Skocz do zawartości

IgorM2008

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  251
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez IgorM2008

 1. Da się pobrać same kity czy trzeba skonfigurować essentiala żeby nie mieć innych funkcji essentiala?
 2. Witam! Zna ktoś jakiś plugin (nie skrypt) na kity bez gui lub żeby była opcja włączenia gui.
 3. Themis ma dobre opinie ale zabezpiecza bardzo mało cheatow a jeśli chodzi o updated-nocheatplus to na pewno jest on dobry pod nowe wersje?
 4. Witam! Jakiego najbardziej polecacie darmowego AntiCheata? Musi być na wersję 1.18.1. Z góry dzięki!
 5. IgorM2008

  Zabezpieczenia

  Dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.
 6. IgorM2008

  Zabezpieczenia

  Czyli jeśli użyje jakiegoś forka bungeecord z pluginem EpicGuard i użyje Silnika Purpur na podserwery to takie zabezpieczenia będą odpowiednie na boty i crashe?
 7. IgorM2008

  Zabezpieczenia

  Witam! Będę robił serwer i chciałbym dobrze zabezpieczyć przed atakami botów i crashami. Jakie polecacie zabezpieczenia na proxy jego podserwery? Z góry dzięki!
 8. IgorM2008

  Skript 1.18.1

  Witam czy jest już skript na wersję 1.18.1 bo nigdzie nie mogę znaleźć?
 9. https://pixelhost.pl/oferta-vps.php oferta: VP S-10
 10. Dobrze, zapytam inaczej. Czy dodając pare pluginów ten serwer jest w stanie utrzymać 100 gracz? (wiadomo że dokładnej odpowiedzi nie ma ale nwm w ogóle o jakich my mówimy ilościach)
 11. Witam! Ile graczy bez lagów utrzyma serwer vps o takich parametrach: 10 gb ramu (DDR4 - 2666MHZ), procesor AMD RYZEN 5 - 3600X 4.4Ghz Z góry dziękuję!
 12. Zdaje sobie z tego sprawę lecz jednak vps jest drogi. W to się inwestuje jak masz pewność, że serwer się uda, a ja bym bardziej chciał coś budżetowego.
 13. Witam! Polecacie jakiś hosting z takimi wymaganiami: - możliwość powiększania ramu - kopie zapasowe min. co godzinę - dobra cena - szybki support Z góry dzięki!
 14. Dobra naprawiłem już problem. Temat do zamknięcia.
 15. Witam! Dlaczego na moim serwerze zmienne po restarcie się usuwają? Nigdy nie miałem takiego problemu i kompletnie nwm co zrobić. Z góry dziękuję!
 16. Witam! Dlaczego w tych linijkach kodu wyświetlają się błędy? Błąd: Can't understand thist condition/effect 1. remove role with id "%loop-value%" from roles of discord member with id "%{player.id::%player%}%" in guild with id "%{server.id}%" 2. set discord nickname of event-user with id "%{player.id::%arg 1%}%" in guild with id "%{server.id}%" to "%arg 2%"
 17. pomysł fajny ale kod dało by się dużo lepiej napisać
 18. Nazwa skryptu: Magic Roulette Link do prezentacji:
 19. Magic Roulette Magic Roulette to skrypt na skrzynki jak z cs go. Skrypt pozwala nam tworzyć i edytować zawartość skrzynek. Można go zastosować np. na serwerze typu survival. Wymagania Skrypt był testowany jedynie w skript 2.6-beta3 (minecraft 1.17) Komendy /addrul (nazwa) - dodaje ruletkę /delrul (nazwa) - usuwa ruletkę /editrul (nazwa) - edytuje ruletkę /setkey (nazwa) - zamienia domyślny klucz do tego przedmiotu który trzymasz w ręce (musisz trzymać tylko jeden przedmiot, warto też posiadać plugin na zmianę nazw przedmiotów) /givekey (nazwa) (ilość) (gracz) - daje klucz do danej skrzyni /setpreview (nazwa) - ustawia podgląd ruletki który będzie można sprawdzić za pomocą komendy /preview lub kliknięcia na skrzynkę prawym przyciskiem myszy /preview lub /podglad (ruletka) - pokazuje ustawiony podgląd skrzyni (gracze mogą jej używać) /chestrul (nazwa) - ustawia daną ruletkę na taką by trzeba było do niej włożyć klucz (domyślnie wyłączone) /givechest (nazwa) - daje skrzynkę do której trzeba włożyć klucz jeśli włączyłeś tą opcję komendą /chestrul (taką skrzynkę można postawić np. na spawnie) /offpreview (nazwa) - wyłącza możliwość podglądu w danej skrzynce /onpreview (nazwa) - włącza możliwość podglądu w danej skrzynce /listrul (nazwa) - pokazuje listę ruletek Download Proszę o zgłaszanie błędów!
 20. Witam! Czy można jakoś w skrypcie zmieniać wytrzymałość bloków i modyfikować szybkością kopania gracza lub jeśli nie to czy znacie na to jakiś plugin? Z góry dziękuję!
 21. Witam! Czy wie ktoś może na jakiej zasadzie tworzy się serwery skyblock bo nie wiem do końca jak sie zabrać za to. Chodzi konkretnie o wyspy graczy. Jest może jakaś opcja zrobienia takich wysp za pomocą scripta, command blockow lub jakiejś opcji od twórców mc?
 22. inaczej to rozwiązałem. Temat do zamknięcia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...