Skocz do zawartości

TheRed1337

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana TheRed1337 w dniu 29 sierpnia 2018

Użytkownicy przyznają TheRed1337 punkty reputacji!

2 obserwujących

O TheRed1337

 • Urodziny 20.10.2001 (20.588680980 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ostrów Wielkopolski
 • Hobby
  Sztuka
 • Nick w MC
  TheRed1337

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

4 498 wyświetleń profilu

Osiągnięcia TheRed1337

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

42

Reputacja

 1. No to chyba się pomyliłeś ostro i zabrakło ci 3/4 zer do tego.
 2. Jak już oferujesz usługi to dodaj wszystkie informacje które ludzie potrzebują a nie "na priv" bo nie każdemu chce się pisać wiadomość. Tak jak wyżej, budowle są po prostu słabe a do tego ich prezentacja też.
 3. Messenger? GG? Skype? Piszesz aby nie podawać nazwiska przed czym piszesz o tym że wymagany jest messenger. Nikt już nie używa gg czy skype, to jest era discorda. Do tego ta znajomość bezużytecznych komend. Po prostu nie opłaca się tracić czasu na takie coś. Nie przemyślane.
 4. TheRed1337

  Axterios

  Axterios - mój najnowszy publiczny projekt. Mapa ta była częśćią mojej aplikacji do New Heaven. https://www.youtube.com/user/NewHeavenMC Download: https://www.planetminecraft.com/project/axterios-new-heaven-trial/ Facebook: https://www.facebook.com/TheRed1337/ Twitter: https://twitter.com/TheRed1337
 5. Wszędzie można wszystko dodać łatwo jeżeli się potrafi ^^. Im więcej tych serwerów będzie, tym rozbicie będzie większe. Póki nie zmieni się wasze myślenie efektywność też się nie zmieni.
 6. Nie ma znaczenia dla kogo jest to forum. Mogę się wypowiadać na każdy temat gdzię chcę i jak chcę. Dlaczego większośc powinna mieć fb/skyblock?
 7. "Wasze"? Do jakich informacji masz dostęp że wiesz lepiej ode mnie ?
 8. Daj sobię spokój z poszukiwaniem ludzi za jakąś śmieszną rangę. Do tego kolejny serwer "megadrop". Naprawdę nie potrzebujemy kolejnego szajsu.
 9. Daj po prostu sobię spokój z serwerem jak i szukaniem budowniczego. Nikt za nic nie będzie budował.
 10. Wiesz, musisz wybrać jedno. Albo ogarniętyl albo easyhc. Jeżeli jeszcze tego nie wiesz, to one nie grają ze sobą. Możę napisz co oferujesz?
 11. Najbardziej chciałbym zobaczyć jego brak.
 12. No i po co nam kolejny serwer który nic nie wniesie tylko rozdzieli graczy jeszcze bardziej?
 13. TheRed1337

  do usunięcia

  Ktoś tutaj nie potrafi przyjąć otwartej krytyki ^^. Co to jest 300 osób? Do tego rakowe 1.8, uchmeetup ściągniętę z zagranicy więc nie mów nic o autorskim pomyśle. Czekam aż wyślesz jakieś dowody
×
×
 • Dodaj nową pozycję...