Skocz do zawartości

patryś123

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O patryś123

 • Tytuł
  Świeżak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Warto ufać ludziom, nie każdy chce scamować.
 2. Żadnego zachodu nie było, po prostu szybko piszę. -- Swoją drogą stworzyłeś mi idealną okazję by napisać post, że: oferta nadal aktualna.
 3. Tak, ale ja dopełniam z klientem wszelkich formalności i gwarantuję, że kliknę ten przycisk w stylu "Tak, to ja zmieniłem e-mail na nowy". Kupujący będzie wiedział, że to zrobiłem, ponieważ inaczej konto nie zmieniłoby e-maila na jego, tak to już działa, że konto nie zmieni e-maila na nowy, dopóki dopóty stary e-mail "nie wyrzeknie się" konta. Tak samo z kontem mojej siostry. Widzę, że i tak mamy inne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, więc dalsza dyskusja i tak nie ma sensu.
 4. Skoro nie jesteś chętny to po co mącisz i podajesz dodatkowo nieprawdziwe informacje. Zapewne sam nie masz premium, typowe "nie znam się, ale się wypowiem". Wielu ludzi kupuje używane premki i są zadowoleni. My oddajemy wszystkie dane nick, e-mail, login, hasło oraz pytania zabezpieczające konto, które również można zmienić. Rzeczywiście można spróbować odzyskać konto po zmianie adresu e-mail, ale wcale nie jest to takie proste jak Mojang podaje. Trzeba okazać Mojangowi dowód zakupu, plus cała wiadomość wysłana na ich support musi być w języku angielskim, oczywiście taki proces też trochę trwa. Myślisz, że nasi rodzice grzebaliby specjalnie w zakupach bankowych, po to by odnaleźć premki zakupione 5 lat temu? Poza tym zmień nastawienie do ludzi i życia, nie każdy spotkany na ulicy człowiek jest złodziejem.
 5. Informacje o przedmiocie: Ja i moja siostra mamy na sprzedaż nasze konta premium do Minecrafta, ponieważ już zrezygnowaliśmy z tej gry. Sprzedajemy konta z całym dostępem e-mail, hasło itd. Dla niepoinformowanych: Mojang umożliwia zmianę nicku raz na miesiąc. Sposób zakupu: PSC lub PayPal Cena: 30 zł za konto, lub jeżeli jakieś inne rodzeństwo chce kupić to możemy się dogadać i dwa konta od razu za 50 zł Kontakt: Wiadomość prywatna tutaj, na forum. Dowody posiadania:
×