 9 set {_b} to random integer between 1 and 9 set {_c} to random integer between 1 and 9 set {_d} to random integer between 1 and 9 set {_e} to random integer between 1 and 9 set {kod} to "%{_a}%%{_b}%%{_c}%%{_d}%%{_e}%" sorry jak się mylę, ale dawno nie pisałem skryptów, a ostatnio zacząłem się uczyć pisać pluginy, ale wydaje mi się że takie coś możesz zrobić.
 5. DrCosta

  else

  else jest odpowiednikiem if np. zamiast else użyj if if(coś tam){ zrob to; }else{ to jak nie to to; }
 6. Witam, chciałbym złożyć wniosek, odnośnie połączenia konta @DrCost z tym kontem wraz z zachowaniem nicku "DrCost" mam dostęp do tamtego konta lecze nie mogę sobie przypomnieć na jakim mailu jest zarejestrowany, oraz proszę o usunięcie błędnych konto które maja nazwe DrCost, nie zakładałem ich, ale mam je połączone z mailami.
 7. Jaki server linux? Jaka wymagana versja Javy do silnika? Jaka zainstalowana java na serwerze?
 8. Witam, kiedyś się dało za pomocą AutoIn oraz logita stworzyć logowanie premium na serwerze bungeecord niestety teraz obydwa pluginy straciły wsparcie, z tego co czytałem fastlogin też nie jest najlepszym pomysłem a instalacja starszej wersji BungeeCord wiąże się z możliwością ataku. Wgrałem plugin na serwer lobby: ale po połączeniu do serwera wyświetlało cały czas informacje od AutoIn że serwer jeszcze nie wystartował w kick message. Wgrałem plugin do BungeeCord: Wgl sie nie uruchamia na nowszej versji.
 9. DrCosta

  Siemaneczko :)

  Witam nazywam się Łukasz mam 16 lat i zajmuje się serwerami Minecrafta, TeamSpeak, Counter Strike, obecnie jestem technikiem na serwerowni (Regulamin zabrania podania) Ale zapraszam (Szukajcie a znajdziecie). Pisaniem skryptów zajmuje się od 2 lat i nawet mi idzie . Nie dawno to jest ok 2 tyg temu zacząłem pisać pluginy jak na razie tylko potrafią one sprawdzać aurę, leczyć i informować kto gracz a kto consola tak że cudów nie ma . Postaram się dodawać swoje projekty oczywiście skryptów i je od czasu do czasu aktualizować wprowadzać nowe wersie itp.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...