Skocz do zawartości

MineRP

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  183
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O MineRP

 • Tytuł
  Użytkownik III
 • Urodziny 24.12.2018 (2.393496027 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  sztuki walki
 • Nick w MC
  MasnyJim

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jak zrobić, że loopuje nam eq i zlicza ilość diamentów, usuwa je i za każdego diaxa daje 10 do balansu?
 2. Jak tepnąć gracza do innego świata w dane kordy?
 3. Siema korzystam z crashota i jest tam komenda /shot give <nick> <nazwa broni>. Chciałbym napisac skrypt, który przchwytuje za kazdym razem jak ktos uzyje tej kmendy co wpisal i wysyła dużą wiadomość w logach, ponieważ moi admini dodają ciągle sobie bronie, ale nie mam dowodów. Oto mój skrypt (nie działa): on command "/shot give": execute console command "say %<arg-1>% %arg-2% &4&lNADANO NIELEGALNA BRON!!!"
 4. MineRP

  Zablokowanie lawy/zapalniczki

  To dodaj ifa: if attacker's tool is lava bucket or flint tylko teraz skąd attackera wziąć?! :C Ewentualnie mam sposób jak zrobić, że ktoś podpali dokładnie gracza to zablokować, ale jak np ktoś postawi lawę przed graczem i on w nią wbiegni to nie zadziała, ale możesz po prostu w momencie postawienia lawy/ognia sprawdzać XYZ event-blocku i loopnąć graczy. Jeżeli któryś ma te same XYZ to mu cancelujesz damage.
 5. Siemka, chcialbym zrobić, że E nie otwiera EQ. Do tego zrobiłybm on inventory open: cancel event ale nie działa. Da się to jakoś wgl zrobić choćby wykorzystując skript-relflect i proctolliba?
 6. MineRP

  Zablokowanie lawy/zapalniczki

  on damage: if damage jest od lawy lub ognia: cacnel event te damage jest od lawy znajdz sam w dokumentacji skripta
 7. on command "/heal": if player doesn't have permission "antylogout.join.bypass": if {antiSpawnEntrance::%player%} is higher than 0: cancel event Nie testowałem, ale powinno działać btw. popraw se spacje czy tam taby, bo byle jak dawałem
 8. on hotbar inventory slot change: send "test" to player on hotbar inventory slot switch: send "xd" to player Czemu to mi wyskakuje błąd ten teges "can't understand"
 9. MineRP

  Title

  Siemka, titlowi da się zmienić czas fade in i fade out taką komendą: title %player% times 0 9999 0; jak to zrobić w skripcie bo execute console command mi coś nie działa :c Na dodatek jak wykonać komendę title %player% title {"text":"\uEff1"} bo chcę wyswietlić chiński napis z okazji eventu nowy rok china na titlu i jak używam tej komendy git, a jak zrobię send title coś tam "\uEff1" to wypisuje mi jakby tekst zamiast znaku. Udalo mi się już rozwiązać zrobiłem tak po prostu send title "" to player for 20 seconds with fadein 5 seconds and fade out 5 seconds
 10. dwie dychy i masz to gotowe za 15 minut
 11. Z tym ci nie pomogę, ale np. mogę ci podpowiedzieć, iż na minecraft-heads masz zakładkę "Player's heads". Tam są główki graczy, którzy mają jakby konta zrobione pod trzymanie danego skina temu ich główka nigdy się nie zmieni i możesz dać ich nick do tego co napisałem. Np. taki hamburgerek: https://minecraft-heads.com/player-heads/food-drinks/31150-hamburger to nick: foodar set player's current inventory's slot 14 to ("foodar" parsed as offline player)'s skull named "Hamburgerek <3"
 12. We nie używaj format slota mocium panie!!! set player's current inventory's slot 14 to ("nick" parsed as offline player)'s skull named "" <<< to lepsze set slot, ale to bierze skina z nicku gracza premium, bo tego jakiegoś not to nie kape'w ja
×
×
 • Dodaj nową pozycję...