Skocz do zawartości

Szymoon202

Użytkownik
 • Zawartość

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Szymoon202

 • Tytuł
  Początkujący III

Ostatnie wizyty

303 wyświetleń profilu
 1. Szymoon202

  STARE CZASY CRAFTBOARD

  Po co Ci mapy z tego serwera? Zwłaszcza z wersji 1.5.2 Jest to tak czy siak trochę nieuczciwe, więc no.
 2. Szymoon202

  panel użytkownika serwera teamspeak

  Przepraszam, że tak zwlekam. Zacząłem nową, bardzo wymagającą szkołę o profilu informatycznym, więc czasu na ten projekt jest mniej. Postaram się w końcu wziąć do roboty i wypuścić pierwszą, stabilną wersję już wkrótce.
 3. Szymoon202

  panel użytkownika serwera teamspeak

  Witamy w wersji 0.8-beta! Wszystkie zmiany są opisane w głównym temacie.
 4. Szymoon202

  panel użytkownika serwera teamspeak

  Nie chciałem wstawiać zdjęć, gdyż każdy może raz się połączyć na serwer by zarejestrować konto w panelu. Póki całość nie jest skończona do końca, to nie będę wstawiał zdjęć.
 5. Szymoon202

  panel użytkownika serwera teamspeak

  Changelog można zobaczyć tutaj: https://teamspeak.zarabiam.com/panel/info/zmiany/
 6. Szymoon202

  Odczytywanie Wersji MC

  Jaką masz wersję serwera? Jakieś błędy w konsoli?
 7. Szymoon202

  Odczytywanie Wersji MC

  Plugin required: ProtocolSupport or ViaVersion Musisz posiadać na serwerze jeden z tych pluginów, aby móc sprawdzać wersję graczy. TUSKE tego wymaga.
 8. Cześć. Jestem Szymon, mam 16 lat i po wakacjach wybieram się do szkoły średniej. Wstęp od mniej więcej maja pracowałem nad panelem dla serwerów TeamSpeak. Może nie jest to jakaś nowość, ale na pewno przedstawiłem go w inny sposób niż dotychczas. całość jest praktycznie skończona, ale jeszcze nie w takiej postaci jakbym chciał. Mam nadzieję, że do końca sierpnia dopnę wszystko na ostatni guzik, aby móc go udostępnić. Jak to działa? z serwerem teamspeak połączone są dwie instancje - pierwsza wysyła pakiety do strony, a druga je odbiera i ewentualnie wykonuje, jeżeli jest taka potrzeba wszystkie pakiety wysyłane są za pomocą socketów (szyfrowane i zabezpieczone hasłem) w tym projekcie użyłem php i javascript Funkcje: integracja z rankingami z aplikacji xbot bądź mbot, dzięki czemu na stronie wyświetlane są rankingi, gdzie użytkownik może sprawdzić swoją pozycję; zmiana własnych rang na serwerze; zarządzanie kanałem vip/premium; zarządzanie swoim profilem: edycja danych, możliwość usunięcia konta, lista logowań; rejestracja konta: użytkownik musi być na serwerze i musi posiadać rangę rejestracyjną; automatyczne logowanie: jeżeli użytkownik jest dostępny na serwerze TeamSpeak, a uprzednio włączył w opcjach możliwość automatycznego logowania, to w zakładce z logowaniem pokaże mu się przycisk, który automatycznie zaloguje go na jego konto w panelu; system zgłoszeń: skargi na innych użytkowników oraz prośby o odbanowanie (są dwie drogi: pierwsza, jeżeli użytkownik został zbanowany i miał konto w panelu oraz druga - dostał bana a nie miał konta w panelu | jeżeli ma bana i chciałby złożyć prośbę o odbanowanie, to przechodzi do odpowiedniej zakładki, gdzie może znaleźć swojego bana po adresie IP, bądź po unique ID i dzięki temu utworzyć nowe konto w panelu); system wiadomości do administratora - jeżeli jest pilna potrzeba kontaktu z administratorem, można wysłać do niego wiadomość przez panel a wtedy otrzyma on tą wiadomość na swoją skrzynkę pocztową email; opcje administratora: zarządzanie zgłoszeniami, zarządzanie botami muzycznymi sinusbot oraz zarządzanie użytkownikami; system uprawnień: dla danej grupy serwerowej można ustalić permisje do opcji w panelu (przykład: niższe rangi moderatorskie mogą zatwierdzić odbanowanie, ale finalna decyzja należy do headadmina w górę itp.); system sesji: pokazywanie aktualnie zalogowanych oraz zarejestrowanych użytkowników; system newsów: wiadomości z życia serwera; przywracanie hasła: jeżeli ktoś zapomni hasła do swojego konta, to wystarczy, że poda swój email i jeżeli będzie dostępny na serwerze TeamSpeak, to otrzyma wiadomość z przywracaniem; Aktualna wersja: 0.8-beta Lista ostatnich zmian: Link: https://teamspeak.zarabiam.com/panel/ Może mój projekt nie powala ilością funkcji, ale na pewno z czasem pojawi się ich znacznie więcej. Nie będę wstawiał zdjęć, gdyż strona jest już udostępniona i każdy może ją zobaczyć. Uwagi i oceny mile widziane!
 9. Szymoon202

  Panel do zgłaszania problemów.

  Świetnie, że można RCONem, tylko szkoda że jest to pełna luk i przede wszystkim stara technologia. Logowanie do panelu przy użyciu MySQL jest w tym przypadku lepsze. Osobiście dodałbym mały system sesji, bo gracza może wyrzucić przypadkiem z serwera albo on może przypadkiem wyłączyć przeglądarke i od nowa musi sie logowac. Co do ceny musisz sam ją ustalić. Pomyśl czego oczekujesz, jak długo ty pracowałeś nad tym projektem i czy są tego typu projekty już dostępne. Nie możemy ci narzucić ceny.
 10. Szymoon202

  Kilka kont z jednego adresu ip

  ip forward na true w configu bungeecorda
 11. Szymoon202

  Loop Tablista

  No to nie dawaj tam tego stop. To działa tak, że bierzesz w pętlę wszystkich graczy, po czym w pierwszym loopie stopujesz całą pętlę. Wyrzuć stop.
 12. Szymoon202

  sLosowe

  No niestety skrypt twój nie jest, bo pełno takich samych jest na youtube więc nawet nie masz się co podpisywać że to twój. Takie samo nazewnictwo zmiennych i aliasu blocktp. Plagiat.
 13. Szymoon202

  Usuwanie tasku

  @GotoFinal zrobiłem za Twoją radą, lecz nie mogę w ogóle używać zmiennej task. @EventHandler public void onPlayerJoin(PlayerJoinEvent e) { Player p = e.getPlayer(); Main.getPlayers().put(p, true); p.setLevel(45); p.setExp((float) 0.99); BukkitTask task = new BukkitRunnable() { int level = 45; double exp = 0.99; public void run() { if(!Main.getTasks().containsKey(p)) { Main.getTasks().put(p, task); } level--; exp = exp - 0.022; if(level != 0) { p.setLevel(level); p.setExp((float) exp); } } }.runTaskTimer(Main.getInst(), 0, 20); } https://scr.hu/8z5j0k
 14. Szymoon202

  Usuwanie tasku

  Cześć, da się jakoś usunąć, albo anulować dany task? @EventHandler public void onJoin(PlayerJoinEvent e) { Player p = e.getPlayer(); p.setLevel(45); p.setExp((float) 0.99); Bukkit.getScheduler().scheduleSyncRepeatingTask(Main.getInst(), new Runnable() { int level = 45; double exp = 0.99; public void run() { level--; exp = exp - 0.022; if(level != 0) { p.playSound(p.getLocation(), Sound.ITEM_FLINTANDSTEEL_USE, 100, 100); p.setLevel(level); p.setExp((float) exp); } else { anulujtentask(); } } }, 0, 20); } Próbowałem nadawać temu task'u id, i potem je anulować, ale tak też nie działa. @EventHandler public void onJoin(PlayerJoinEvent e) { Player p = e.getPlayer(); p.setLevel(45); p.setExp((float) 0.99); task = Bukkit.getScheduler().scheduleSyncRepeatingTask(Main.getInst(), new Runnable() { int level = 45; double exp = 0.99; public void run() { level--; exp = exp - 0.022; if(level != 0) { p.playSound(p.getLocation(), Sound.ITEM_FLINTANDSTEEL_USE, 100, 100); p.setLevel(level); p.setExp((float) exp); } else { Bukkit.getScheduler().cancelTask(task); } } }, 0, 20); } Ktoś ma jakiś pomysł?
 15. Szymoon202

  NetherEndStatus - łatwe zarządzanie Netherem i Endem.

  Człowiek się męczy, pisze, potem publikuje i jeszcze mu mówią że to nie jego autorstwa. Jeżeli nie masz innego zdania, to go poprostu nie pisz. Jak już mówię, pisałem po angielsku gdyż po Polsku nie umiem dokładnie opisywać. Naprawdę, trochę zaufania do innych.
×