Skocz do zawartości

xVendrome

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1 311
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez xVendrome

 1. elo elo

 2. Sprzedam Minecraft Premium które kupiłem dawno temu dla kolegi i oddałem w 'dzierżawę'. Nie sądzę by było gdzieś banowane na serwerach premium (w przypadku gdyby konto było zbanowane na którymś z większych serwerów premium PRZED PRZEKAZANIEM nowemu nabywcy przyjmę zwrot/obniżę cenę wg. życzenia). Płatność: preferowany PayPal, możliwość płatności PaySafeCard (tylko PIN z kwotą nie mniejszą niż 15 zł, nie zwracam reszty), o inne metody płatności proszę pytać. Cena: jak w tytule, 15 PLN Po otrzymaniu płatności przekazuję pełny dostęp do konta, tj. adres e-mail na który konto jest o
 3. xVendrome

  bvcz

  Dobry alledrogowicz, polecam, na tak
 4. xVendrome

  Wayneern

  Przez ten fragment rozumiem, że o MC i o Skripcie nie wiesz nic... ?????????? Masz range na tym syfoforum pewnej osoby, opinie o tobie z tego co słyszałem są podzielone, nie znam cię więc w tej "kategorii" się nie wypowiem, ale podanie jest na "ODPIERDZIELSIEPANODEMNIEDOBRE???JESNOJES", aktywności brak. Nie.
 5. xVendrome

  BrixNW

  "Pierwsza strona aktywności" to 11 lipca, więc aktywność to taka... 2/10? ...dużo ostrzeżeń. Jestem na nie.
 6. xVendrome

  Akvez

  Podanie bardzo fajne, no ale niestety raczej z 6 postami i rejestracją "Wczoraj" nie przejdzie pozostanę neutralny z nutką minusa.
 7. Przenoszę do archiwum na prośbę (discord)
 8. Naprawione. W przypadku dalszego występowania problemu proszę o kontakt na PW.
 9. xVendrome

  Rejestr zasłużonych

  Zgodnie z nowym rozporządzeniem zostają zaktualizowane tytuły: Założyciel @sopher - dożywotnio Właściciel @piratjsk - wygasł 01.07.2019 Lider administracji @Reedzev_ - do 04.02.2020 Lider administracji @Ewald - do 11.12.2019 Administrator @Norbi - do 04.08.2019 Administrator @PoweredDragon - do 14.07.2019 Administrator @bvcz - do 10.06.2019 Junior administrator @CuttingChipset - do 18.08.2019 (+1 rok przyznany przez właściciela) Grafik @Żyraf - do 18.08.2019 (+1 rok przyznany przez właściciela) Moderator globalny @boleknowak - do 18.
 10. xVendrome

  Spam ($2.2.2)

  To Ty jesteś na tyle natrętny, że się tego czepiasz. Będąc tym adminem kilka godzin powinieneś zapoznać się z pewnymi tematami, które wskazują na to, że post należy doprowadzić do takiego stanu by go ktoś ponownie nie zgłosił po nadaniu kary, np. ukryć.
 11. Nie widzę tu żadnej prośby/żądania usunięcia tak jak to ująłeś w skardze tylko jakieś pytania
 12. Dobrze byłoby dostarczyć dowód przesłanych do niego wiadomości, bo takie rzeczy bez poparcia może napisać każdy. Każdy kiedyś się uczył będąc modkiem, Wy też, tak samo popełnialiście błędy (czego nie raz byłem świadkiem za ten czas na różnych rangach tutaj). Jestem za przyznaniem pouczenia, ewentualnie nagany w wysokości 1 zgodnie z §2A.2 [Moderacja], ale na screenie nie ma jakichś supertajnych informacji więc chyba opcja pierwsza będzie bardziej adekwatna w stosunku do czynu.
 13. xVendrome

  Gateux

  Ten temat został przeniesiony.
 14. xVendrome

  Axterios

  Ten temat został przeniesiony.
 15. Ten temat został przeniesiony do archiwum.
 16. Nieaktualne, odpowiednia osoba na stanowisko programisty znaleziona
 17. xVendrome

  Zarządzenia

  Zarządzenie @xVendrome 04/15.08.2018: @PoweredDragon traci rangę senior moderatora i twórcy ze względu na rezygnację.
 18. Niestety mi też się nie spodobała: pkt 4. - jakie urozmaicenia? Ze gracz kupuje fipa czy że inwestuje w serwer, w pluginy ałtorskie albo nieałtorskie ale ktoś jest janusz biznesu i chce to sprzedać pkt 5. - głupota, niejeden podwiek z 12 wiosnami jest bardziej ogarnięty niż niejedna szesnastka (pozdrawiam wejperuf, palaczy i alkoholikuf co nie maja skonczone 18, chleją na pokaz a nawet nie umią nic poprawnie napisać )
 19. xVendrome

  Panel dla graczy

  Problem został rozwiązany.
 20. xVendrome

  Potrzebuje skrypt na Topki

  Ten temat został przeniesiony do kosza!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...