Skocz do zawartości

Medyk324

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  321
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Medyk324 w dniu 25 kwietnia 2022

Użytkownicy przyznają Medyk324 punkty reputacji!

1 obserwujący

O Medyk324

 • Urodziny 07/21/2003 (20.182532358 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bielsko Biała
 • Nick w MC
  VemcziN

Ostatnie wizyty

3465 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Medyk324

 1. Zmień execute console command "essentials:kit orange" to attacker na make attacker run command "essentials:kit orange" as op
 2. To opisz to. Nie każdy gra na acmc.pl i wie jak to wygląda
 3. on load: set {targetDate} to date "20-06-2023 00:00" set {timeLeft} to {targetDate} - now every 1 second: set {timeLeft} to {timeLeft} - 1 second if {timeLeft} is 0: broadcast "Odliczanie zakończone!" stop set {days} to round({timeLeft} / 1 day) set {hours} to round({timeLeft} % 1 day / 1 hour) set {minutes} to round({timeLeft} % 1 hour / 1 minute) set {seconds} to round({timeLeft} % 1 minute / 1 second) send player title "&6Odliczanie" with subtitle "&e%{days}% dni, %{hours}% godzin, %{minutes}% minut, %{seconds}% sekund" for 10 seconds Nie testowałem. sprawdź. to jest przykład, zmień sobie to na komendę bądź klikanie w npc
 4. Medyk324

  Łowienie Ryb

  No i? Działą?
 5. Medyk324

  Łowienie Ryb

  Wtedy nie będzie mógł wyciągnąć spławika Zrób on fishing: "%fishing state%" is "CAUGHT_FISH": clear caught item chance of 50%: drop 10 diamond at player send "&aWylowiles &bdiamenty&a!" to player stop chance of 50%: drop 10 dirt at player send "&aWylowiles &6dirta&a!" to player Wytabuj poprawnie.
 6. Medyk324

  Fajerwerki

  on projectile hit: if event-entity is a snowball: spawn fireworks at event-entity's location else if event-entity is a player: add potion effect "HEARTS" to event-entity for 3 seconds Spróbuj, nie gwarantuje że działa.
 7. Medyk324

  Spławik

  Witajcie, czy jest jakiś event albo jakas metoda naprawy unoszącego się spławika na 1.8.8? Bo gdy gracz rzuci spławik daleko od siebie, spławik ładnie pływa w wodzie A gdy blisko siebie to efekty widać. że spławik się unosi nad wodą https://imgur.com/3MU5fUw
 8. Medyk324

  Klikalny NPC

  Witajcie, mam problem bo nie wiem jak mogę zrobić, klikalnego npc. W sensie NPC z citizens, ale chodzi o to aby wykrywało nazwe npc. @EventHandler public void click(NPCRightClickEvent e) { Player p = e.getClicker(); p.openInventory(p.getEnderChest()); } Niestety to mi nie działa.
 9. Medyk324

  OnPlayerDeath

  Wielkie dzięki, to mi bardziej pomogło. Można zamknąć
 10. Medyk324

  OnPlayerDeath

  Dzieki za szybką odpowiedź. Ale właśnie napisałem, że jest to dla mnie nie jasne.
 11. Medyk324

  OnPlayerDeath

  Witam, czy ma ktoś jakiś pomysł albo zrobić w pluginie. że jeżeli gracz umrze, to wykonuje jakaś czynność? Np. pisze na chacie coś? Korzystam z dokumentacji spigota, ale niestety nie jest to jeszcze dla mnie tak jasne i pytanie czy miałby ktoś jakiś pomysł, lub podesłał jakiegoś gotowca tego eventu?.
 12. Możesz to zrobić za pomocą zmiany tagów NBT, ja tego nie potrafiłem nigdy. Więc CI z tym nic nie wytłumaczę. Ale jak robiłem swój serwer to używałem troche skomplikowanej metody skryptami. Będziesz musiał stworzyć sobie skrypt na własny enchant. A na dole Ci podrzucam skrypt na takie enchanty. I po prostu zapisując skrypt musisz używać formatowania tekstu utf-8. Aby po prostu np emotikonka tego kilofu, koniczyny itp. dzialala. Na pewno, moje rozwiązanie nie jest doskonałe bo na 100% są lepsze metody na to. Ale ja używałem tej metody i się nią dzielę.
 13. on rightclick: if player's tool is item: remove player's tool from player's inventory
×
×
 • Dodaj nową pozycję...