Skocz do zawartości

PrzypalonyOmlet

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  116
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  C:\Users\user\Desktop\Serwer\plugins\skript\scripts
 • Hobby
  "Hej ho!"

Ostatnie wizyty

1434 wyświetleń profilu

Osiągnięcia PrzypalonyOmlet

 1. PrzypalonyOmlet

  Płaska mapa

  A po co tutaj jakikolwiek plugin? Nie prościej wejść w jakiś generator szablonów do płaskich map online, podać odpowiednie parametry, wkleić wynik w odpowiednie pole przy tworzeniu nowego świata w trybie jednoosobowym i przerzucić mapę na serwer?
 2. Nie ma mnie, 2/10 Jakoś to wygląda i trochę tymi kolorkami podnosi na duchu, ale ja bym tę tabelkę bardziej wyśrodkował, powiększył i dodał więcej godzin. Poza tym nie wiem jak inni, ale ja wolałbym nie myśleć o osobach z forum zaraz po przebudzeniu się(oczywiście bez urazy do nikogo). No, ogólnie nie jest to dzieło aż tak złe, chociaż zawsze mogło by być lepiej. Powodzenia w tworzeniu następnych prac ;)
 3. PrzypalonyOmlet

  Witam all

  Ahoj! @up Właśnie miałem napisać, że też lubię truskawki, ale coś trochę się spóźniłem. :v
 4. Szczerze mówiąc, trochę słaby skrypt. Mogłeś po prostu zapętlić bloki w górę od poziomu 1 na losowych koordynatach x i z i przeteleportować gracza tam, gdzie będą min. 2 kratki wolnej przestrzeni nad solidnym blokiem. :/ Poza tym, o ile się nie mylę, były już takie skrypty na forum. Więcej wyobraźni. ;)
 5. PrzypalonyOmlet

  Ustawianie bloku

  set block above player to <blok>ogólnie to http://skript.pl/index.php/topic/360-tworzenie-budowli/
 6. Tam przed tym działaniem chyba powinieneś dać "rounded", bo nie można dostać ułamka z itemu :p. Nie lepiej po prostu zapisać do tej zmiennej samą liczbę, a dopiero przy jakimś efekcie zaznaczyć, czego ma dotyczyć? Np. if player has {_i} diamonds: remove {_i} diamonds from inventory of player
 7. Może to? set {_temp} to {_czlonkowie::*} parsed as textreplace all " and" with "," in {_temp}set {_czlonkowie::*} to {_temp} split at ","Tylko potem miałbyś tych graczy zapisanych w liście jako tekst a nie graczy, ale nie wiem czy Ci będą potrzebni jako gracze, w każdym razie chyba już sobie dalej poradzisz :).
 8. command /diamenty: trigger: send "%number of diamonds in the player's inventory%"
 9. Jest jednak pewna różnica pomiędzy hejtem, a... konstruktywną opinią. Bo nie rozumiem czemu ludzi, którzy przedstawiają ci fakty, nazywasz hejterami. Też uważam, że mogłeś "wysilić się" bardziej, choćby używając trochę wyobraźni zamiast kopiować pomysł i po prostu go napisać. Zresztą fakt faktem, takich skryptów jest dużo. I nie rozumiem czym tu się chwalić. A tak poza tym - przecież nie napisałeś chyba pluginu ani jego wersji, więc czemu w tytule stoi "wersja pluginu essentials"?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...