Skocz do zawartości

xVendrome

Zasłużony
 • Zawartość

  418
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  7

Zawartość dodana przez xVendrome

 1. Prośby o forumowe nagrody

  W tym temacie możesz poprosić o nadanie forumowej nagrody. Informacje na temat nagród, o które można poprosić (pamiętaj aby załączyć wymagane informacje): Pomysłowy Nagroda przyznawana za napisanie trzech zaakceptowanych propozycji. Należy podać linki do tych tematów! Clickbait Nagroda przyznawana za stworzenie tematu, w którym napisano 20 postów w ciągu 24h. Posty autora oraz posty z kategorii Społeczność forum nie będą brane pod uwagę. Należy podać linki do tych tematów! Pisarz Nagroda przyznawana za napisanie trzech artykułów w dziale redakcji lub trzech wysoce wartościowych poradników. Należy podać linki do tych tematów! Zaufany Nagroda przyznawana za pomoc użytkownikom w 50 tematach. Należy podać linki do tych tematów! Ambitny Nagroda przyznawana za opublikowanie 3 skryptów, które zostały przeniesione do działu skryptów promowanych. Należy podać linki do tych tematów! Programista Napisanie dobrej jakości poradnika o programowaniu, wtyczki lub programu. Należy podać linki do tych tematów! Bywalec Nagroda przyznawana za przynajmniej dwa lata od rejestracji na forum przy dalszym zachowaniu aktywności.. Detektyw Nagroda przyznawana za znalezienie i zgłoszenie 3 plagiatów.. Należy podać linki do tych tematów! Masz pomysł na nową nagrodę? Napisz tutaj!
 2. Poszukujesz serwera, na którym mógłbyś się dobrze bawić? Napisz pytanie według wzoru w tym temacie, a ktoś z użytkowników podeśle ci IP! Regulamin tematu 1. Ten temat nie służy do reklamy lecz do znalezienia serwera przez osoby, które nie wiedzą gdzie grać 2. Posty bez poniższego wzoru będą traktowane jako spam 3. Zakaz odświeżania swoich postów z poszukiwaniami Wzór 1. Tryb: 2. Premium/nopremium: 3. Wersja: 4. Dodatkowe wymagania:
 3. sprzedam LVLU*.PRO - 32,50 ZA 20ZL ?

  Aktualne?
 4. sprzedam Vpln za sms

  Na jakim hostingu ten vpln? ;'D
 5. do naprawy

  do naprawy
 6. Witajcie! Niedawno informowaliśmy Was o konwersji forumowych plakietek do nowego systemu nagród. W tym temacie możecie zgłaszać swoje propozycje nowych ikonek, wystarczy, że zastosujecie się do wzoru: Nazwa: Kryteria (za co będzie przyznawana): Ikona (najlepiej z Minecrafta): Przykładowe zgłoszenie: Nazwa: Pisarz Kryteria (za co będzie przyznawana): Utworzenie 3 wartościowych poradników Ikona (najlepiej z Minecrafta): Książka z piórem
 7. Witajcie! W tym temacie możecie zgłaszać nowe propozycje forumowych tytułów wyświetlanych nad avatarem w zależności od napisanych postów oraz w profilu, w zależności od zdobytej reputacji, wystarczy zastosować się do wzoru: Proponowany tytuł: Przyznawany za: Przykładowe zgłoszenie: Proponowany tytuł: Nowy Przyznawany za: Zdobycie 10 punktów reputacji Obecne tytuły za napisane posty (w nawiasie podano minimalną liczbę posiadanych postów): Świeżak (0) Początkujący I (10) Początkujący II (30) Początkujący III (50) Użytkownik I (75) Użytkownik II (125) Użytkownik III (200) Wyjadacz I (250) Wyjadacz II (350) Wyjadacz III (500) Znany (750) Popularny (1000) Jestem wszędzie! (2000) Obecne tytuły za zdobytą reputację (w nawiasie podano minimalną liczbę posiadanej reputacji): Zły (-20) Neutralny (0) Początkujący (10) Dobry (20) Rozpoznawalny (50) Lubiany (100) Znany (200) Popularny (500) Przyciągam wszystkich! (1000)
 8. [1.7] EASYBLOCK [1.8]

  może i wbiłbym jakby wersja była 1.11/1.12/1.12.1 na 1.7 czy 1.8 nie mam zamiaru schodzić powiedz mi dlaczego to zrobiłeś?! dlaczego nie najnowsza wersja?!
 9. szukam Superna Gates szuka budowniczego

  żeby tylko nie był to słomiany zapał jak z 1569 na easyfc polecam użyszkodnika
 10. szukam Sponsora

  Crevsersa to nie ruszej bo hype upadnie jak zacznie sponsorować co innego trafiam tu nie przypadkiem więc się wypowiem... ah czyli podwójna potrójna korzyść, otrzymujesz maszyne, opłaconego developera a potem zwiniesz interes i zajumasz pluginy! nic nie wspominasz o opłaceniu reklamy, a projekt bez reklamy jest skazany na niepowodzenie, a jak projekt skazany na niepowodzenie to stratny sponsor, stratny sponsor to zły sponsor, a ty zadowolony bo pluginy zajumałeś a nie dałeś za nie nawet grosza! już za te 500zł to wolałbym sam sobie deva opłacić, kupić maszyne i swój tryb otworzyć, mieć 100% z isa a nie jakieś marne pewnie 5%, bo reszte pan admin weźmie, co?
 11. sprzedam [$] Plugin AntyWłam

  ciekawe czemu nie wspierasz pluginów takich jak zPermission, permissionsbukkit... a plugin na antyforceop to ja mam za free a nie 20 zł (jeszcze może z backdoorem?) https://dev.bukkit.org/projects/anti-forceop
 12. Możliwość zgłaszania profili

  panie norbi proszę nie kłamać bo nawet się poszukać nie chciało https://invisioncommunity.com/files/file/8119-member-staff-tools/
 13. Rozjaśnienie koloru Zasłużonego

  te zasłużonego to ty nie tykej na nie
 14. [EvoCraft] Zlecenie Na Prezentacje

  a tymczasem ja nie używam TSa, niech już będzie ten steam jak musi http://steamcommunity.com/id/vendromeusz
 15. w przypadku gdy nie będę zadowolony z wykonanej pracy (zwyczajnie się mi nie spodoba) mogę jej "nie odebrać" czy płacę przed odbiorem?
 16. [EvoCraft] Zlecenie Na Prezentacje

  Załóż sobie discorda i podbij do mnie (bo steama prawie, że nie używam, źle mi się komunikuje za pomocą niego), myślę, że jakoś się dogadamy w kwestii prezentacji (...i nie tylko?) Discordtag: xVendrome#6074
 17. Ile/Co chciałbyś za pikne logo serwera mc?
 18. i na spigot.pl można wprowadzić, +++
 19. Emotikony :libton: i :lippa:

  Kreatywne xDD jestem za dodaniem
 20. Kolory moderatora

  Zrealizować to: i nie będzie problemu, na nie.
 21. Zastąpienie plakietki nagrodą

  nie! plakietka ma byc! trudniejsza do zdobycia jest więc niech zostanie
 22. Plakietki.

  zbędny zapychacz, jestem na nie
 23. Dodanie notatek

  +++ na spigot.pl się sprawdza, bardzo dobre rozwiązanie
 24. Nowa plakietka/odznaka

  za dużo roboty, musiało by to się dziać automatycznie neutral
 25. Link: https://skript.pl/profil/2878-xvendrome/ostrzeżenia/218/ Uzasadnienie: tutaj są wypisane 54 pomocne posty:
×