xVendrome

Junior Administrator
 • Zawartość

  385
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  7

Zawartość dodana przez xVendrome

 1. Problem został rozwiązany.
 2. Klołs, brak wzoru
 3. W tym temacie możesz poprosić o nadanie forumowej nagrody. Informacje na temat nagród, o które można poprosić (pamiętaj aby załączyć wymagane informacje): Pomysłowy Nagroda przyznawana jest za napisanie trzech zaakceptowanych propozycji. Należy podać linki do tych tematów! Clickbait Nagroda przyznawana jest za napisanie tematu, w którym pojawiło się 20 postów w ciągu 24h (nie licząc postów autora i tematów w działach z kategorii "Społeczność forum") . Należy podać link do tego tematu! Pisarz Nagroda przyznawana jest za napisanie trzech artykułów w dziale redakcji lub trzech wysoce wartościowych poradników. Należy podać linki do tych tematów! Zaufany Nagroda przyznawana jest za pomoc użytkownikom w 50 tematach. Należy podać linki do tych tematów! Ambitny Nagroda przyznawana jest za opublikowanie 3 skryptów, które zostały przeniesione do promowanych. Należy podać linki do tych tematów! Programista Nagroda przyznawana jest za napisanie dobrej jakości poradnika o programowaniu, wtyczki lub programu. Należy podać link do tematu z prezentacją! Bywalec Nagroda przyznawana za przynajmniej dwa lata od rejestracji na forum przy dalszym zachowaniu aktywności. Masz pomysł na nową nagrodę? Kliknij tutaj!
 4. Bry, życzę miłego korzystania z forum!
 5. Nadane. Bywalec nadany, clickbait też (miałem problem, żeby się doszukać tych 20 postów/24h ale jednak się doszukałem (chyba, że gdzieś się pomyliłem :VV)). Sławnego nie nadaję, @DaltonEZ ładnie wyjaśnił: Do pomysłowego potrzebne jest podanie linków. Na organizatora trzeba nadal prowadzić konkurs(y).
 6. Skrypt Miesiąca to konkurs przeznaczony dla użytkowników wstawiających swoje ciekawe skrypty na nasze forum. Dzięki wygranej w tym konkursie autor zwycięskiego kodu otrzyma specjalną nagrodę, a jego skrypt zostanie wypromowany przez co zyska więcej opinii, wyświetleń i pobrań. Miejsce 1: Promowanie skryptu na forumowym fanpage'u, podpięcie tematu na miesiąc, odznaczenie Skrypter Miesiąca i usunięcie 10 punktów ostrzeżeń Miejsce 2: Usunięcie 10 punktów ostrzeżeń Miejsce 3: Usunięcie 5 punktów ostrzeżeń Wystarczy, że zaprezentujesz swój przynajmniej 100 liniowy kod w dziale Skrypty, a następnie napiszesz post pod tym tematem używając tego wzoru: Nazwa skryptu: Link do prezentacji: Uwaga! Pod uwagę brane są tylko tematy stworzone po 2 kwietnia. Istnieje możliwość zgłoszenia skryptu, który posiada mniej niż 100 linijek kodu po wcześniejszej prezentacji go przez Prywatną Wiadomość (@xVendrome) lecz musi być przydatny i zasługiwać na ten tytuł. 1. Oceniane są funkcje, działanie skryptu, zapotrzebowanie na niego oraz optymalność i przejrzystość kodu 2. Ten temat nie służy do zadawania pytań. Te można kierować przez system Prywatnych Wiadomości do @xVendrome 3. Prace można zgłaszać do 31 maja, godz. 23:59 4. Wszelkie zgłoszenia bez wzoru nie będą brane pod uwagę 5. Maksymalnie do konkursu można zgłosić 2 prace 6. Aby można było ogłosić zwycięzców w konkursie muszą brać udział przynajmniej 3 osoby 7. Kolejny Skrypt Miesiąca zostanie opublikowany po ogłoszeniu zwycięzcy tej edycji Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!
 7. Nagrody zostały nadane! Gratulacje!
 8. Temat został przeniesiony z Blogi > Społeczność forum > Blog SirSkPlus do Forum > Archiwum.
 9. Nagrody zostały nadane. Gratulacje!
 10. Skrypt Miesiąca to konkurs przeznaczony dla użytkowników wstawiających swoje ciekawe skrypty na nasze forum. Dzięki wygranej w tym konkursie autor zwycięskiego kodu otrzyma specjalną nagrodę, a jego skrypt zostanie wypromowany przez co zyska więcej opinii, wyświetleń i pobrań. Miejsce 1: Promowanie skryptu na forumowym fanpage'u, podpięcie tematu na miesiąc, odznaczenie Skrypter Miesiąca i usunięcie 10 punktów ostrzeżeń Miejsce 2: Usunięcie 10 punktów ostrzeżeń Miejsce 3: Usunięcie 5 punktów ostrzeżeń Wystarczy, że zaprezentujesz swój przynajmniej 100 liniowy kod w dziale Skrypty, a następnie napiszesz post pod tym tematem używając tego wzoru: Nazwa skryptu: Link do prezentacji: Uwaga! Pod uwagę brane są tylko tematy stworzone po umieszczeniu tego tematu (2 kwietnia). Istnieje możliwość zgłoszenia skryptu, który posiada mniej niż 100 linijek kodu po wcześniejszej prezentacji go przez Prywatną Wiadomość (@xVendrome) lecz musi być przydatny i zasługiwać na ten tytuł. 1. Oceniane są funkcje, działanie skryptu, zapotrzebowanie na niego oraz optymalność i przejrzystość kodu 2. Ten temat nie służy do zadawania pytań. Te można kierować przez system Prywatnych Wiadomości do @xVendrome 3. Prace można zgłaszać do 30 kwietnia, godz. 23:59 4. Wszelkie zgłoszenia bez wzoru nie będą brane pod uwagę 5. Maksymalnie do konkursu można zgłosić 2 prace 6. Aby można było ogłosić zwycięzców w konkursie muszą brać udział przynajmniej 3 osoby 7. Kolejny Skrypt Miesiąca zostanie opublikowany po ogłoszeniu zwycięzcy tej edycji Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!
 11. Hej! Dziś tak na szybko, stwierdziłem, że skrobnę słówko Najbliższe dni zapowiadają się trochę inne: 19, 20 i 21.04 piszę egza gimnazjalne, być może będę, ale tylko przelotowo na discordzie 26, 27 i 28 wyjeżdżam zaś na reko, na jakieś podejrzane tereny, laptopa nie biorę bo się mi go nie chce targać, poza tym jest ryzyko że mi go ktoś podrypie i sie skończy, bo zostanę ze stacjonarką na C2D Jak będzie zasięg to postaram się nawiedzać discorda. ...a co będzie dalej to może w kolejnym wpisie. PS. Życzcie mi powodzenia
 12. Informacje ogólne Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszej ekipy przeczytaj do końca ten temat i utwórz podanie w tym dziale. Pamiętaj o zastosowaniu niżej podanego wzoru, podania bez niego będą od razu odrzucane. Rekrutacja prowadzona jest jedynie na stanowisko ChatModa oraz Budowniczego Opis stanowisk na naszym serwerze ChatMod - osoba, której zadaniem jest pilnowanie chatu i karanie za spam, reklamy, obrazy itd. oraz odpowiadanie na pytania graczy Helper - osoba z większymi uprawnieniami niż ChatMod, jej zadaniem jest pilnowanie chatu, odpowiadanie na pytania i wykrywanie cheaterów. Zdobyć tą rangę można jedynie przez awans z ChatModa. Moderator - osoba zajmująca się już czymś więcej niż tylko chatem, posiada wysokie uprawnienia. Zdobyć tą rangę można jedynie przez awans z Helpera. Admin - osoba, która podjęła z nami współpracę prowadzenia swojego własnego trybu pod naszą siecią (my jesteśmy odpowiedzialni za maszynę itd.). Posiada pełne uprawnienia do danego trybu. Rekrutacja na tą rangę nie jest obecnie prowadzona. Budowniczy - osoba, bez której sieć nie mogła by istnieć. Odpowiedzialna jest za mapy na poszczególne tryby czy lobby. DEV - inaczej programista, jego zadaniem jest tworzenie pluginów dla całej sieci. Rekrutacja na tą rangę nie jest obecnie prowadzona. ROOT - ranga w praktyce nie osiągalna, są to osoby zajmujące się technicznym działaniem całej serwerowni Wymagania ChatMod: Wiek powyżej 15 lat, aktywność na serwerze, chęci do pomocy, umiejętność zachowania się w każdej sytuacji, komunikator discord. Budowniczy: Wiek powyżej 15 lat, codzienna aktywność, umiejętność budowania w różnych stylach, kreatywność, komunikator discord. Wzór podania ChatMod: Wiek: Informacje o sobie: Doświadczenie: Czas, który możesz poświecić na serwer: Kontakt: Dodatkowe informacje: Budowniczy: Wiek: Informacje o sobie: Doświadczenie: Czas, który możesz poświęcić na budowanie: Przykłady twoich budowli (w formie screenshootów): Kontakt: Dodatkowe informacje: Pamiętaj aby poprawnie zatytułować swój temat! Tytuł powinien mieć formę [STANOWISKO] Nick! Powodzenia!
 13. Warna zdejmuję, post odkrywam. Odwołanie przyjęte.
 14. Temat został przeniesiony z mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Propozycje do Propozycje > mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > W trakcie realizacji.
 15. Na jakiej wersji grałeś? Zalecana to 1.10.2 + optifine
 16. sprzedam

  Temat został przeniesiony z Współpraca > Społeczność forum > Giełda do Forum > Archiwum.
 17. Temat został przeniesiony z Skript > Poradniki do Archiwum > Forum > Kosz.
 18. Doubletopic
 19. Nie wiem w sumie co o tym myśleć, jest to jedno #pomoc i w sumie służy jako offtopic-3. Jeżeli faktycznie coś by to zmieniło to jestem na tak.
 20. a co z zabezpieczeniami budowli?
 21. oferuję

  Chyba nie trzeba tłumaczyć, co można dostać za darmo. Autor wspomina czego oczekuje:
 22. Bywalec i pomysłowy przyznany, organizator już nie, konkursem tego nazwać nie można. Przyznany PS. To nie ranga a odznaczenie Przyznana PS. To nie ranga a odznaczenie Przynajmniej bywalca mogę Ci dać, aktywność masz, rejestracje 2 lata temu też. Łap. Przyznany. Ok. Ok. Ciebie to zostawiłem na koniec bo więcej tego masz Bywalec, Pisarz i Programista nadany, klikbejt na razie nie
 23. Widzę, że już nie macie o co pisać skarg Na nie.
 24. #zapytajadmina Oto odpowiedzi na zadane mi pytania: Zależy w jakiej jest to konkretnie sytuacji i kto to jest, jak przychodzi random-syfiarz i reklamuje swój syf na enchu to aż się cieszę że mam dostęp do tej magicznej komendy /ban lub przycisku ostrzeż uję bo lubię tą emote 2. Tak 3. Tak 4. Tak 5. Itd... nie koniecznie, wrogów nie kocham 6. Kura, bo jajko musiałby ktoś wysiedzieć, a kto jakby tej kury nie było? Chyba, że był kogut, to wszystko zmienia 7. BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!!!!!!!!!! Wolę odświeżać przyciskiem, jest prościej i bezspamowo 9. Kiepsko Cię matematyki nauczyli Podziwiam, serio, jest cudny 1. Owszem, banowanie to moja odskocznia od "rillajfa" 2. Na zewnątrz owszem, w domu nope. 3. Wyjaśniłem wyżej 4. a bo ja wiem 5. Od dawna, chyba od 2013. 6. Niebieski. 7. Sobota 8. 9. Kebab 10. Jasny 11. Staram się doprowadzić do tego żeby nikt mnie nie denerwował. 12. ^ 13. A dlaczego nie? 14. Infa 16. Bo byłeś głodny i go zjadłeś Może się powstrzymam, to nie dział publikacji. Już dokonałem. Ponownie możecie zadawać mi pytania w postach poniżej, odpowiedzi pojawią się 07.04.2017 r.
 25. Grupa istnieje, możliwości wzmiankowania jej nie ma, bo po co? Nie ma na razie żadnych osób do wzmiankowania za pomocą tego, a Norbiego można oznaczyć ręcznie ------------------------------------------------------------------------------ Wzmiankowanie zarządu mogło by się pojawić Na tak.