Witam napisze mi ktoś skrypt na dwie misje ? TZN Po kliknięciu w NPC z nazwą "STARUSZEK" aktywowała się misja pierwsza, po wykonaniu misji pierwszej dostaje się nagrode i po kliknięciu w npc po wykonaniu misji rozpoczyna się druga misja.
1. misja "Zabij 5 zombie"
2.misja "Wykop 20 bloków"
Fajnie gdyby była też komenda /zadania w którym pokazywało by postęp misji.