Skocz do zawartości

dragon5585

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  260
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia dragon5585

Wyjadacz I

Wyjadacz I (8/13)

2

Reputacja

 1. dragon5585

  Skrypt na moby.

  Wszystko działa jeszcze raz wielkie dzięki
 2. dragon5585

  Skrypt na moby.

  Dzięki działa. A jak mogę dodać wiadomość do tego drugiego skryptu że nie można przejść przez brame gdy nie ma się klucza?
 3. dragon5585

  Skrypt na moby.

  Witam. Napisze mi ktoś 2 skrypt? 1. Skrypt który po zabiciu np pająka z nazwą "XYZ" teleportuje w inne miejsce ? 2. Skrypt który po wydropieniu klucza i przejściu przez dane miejsce na mapie teleportuje w inne miejsce?
 4. A sprawdzałeś czy Plugin Skript 2.5 ci działa na tą wersje ? Bo mi się wydaje że ten plugin jest od wersji 1.9
 5. @DeepesT Napiszę ci to jeszcze prościej, a więc ta wiadomość pokazuje ci ile potrzebują czasu twoje skryptu aby się załadowały. Nie pokazuje tam żadnego błędu że któryś z twoich skryptów jest źle napisany.
 6. Prawdopodobnie to jest przez to że masz 17 skryptów i one wszystkie gdy się ładują zajmują tyle czasu ile jest pokazane u cb. Jak usunął byś 10 skryptów prawdopodobnie nie pokazywałoby ci tego komunikatu. PS: To nie są błędy od skryptów Wszystkie skrypty powinny ci działać normalnie.
 7. dragon5585

  Skrypt /sklep

  Ja u siebie blokuje czymś takim GUI
 8. dragon5585

  Skrypt na misje.

  Tak jestem pewien nawet dodałem w skrypcie w nazwie Stajenny &2 i zrobiłem takiego samego NPC na serwerze i tez to nic nie dało. PS: A jak zrobiłem taki prosty skrypt żeby sprawdzić czy działa to po kliknięciu w NPC o nazwie &6Stajenny normalnie działa. Zauważyłem że jak wkleję tą linijkę to skrypt przestaje działać.
 9. dragon5585

  Skrypt na misje.

  Nie pokazuje żadnych błędów i gdy klikam na npc PPM to nie reaguje
 10. dragon5585

  Skrypt na misje.

  Takie WARNY pokazuje w konsoli [WARN]: If you meant to make the variable {misja:stajenny:zrobione::%player%} a list, its name should contain '::'. Having a single ':' does nothing! (KON.sk, line 6: if {misja:stajenny:zrobione::%player%} is set:') [WARN]: If you meant to make the variable {misja:stajenny:zrobione::%attacker%} a list, its name should contain '::'. Having a single ':' does nothing! (KON.sk, line 31: set {misja:stajenny:zrobione::%attacker%} to true') [WARN]: If you meant to make the variable {misja:stajenny:zrobione::%player%} a list, its name should contain '::'. Having a single ':' does nothing! (KON.sk, line 39: if {misja:stajenny:zrobione::%player%} isn't set:') Po dodaniu :: błędy zniknęły ale NPC wgle nie raguje klikam w niego ppm i nic się nie pokazuje to samo jak mam 30poziom.
 11. dragon5585

  Skrypt na misje.

  Witam napisze mi ktoś skrypt na Stajennego? Chodzi o to że po zdobyciu 30 poziomu i kliknieciu w Stajennego PPM pojawia się komunikat "ZAIJ 100 Golemow z nazwa "GOLEMIX" i koszt tej misji byłby 5000$. Mielibyśmy na ukończenie misji 30minut ale jak byśmy jej nie zdążyli ukończyć to możemy zrobić ją od nowa. A po ukończeniu misji jak by nam się udało ją zrobić otrzymywali byśmy np 1 diax'a. I tą misje można byłoby zrobić tylko raz. Bym zapomniał... Jakby dało jeszcze dodać do tego komende /misje i tam by pisało np "Stajenny >> Zabiłeś 0/100 GOLEMIXÓW."
 12. Dobrze w takim razie czekam z niecierpliwością !!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...