Skocz do zawartości

Patriyck

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Nick w MC
  Patriyck

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Patriyck

Świeżak

Świeżak (1/13)

10

Reputacja

 1. Reklama nieczytelna, jej styl potwierdza, że została wykonana najprawdopodobniej na smartfonie. Radzę popracować nad przedstawieniami graficznymi, jeżeli chcesz przyciągać potencjalnych zainteresowanych.
 2. Patriyck

  PIXELHC.PL

  *tę informację *po "rozsądku", powinien być przecinek *serwera lobby (serwer_a, lobby z małej, nie jest to nazwa własna tylko przymiotnik jak np. lobbystyczne monopole *cała składnia twoich wypowiedzi leży i kwiczy Twój serwer będzie tak samo profesjonalny jak sposób Twoich wypowiedzi.
 3. Skoro mówisz, że te dwie. W takim razie wybierz 1.13, praktycznie i teoretycznie nie różni nic jej od 1.12. A masz kilka dodatkowych klocków, np. mój ulubiony klocek z 1.13 to Smooth Stone, jest on bardzo fajny (to ten z dwóch kamiennych półpłytek), odkąd zaistniał w 1.13 bardzo brakuje mi go na starszych wersjach. Wydawać Ci się może że te klocki są do niczego nie potrzebne teraz, a może później na serwerze będziesz chciał fajnie coś ozdobić np. na event świąt Bożego Narodzenia. Prócz tego, że wydajnościowo 1.13 jest prawie porównywalne z 1.12, ostatnim pozytywem 1.13 jaki mogę wymienić jest też to, że 1.13 ma najładniejszy menu główne po włączeniu gry. Jest to ta minecraftowa morska kraina (ponieważ dodali w niej różne bloki w oceanach: morska aktualizacja), zamiast tej przejedzonej wszystkim góry. Naprawdę samobójstwem dla mnie byłoby wybranie 1.12 dla jakiejś minityciej przewagi wydajnościowej 1.12, naprawdę ona jest znikoma.
 4. Najbardziej, wręcz superoptymalizowanymi wersjami Minecrafta są wersje 1.8 - wystarczy zobaczyć jak szybko się ładują, tak jakby ktoś włożył do naszego Minecrafta dysk SSD, a wyjął HDD. Nawet sieć Hypixel pisała o tym kilka razy, bowiem ich serwery są rzeczywiście 1.8, a reszta to tylko możliwość wejścia na nowsze. W jednym z wątków na głównej programista stwierdza czy nie lepiej nawet przestawić Hypxiel tylko na 1.8, ale społeczność zargumentowała to, że straciliby graczy, ponieważ większość gra właśnie dlatego że w między czasie mogą wyjść z jakiegoś innego freebuildowego serwera i wbić na Hypixel, więc multipołączenia pozostaly. Natomiast, ostatnią przyzwoicie ładującą się wersją jest 1.13, należy zauważyć jak długo ładują się kolejne wersje po niej, wiedzą o tym również administratorzy Pukawki, którzy uzali 1.14 i kolejne za tak obciążające ich maszyny, że wprowadzili wyłączanie serwerów LITE, jeśli ostatnia osoba z nich wyjdzie, to zrobił najbardziej liberalny hosting, który nigdy nie wprowadzał żenujących ograniczeń na ofertę LITE typu "zaplac więcej by mieć więcej slotów i lepszą wersję mc". Można to łatwo sprawdzić przeglądając ich ofertę nawet bez rejestracji. Stawiałbym na 1.8, ale ze nie ma to głosuję na 1.13, choć to zależy bo jeśli Twój serwer to minigry to może być nawet niska wersja, jeśli zaś freebuild to powinieneś zainwestować w najwięcej możliwości, czyli najnowszą wersję. Mam nadzieję że pomogłem.
 5. To, że serwer wspiera wersje od 1.7 do 1.14 (czyli de facto jest serwerem wersji 1.7, a graczom z nowymi wersjami umożliwia tylko wejście) jest ujmujące, ponieważ gracze nie mogą cieszyć się najnowszą ofertą gry, a niedługo wychodzi już wersja 1.15, to dopiero będzie przepaść. Takie multi-wersjowe rozwiązania są mile widziane na serwerach minigier (od których nie wymaga się nowych rozwiązań gry, czy też nowych bloków), ale nie na serwerach, które posiadają w ofercie serwery budowlane (Freebuild, Survival, Creative). Kolejnym minusem serwera jest system p2w w itemshopie, którego negatywów chyba nie trzeba tłumaczyć, a można jedynie współczuć graczom, którzy grają na tym serwerze (ponieważ przez to godzą się, aby grać na serwerze z takim systemem). Po prostu wasz sklep internetowy łamie EULA.
 6. Czy można przewalutować PaySafeCard zakupione w Polsce, ze złotówek na euro i odwrotnie? Co prawda na stronie PaySafeCard widziałem o tym wzmiankę, lecz nadal nie wiem jak to zrobić. Czy do tego potrzebne jest konto w serwisie PaySafeCard (bo kiedyś je miałem, lecz nie kojarzę takiej opcji). Jest ktoś w tym zorientowany i chce nabić posta?
 7. Patriyck

  Cześć!!!

  Cześć wszystkim!!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...