Skocz do zawartości

Ixidi

Zasłużony
 • Zawartość

  904
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  15

Zawartość dodana przez Ixidi

 1. HouseBuilder - Zbuduj swój dom. Opis: Skrypt ten buduje nam dom, który można ulepszać do III poziomu. Gdy go osiągniesz, będziesz mógł brać ustawione w skrypcie itemki co 15 min. Dom zaczyna się budować po postawieniu HouseBuildera. Ulepsza się go za itemki i bloki. Jak używać: Najpierw musimy zdobyć HouseBuilder, są dwa sposoby: 1) Komenda /hb daj 2) Crafting (/hb crafting) Następnie musimy go postawić. Po kliknięciu na niego PPM, jeśli mamy potrzebne bloki, zostanie wybudowany Dom POZIOM I. Następnie możemy ulepszyć go do Dom POZIOM II (Farma), jeśli posiadamy potrzebne itemy klikniemy na Bedrocka, który pojawi się w domu. Na końcu możemy ulepszyć go do Dom POZIOM III (Kopalnia). Gdy ulepszymy dom do poziomu III możemy używać co 15 minut /hb itemy, aby otrzymać itemki ustawione w skrypcie. Istnieje też komenda /dom, teleportuje ona do domu. UWAGA! Gracz może mieć tylko 1 dom. Funkcje: >> Automatyczne budowanie domu. >> Przejrzysty kod. >> Własny crafting. >> Przejrzyste i konkretne powiadomienia. TODO: >> Więcej poziomów. >> Pełna konfiguracja. Uprawnienia: housebuilder.admin - Komendy dla admina. housebuilder.gracz - Komendy dla gracza. Komendy: /hb daj - Przyzywa HouseBuilder. /hb crafting - Crafting HouseBuildera. /hb dom - Teleportuje do domu. /hb itemy - Otrzymujesz itemki, jeśli masz III Poziom. DL: https://code.skript.pl/JasxEN2p/ v. 1.0 https://code.skript.pl/Vp8T7LFi/ v. 2.0 ChangeLog: Mam nadzieję, że skrypt się spodoba Skrypt pisany do SDT //Linki ~Myszak
 2. budowniczy Budowniczy na RPG

 3. ZAczynam

  https://javastart.pl/static/darmowy-kurs-java/ https://bukkit.gamepedia.com/Plugin_Tutorial
 4. c++ KLATWA z odczekaniem

  Co to jest ta "różdżka kloątwy"?
 5. InfiniteMeat

  Caly czas tworzysz nowego itemstacka, nawet przy porownaniu nazwy itemu Brak jakiejkolwiek konfiguracji. Porazka. @Lloyd PL Hmm... Np. Nazwy przedmiotu?
 6. szukam adminow na serwer

  Cały ten temat jest źle napisany...
 7. Pomoc

  if {money::%player%} >= arg 2: #Cos else: #Cos
 8. Komenda się psuje po otworzeniu innego GUI

  Ja Ci pokazuje, która linijka wyrzuca błąd. Odpal teraz swoje IDE, sprawdz ktora to linijka i jakie czynniki moga powodowac wyjatek NullPointerException (cos jest nullem a Ty tego używasz jakby nie było).
 9. Kick

  || lub \n lub %nl%
 10. Eclipse - Błąd

  Używasz Elipse Luna z Javą 9, z tego co pamiętam nie działa. Zaktualizuj Eclipse do najnowszej wersji (Oxygen).
 11. Komenda się psuje po otworzeniu innego GUI

  at me.k0dx.kdrop.objects.User.get(User.java:120) ~[?:?] Coś co jest w tej linijce jest nullem. @Edit player.getUniqueId(); nie zwraca Stringa xD
 12. Autorski plugin BCmd 2.0

  Kontynowanie tej dyskusji nie ma najmniejszego sesu. Swoje zdanie wyrazilem
 13. Autorski plugin BCmd 2.0

  To po co udostepniasz nic nie warty szajs?
 14. Autorski plugin BCmd 2.0

  Czemu nie zrobiles tego przed publikacja go?
 15. Autorski plugin BCmd 2.0

  Plugin napisany w jednej klasie (nazwanej Core) używasz paragrafów, definiujesz dwie identyczne zmienne dla Playera. Onkologia
 16. Autorski plugin BCmd 2.0

  To moze dasz download i src?
 17. różne fldBOLT - Piorun po śmierci gracza.

  Taki zbędny bajer, komuś może się przyda.
 18. Dodanie paru linijek

  https://bukkit.org/threads/tut-bukkits-new-fileconfiguration-api-create-a-yaml-configuration.42775/
 19. Dodanie paru linijek

  Eh... Wiesz jak wyglada zapis pliku yaml? number: 9 key: value
 20. Dodanie paru linijek

  Najprostrzy sposób to dodanie w onLoad this.saveDefaultConfig(); (jesli robisz to w innej klasie niz main, to this zamieniasz na instancje main) I potem jak chcesz cos zapisac to dajesz mainInstance.getConfig().set("key", "value"); A jak odczytac to uzywasz metod get() getInt() getString() itd. (Rozwiazanie to wymaga pliku config.yml w resource)
 21. FunnyTab wymaga pluginu ProtocolTab
 22. iOtchlan - Plugin na otchłan OpenSource

  if(inst != null) System.out.println("["+pdf.getName()+" v"+pdf.getVersion()+"] Instance loaded."); xD inventory = null; Po co caly czas ustawiasz inventory na null? W klasie OtchlanCommand dajesz instancje klasy main (nie, to nie nazywa sie API) w konstruktorze, a nizej ja pobierasz voidem Klasy nazywa sie wielka litera. Moim zdaniem plugin niczym sie nie wyroznia. (Widzialem na to skrypty, ktore byly lepsze )
 23. McProtocolib

  Aha no to [KLIK]
 24. McProtocolib

  Nie rozumiem co chcesz zrobic. Jesli chodzi ci o klonowanie no to klikasz taki zielony guzik clone or download i tam masz.
 25. Int dla kazdego gracza

  Co ma zmiana wartosci zmiennej do sprawdzenia jej wartosci?
×