Skocz do zawartości

Brandon18 21

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  137
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Brandon18 21

Użytkownik III

Użytkownik III (6/13)

2

Reputacja

 1. Wyskakuje mi komunikat: Sending request... (Do not forget to follow the BungeeCord setup guide). Wie ktoś może dlaczego nie loguje mnie jako gracza premium?
 2. Funkcje Skryptu - Aby Wejść do netheru potrzeba biletu który dropi ze stone - Aby Wejść do endu potrzeba biletu który dropi ze stone - Włączanie i wyłączanie netheru - Włączanie i wyłączanie endu - Dropienie ze Stone Biletu Do netheru! - Dropienie ze Stone Biletu Do endu! *Karnet end/nether Jest to dobre rozwiązanie na serwer skyblock. Aby wejść do netheru potrzebujemy bilet który dropi z kamienia czy bruku. Jednak musimy pamiętać, że na 1 bilecie możemy przebywać tam tylko 30 minut. Nawet jeśli zginiemy lub wyjdziemy to nie możemy tam już wrócić. Pozostały czas sprawdzamy komenda /nether /end Napisze ktoś?
 3. Brandon18 21

  Ulepszenia

  Pexem ma nadawać kolejne ulepszenia o 20000 50000 100 tys 500 tys 1 milion
 4. Brandon18 21

  Ulepszenia

  http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/8/26/12729344_2018-08-26_15.12.08.png Witam poszukuję skryptu/pluginu , w którym będzie za pomocą komendy otwierał menu gui, a w nim ulepszenia rozmiaru wyspy (chodzi o to żeby nadawał komendę). Tak jak na tym zdjęciu.
 5. Wiecie jak przetłumaczyć komendy w askyblock? Jak dodać alias inny niż ten co podałem w sensie Island biomes na /biomy i inne pomożecie? island: description: Main player command aliases: [is, island, wyspa, w] usage: | /skyblock asadmin: description: Admin commands usage: | /asadmin asc: description: Game challenges aliases: [zadanie, challenge, zadania, challenges, c] usage: | /zadania
 6. Ale nie mogę dodać serwerów do sklepu. (podłączyć pod sklep serwery)
 7. Wyskakuje: Wystąpił błąd podczas łączenia się z serwerem w celu pobrania informacji o Twojej wersji skryptu! Pomocy!!!
 8. FastLogin nie loguje graczy automatycznie.
 9. Wyskakuje mi taki błąd w konsoli i nie działa kiedy chce żeby automatycznie mnie logowało. [FastLogin] Hooking into auth plugin: AuthMe [FastLogin] BungeeCord setting detected. No auth plugin is required
 10. Jak podłączyć fast login pod bazę danych żeby działało na bungecord
×
×
 • Dodaj nową pozycję...