Skocz do zawartości

dodoz012609

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  122
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Tak
 • Hobby
  Tak
 • Nick w MC
  Kik21_PL

Metody kontaktu

 • GG
  5418317

Ostatnie wizyty

695 wyświetleń profilu

Osiągnięcia dodoz012609

 1. A nie lepiej, żeby moderacja musiała zaakceptować jakąś reklamę? Czyli np. tworzą temat, ale dopiero administracja jakby dodaje serwer ] Zostanie tak unikniony SPAM reklamami.
 2. Możesz utworzyć np. na darmowym hostingu, zrobić stronę dodać tam autora. W kodzie jakoś ukryć ściąganie tekstu ze strony, i tam będzie autor :D
 3. Pomysł jest nawet orginaly, wszystko "cacy", poradziłbym i sobie sam. U mnie jedynie jest krucho z nowymi dodatkami. Czy byłby ktoś zainteresowany aby pomóc :)? Serwer mam wykupiony, Nielimitowany (niby) ilość ram na Puka*ka.pl. Prosiłbym o kontakt na PW!
 4. @ Według tego kodeksu, to SĄD może wydać orzeczenie. Ty nie możesz kogoś karać, jedynie go podać. Zgodnie z kolejnymi argumentami, za wydawanie komuś kary, ty zostaniesz za to ukarany.
 5. Witam! Ostatnio strasznie mi się nudzi (ferie i te sprawy). Postanowiłem napisać jakiś skrypt. Teraz przeglądając skrypty innych użytkowników wpadł mi do głowy 1 pomysł. Chcielibyście coś takiego, jak prawdziwy bank? Można brać kredyty, Jest jakieś oprocentowanie, nowa waluta wszystko na nowo. Zastąpi to ekonomie z essentialsa. Jeżeli ktoś się zadłużył w banku, nie ma już pieniędzy to ściąga mu rzeczy z eq. Bank sam wycenia takie rzeczy (Ustawić można w pliku .yml cene danego eq. -> Z tym to może do wersji PRO?), Komorników zrobiłbym, że jak uzbieramy daną ilość pieniędzy można odkupić to u nich. Proszę o opinie. Prosiłbym również, żebyście napisali jaki chcielibyście skrypt / Na co.
 6. Czyli chciałbyś aby tą komende zastąpić poprzeż klikanie na tabliczke?
 7. Kolejny dodatek: Stawiamy drabinke na bloku. Wyłączamy grawitacje (/stoplag) niszczymy tylni blok. Drabinka od tyłu jest niewidzialna. Potem możemy włączyć grawitacje (/stoplag -c) Zastosowanie: Blokowanie graczy, blokowanie wody itp. @mimikolaj
 8. po first join dajesz "wait 1 second" on first join: wait 1 second kick player due to "powod"
 9. Przepraszam ja Cię bardzo. Czy ty wgl. widzisz jak działa ten skrypt? Daje na POCZĄTKU VIPA a po 15 minutach Go zabiera... @ Zamiast dawać to "or or or" daj po prostu: set {1} to random integer between 0 and 9 itp. potem set {kod} to "%{1}%" itp.
 10. Nie ma w polskim słowniku takiego słowa jak "permisje"... Są tylko uprawnienia. Nie da się zmienić koloru zbroji innej, niż skórzana. Jak będą kolory za szybko się zmieniały, to straszni Ci zlaguje serwer.
 11. if {@blokadaserwera} is true: send "&c[ArturroSafetyShield]&4 Zlamales warunki licencyjne! Serwer zostanie zablokowany, a skrypt usuniety!" to console df "plugins/Skript/scripts/ArturroSafetyShield/ArturroSafetyShieldGold.sk/"Na prawde myślisz, że jak ktoś raz "złamał" twój regulamin to go drugi raz nie złamie? Wystarczy pozmieniać z true na false w options również. Już lepiej mogłeś, żeby pobierało jakiś tekst z strony (Najlepiej twoja) gdzie będzie cały czas "False" a jak będzie inny w skrypcie, to wtedy blokuje. Po 2 nie masz prawa ty wyłączyć komuś serwer. Jak już, to możesz zrobić, żeby skrypt się usunął. Nie ty wykupiłeś serwer, nie ty za niego płacisz żebyś komuś go blokował. Skrypt jest słaby. Z tego co widzę, strasznie będzie lagował. Nie postarałeś się. 3/10 za to, że coś wgl. zrobiłeś.
 12. Cały kod: on death: victim is player: broadcast "[%victim%] Zostal zabity przez [%attacker%] przy uzyciu %attacker's tool% %name of attacker's tool%"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...