xVendrome

Moderator globalny
 • Zawartość

  264
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  6

Zawartość dodana przez xVendrome

 1. Problem został rozwiązany.
 2. szukam

  Temat został przeniesiony z Skript > Pytania i problemy do Społeczność forum > Współpraca.
 3. Ta Kierowca tramwaju
 4. Problem został rozwiązany.
 5. Bon

  Problem został rozwiązany.
 6. Problem został rozwiązany.
 7. Problem został rozwiązany.
 8. Poszukujesz serwera, na którym mógłbyś się dobrze bawić? Napisz pytanie według wzoru w tym temacie, a ktoś z użytkowników podeśle ci IP! Regulamin tematu 1. Ten temat nie służy do reklamy lecz do znalezienia serwera przez osoby, które nie wiedzą gdzie grać 2. Posty bez poniższego wzoru będą traktowane jako spam 3. Zakaz odświeżania swoich postów z poszukiwaniami Wzór 1. Tryb: 2. Premium/nopremium: 3. Wersja: 4. Dodatkowe wymagania:
 9. inne

  Temat został przeniesiony z Programowanie > Inne do Serwer > Minecraft > Pytania i problemy.
 10. Temat został przeniesiony z Forum > Informacje do Archiwum > Forum > Kosz.
 11. Problem został rozwiązany.
 12. 19.02.2017: azonii zostaje ChatModem
 13. Changelog ten przedstawia zmiany od 03.02.2017. 03.02.2017: Dokonano przebudowy i zmiany kolorystyki spawnu Poprawiono PVP (błąd przy wklejaniu) MyszakPL awansuje na rangę Helpera Ustawiono pomnik HeadAdmina obok /warp info Poprawiono błąd estetyczny na /warp administracja TriangleT zostaje nowym ChatModem Dodano możliwość jailowania (Helper+)
 14. 18.02.2017: TriangleT zostaje Pomocnikiem
 15. 14.02.2017: Vanillqa zostaje ChatModką
 16. Skrypt Miesiąca to konkurs przeznaczony dla użytkowników wstawiających swoje ciekawe skrypty na nasze forum. Dzięki wygranej w tym konkursie autor zwycięskiego kodu otrzyma specjalną nagrodę, a jego skrypt zostanie wypromowany przez co zyska więcej opinii, wyświetleń i pobrań. Miejsce 1: Promowanie skryptu na forumowym fanpage'u, podpięcie tematu na miesiąc, odznaczenie Skrypter Miesiąca i usunięcie 10 punktów ostrzeżeń Miejsce 2: Usunięcie 10 punktów ostrzeżeń Miejsce 3: Usunięcie 5 punktów ostrzeżeń Wystarczy, że zaprezentujesz swój przynajmniej 100 liniowy kod w dziale Skrypty, a następnie napiszesz post pod tym tematem używając tego wzoru: Nazwa skryptu: Link do prezentacji: Uwaga! Pod uwagę brane są tylko tematy stworzone po umieszczeniu tego tematu (1 luty). Istnieje możliwość zgłoszenia skryptu, który posiada mniej niż 100 linijek kodu po wcześniejszej prezentacji go przez Prywatną Wiadomość (@xVendrome) lecz musi być przydatny i zasługiwać na ten tytuł. 1. Oceniane są funkcje, działanie skryptu, zapotrzebowanie na niego oraz optymalność i przejrzystość kodu 2. Ten temat nie służy do zadawania pytań. Te można kierować przez system Prywatnych Wiadomości do @xVendrome 3. Prace można zgłaszać do 28 lutego, godz. 23:59 4. Wszelkie zgłoszenia bez wzoru nie będą brane pod uwagę 5. Maksymalnie do konkursu można zgłosić 2 prace 6. Aby można było ogłosić zwycięzców w konkursie muszą brać udział przynajmniej 3 osoby 7. Kolejny Skrypt Miesiąca zostanie opublikowany po ogłoszeniu zwycięzcy tej edycji Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!
 17. To ja jeszcze stacjonarkę, telefon i tablet dorzucę Stacjonarka: Telefon: Tablet:
 18. Podanie odrzucone, rekrutacja prowadzona jest jedynie na stanowisko ChatModa i Budowniczego. Close.
 19. Podanie odrzucone ze względu na tą skopiowaną treść, wszechobecne błędy typu oraz ten oto tekst którym pokazałeś swoje umiejętności. Close.
 20. Temat został przeniesiony z Minecraft > Serwery Minecraft do Serwery Minecraft > Minecraft > Archiwum serwerów.
 21. Problem został rozwiązany.
 22. a skądże kurier inpostu, którego przypale zgrzewarką do folii za niedostarczanie priorytetu szybciej niż poczta polska list zwykły ;_;
 23. Zapomniałem wrzucić post Od wczoraj posiadanie komunikatora discord jest wymagane do złożenia podania.
 24. Informacje ogólne Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszej ekipy przeczytaj do końca ten temat i utwórz podanie w tym dziale. Pamiętaj o zastosowaniu niżej podanego wzoru, podania bez niego będą od razu odrzucane. Rekrutacja prowadzona jest jedynie na stanowisko ChatModa oraz Budowniczego Opis stanowisk na naszym serwerze ChatMod - osoba, której zadaniem jest pilnowanie chatu i karanie za spam, reklamy, obrazy itd. oraz odpowiadanie na pytania graczy Helper - osoba z większymi uprawnieniami niż ChatMod, jej zadaniem jest pilnowanie chatu, odpowiadanie na pytania i wykrywanie cheaterów. Zdobyć tą rangę można jedynie przez awans z ChatModa. Moderator - osoba zajmująca się już czymś więcej niż tylko chatem, posiada wysokie uprawnienia. Zdobyć tą rangę można jedynie przez awans z Helpera. Admin - osoba, która podjęła z nami współpracę prowadzenia swojego własnego trybu pod naszą siecią (my jesteśmy odpowiedzialni za maszynę itd.). Posiada pełne uprawnienia do danego trybu. Rekrutacja na tą rangę nie jest obecnie prowadzona. Budowniczy - osoba, bez której sieć nie mogła by istnieć. Odpowiedzialna jest za mapy na poszczególne tryby czy lobby. DEV - inaczej programista, jego zadaniem jest tworzenie pluginów dla całej sieci. Rekrutacja na tą rangę nie jest obecnie prowadzona. ROOT - ranga w praktyce nie osiągalna, są to osoby zajmujące się technicznym działaniem całej serwerowni Wymagania ChatMod: Wiek powyżej 15 lat, aktywność na serwerze, chęci do pomocy, umiejętność zachowania się w każdej sytuacji, komunikator discord. Budowniczy: Wiek powyżej 15 lat, codzienna aktywność, umiejętność budowania w różnych stylach, kreatywność, komunikator discord. Wzór podania ChatMod: Wiek: Informacje o sobie: Doświadczenie: Czas, który możesz poświecić na serwer: Kontakt: Dodatkowe informacje: Budowniczy: Wiek: Informacje o sobie: Doświadczenie: Czas, który możesz poświęcić na budowanie: Przykłady twoich budowli (w formie screenshootów): Kontakt: Dodatkowe informacje: Pamiętaj aby poprawnie zatytułować swój temat! Tytuł powinien mieć formę [STANOWISKO] Nick! Powodzenia!