Skocz do zawartości

xVendrome

Twórca
 • Zawartość

  944
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez xVendrome

 1. [MARZEC] Pomocnik miesiąca #6

  Pomocnik Miesiąca to konkurs, który polega na pomaganiu innym w przeznaczonych do tego działach. Dzięki wygranej można pozbyć się kilku ostrzeżeń, otrzymać specjalne odznaczenie widoczne pod avatarem oraz trochę prestiżu (profil zwycięzcy będzie promowany na stronie głównej forum!). 1. Konkurs polega na zbieraniu punktów. Za każdą odpowiedź oznaczoną jako "najlepsza" otrzymuje się 1 punkt. Za największą ilość najlepszych odpowiedzi ze wszystkich uczestników w jednym dziale otrzymuje się dodatkowe 5 punktów. W przypadku, gdy odpowiedź rozwiązała problem, a nie została oznaczona jako "najlepsza" należy wysłać prywatną wiadomość do @xVendrome z linkiem do tematu. 2. Konkurs trwa do 31 marca 2018, do godz. 23:59. Wszystkie odpowiedzi napisane od 1 marca 2018, godziny 00:00 do 31 marca, godziny 23:59 są punktowane. Data zgłoszenia nie ma znaczenia pod warunkiem, że nie przekracza ona daty powyższej. Punkty zostaną podliczone po zakończeniu konkursu. Kolejna edycja konkursu zostanie opublikowana po zakończeniu obecnej edycji konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone na dole tego tematu konkursowego. 3. Ten temat nie jest przeznaczony do zadawania pytań, te należy kierować przez system prywatnych wiadomości do @xVendrome 4. Aby można było ogłosić zwycięzców w konkursie udział musi udział brać przynajmniej 5 osób. 5. Liczą się zgłoszenia postów w poniższych działach:: Skript > Pytania i Problemy Skript > Zlecenia Programowanie > Tworzenie Pluginów i Java > Pytania i Problemy Programowanie > Tworzenie Stron WWW > Pytania i Problemy Programowanie > Inne > Pytania i Problemy Serwer > Pytania i Problemy Serwer > Szukam Pluginu Klient > Pytania i Problemy 6. Jeśli nie zbierze się odpowiednia ilość osób, ale zbiorą się więcej niż 3 osoby*, wówczas zostaną one nagrodzone dodatkowymi punktami w pomocniku miesiąca na następny miesiąc w ilościach: I miejsce - 15 punktów II miejsce - 10 punktów III miejsce - 5 punktów *Posiadające nie mniej niż 30 punktów każda Aby zgłosić się do konkursu należy w poście poniżej napisać: Zgłaszam się Posty nie zawierające powyższej frazy będą uznawane za spam. Miejsce 1: Usunięcie 15 punktów ostrzeżeń Promowanie profilu na stronie głównej forum oraz na facebooku Skript.PL Odznaczenie "Pomocnik Miesiąca" Większe szanse na otrzymanie Moderatora gdy rekrutacja jest otwarta Miejsce 2: Usunięcie 10 punktów ostrzeżeń Wyróżnienie w postaci publikacji nicku na facebooku Skript.PL Większe szanse na otrzymanie Moderatora gdy rekrutacja jest otwarta Miejsce 3: Usunięcie 5 punktów ostrzeżeń Wyróżnienie w postaci publikacji nicku na facebooku Skript.PL Większe szanse na otrzymanie Moderatora gdy rekrutacja jest otwarta Zapraszamy do wzięcia udziału! Miłego pomagania!
 2. Jqmey

  Kiepski z Ciebie admin
 3. Jqmey

  @Norbi dążymy do obalenia lidera, póki co jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia - jak to już @Libter opisał - i tak wykonywać tego wolontariatu się nie da. Nie jest to praca i robimy to z własnej przyjemności, ale przy takiej relacji z nim po prostu przyjemnie tego robić się nie da.
 4. Jqmey

  Dodam jeszcze, że ten szkodnik boi się prawdy i kasuje prawilne ogłoszenia Domagam się natychmiastowej degradacji Jqmey!
 5. Hostingi serwerów minecraft

  Ja na titanaxe miałem problem z zapychającym się ramem, co było najprawdopodobniej spowodowane specjalnie przez hosting, żeby kupić wyższy pakiet i zarobić. Nie mogę polecić żadnego hostingu oprócz lvlup.pro - jedyny bezproblemowy hosting z bardzo uprzejmym Panem Michałem na czele, oferta atrakcyjna, promocje się pojawiają dość często, wszystko ok
 6. Problem z boolean (yes/no) plz help

  Problem został rozwiązany.
 7. Tylko mi się wydaje, czy te intra z napisami są gotowcami? XDDD
 8. Portfolio pokaż, coś zmontowanego przez Ciebie... ja już zweryfikuję czy taki profesjonalista z ciebie
 9. Zmiana statystyk z prawej strony nad stopke

  Problem został rozwiązany.
 10. Zmiana statystyk z prawej strony nad stopke

  Wejdź w ACP > Style i szablony > [po lewej] Szablony > [u góry] Znajdź i zamień > W pole wyszukiwania na samym dole wpisz 'index' > Wrzuć treść tego indexa na code.skript.pl to Ci pokaże co i jak.
 11. plagiat Skrypty + pluginy rpg

  Ten temat został uznany za plagiat.
 12. Poszukujesz serwera, na którym mógłbyś się dobrze bawić? Napisz pytanie według wzoru w tym temacie, a ktoś z użytkowników podeśle ci IP! Regulamin tematu 1. Ten temat nie służy do reklamy lecz do znalezienia serwera przez osoby, które nie wiedzą gdzie grać 2. Posty bez poniższego wzoru będą traktowane jako spam 3. Zakaz odświeżania swoich postów z poszukiwaniami Wzór 1. Tryb: 2. Premium/nopremium: 3. Wersja: 4. Dodatkowe wymagania:
 13. Witajcie! Niedawno informowaliśmy Was o konwersji forumowych plakietek do nowego systemu nagród. W tym temacie możecie zgłaszać swoje propozycje nowych ikonek, wystarczy, że zastosujecie się do wzoru: Nazwa: Kryteria (za co będzie przyznawana): Ikona (najlepiej z Minecrafta): Przykładowe zgłoszenie: Nazwa: Pisarz Kryteria (za co będzie przyznawana): Utworzenie 3 wartościowych poradników Ikona (najlepiej z Minecrafta): Książka z piórem
 14. Weekendowy konkurs #19

  Kolejna edycja odbędzie się w najbliższą sobotę (10 marca) o godzinie 18:00. Zapisy: Aby się zapisać umieść swój nick w poście. Możliwości techniczne umożliwiają wpuszczenie 28 chętnych, jednak do whitelisty dodamy pierwsze 30 osób (na pewno kilka osób będzie nieobecnych). Konkurs odbędzie się, gdy na serwerze będzie przynajmniej 6 osób. IP: wk.skript.pl Wersja: 1.12.2 Na czym polega event? Należy przejść cały tor przeszkód w jak najkrótszym czasie. Nagrody: I miejsce: Odznaczenie Weekendowy Mistrz, wyróżnienie w postaci publikacji nicku na forumowym fanpage'u. Zdjęcie 10 punktów ostrzeżeń. 2000 tokenów na https://sklep.krainamc.pl/. II miejsce: Zdjęcie 10 punktów ostrzeżeń. 1000 tokenów na https://sklep.krainamc.pl/. III miejsce: Zdjęcie 5 punktów ostrzeżeń. 500 tokenów na https://sklep.krainamc.pl/. Sponsorzy wydarzenia: @Nieznajomy11 - nagrody w postaci tokenów na KrainaMC @Nioo - maszyna Dziękujemy! Zapraszamy do zapisów! Miłej zabawy, do zobaczenia na evencie!
 15. vaccehc.csrv.pl

  Ten temat został przeniesiony.
 16. Co jest źle?

  Problem został rozwiązany.
 17. Miecz i zbrojka

  Problem został rozwiązany.
 18. Słuchawki

  Koledze już drugie rażery kracheny pękły, osobiście nie miałem ale chyba ich trwałość nie jest na najwyższym poziomie bo sporo negatywnych opinii można znaleźć. Ja tam RP-HT161 używam, 25 złotych (z promocji )a najlepsze słuchawki jakie miałem pod względem trwałości i wykonania, wygłuszenie "takie se" ale za to fajnie grają, bassik jest Może moja sztuka jakaś udana ale polecam.
 19. kod na plugin

  Ten temat został przeniesiony do kosza!
 20. kod na plugin

  Przenoszę do kosza na życzenie autora (PW).
 21. Nudeski

  Ten temat został przeniesiony do kosza!
 22. Pvp na komende

  Problem został rozwiązany.
 23. wyciąganie książek

  Problem został rozwiązany.
 24. NoCheatPlus.

  Ten temat został przeniesiony.
×