Skocz do zawartości

Kozaczekkw

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  254
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

1 334 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Kozaczekkw

 1. Kozaczekkw

  Pomoc

  command /tp5: trigger: if player has permission "test": if player is holding stick named "Przepustka": remove stick named "Przepustka" from player teleport player to location at 0, 0, 0 in world "survival" else: send "nie masz patyczka w rece" to player else: send "nie masz permisji" to player
 2. Kozaczekkw

  Pomoc

  command /tp5: trigger: if player has permission "test": if player is holding stick named "Przepustka": teleport player to location at 0, 0, 0 in world "survival"
 3. Też nie działa, wolałbym też aby to zrobić wjednej linijcie, bo bd miał apre takich lokalizacji.
 4. Witam, czy mógłby ktoś poprawić mój kod? Options: Push1: 50.5, 87.5, 50.5 on walk on Spruce Slab: broadcast "%location of block%" if location of block is {@Push1}: <- Tutaj jest błąd. broadcast "C" Błąd: Can't compare a location with a number Z góry dziękuje za pomoc.
 5. Że tak? command /salmon: trigger: set {_a} to location of player set {_b} to "salmon" parsed as entity send "%{_b}%" to player spawn {_b} at {_a} Też nic z tego. Znów wysyłą <none> i ryby nie respi.
 6. Też tak próbowałem, niestety nie działa, wysyła <none> i nie respi rybki.
 7. Zmieniłem na spawn 1 of {_b} at {_a} ale nadal nie działa. (Ryba się nie respi w miejscu gracza, lecz wysyła "salmon". Nie ma błędów). Gdy jest spawn salmon at {_a} to działą, ale gdy jest {_b} (w zmiennej) to już nie
 8. Kozaczekkw

  Spawnowanie.

  Witam, mam pytanie, czy ktośby mógł poprawić kod, tak aby działało? command /salmon: trigger: set {_a} to location of player set {_b} to salmon send "%{_b}%" to player spawn 1 {_b} at {_a} <- W tej linijce jest błąd, ale gdy zmienie z {_b} na salmon to działa.
 9. Posiadam FunnyGuilds 4.5.1 Problem rozwiązany. Dzięki za chęci.
 10. on place gold ore: set block to air wait 1 seconds set {_1} to block under event-block set {_2} to block under under event-block set {_3} to block under under under event-block send "&c%{_1}%" send "&c%{_2}%" send "&c%{_3}%" wait 1 seconds set block to Brick Slab set block under event-block to stone set block under under event-block to dirt set block under under under event-block to stone wait 1 seconds send "Przywracanie bloków" send "%{_1}%" send "%{_2}%" send "%{_3}%" set block under event-block to {_1} set block under under event-block to {_2} set block under under under event-block to {_3} Witam. Mam pytanie, dlaczego gdy ustawi mi stone, dirt i kamien, to potem nie powraca bloków prawidłowo? w send, po wiadomości przywracanie bloków, wysyła stone, dirt i stone.
 11. Cześć, gdy klikam na Citizensa prawym guzikiem shiftując, wysyła mi wiadomość z FunnyGuilds (Z jego statami, lub FG >> Taki gracz nigdy nie był na serwerze). Czy jest możliwość zablokowania tego, jeśli to jest Citizens?
 12. Kozaczekkw

  NPC

  command /Usun: trigger: delete citizen "a" Can't understand this condition/effect
×
×
 • Dodaj nową pozycję...