Skocz do zawartości

Norberto

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Norberto

 • Urodziny 13 marca

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdzieś
 • Hobby
  Skrypty, gry komputerowe, sport
 • Nick w MC
  Norbertoo

Ostatnie wizyty

1491 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Norberto

Początkujący II

Początkujący II (3/13)

1

Reputacja

 1. Norberto

  Do usunięcia

  Można prosić link?
 2. Norberto

  Skrypt na Warn

  https://code.skript.pl/d9qFWmAn - Dodałem autobana Prosze o propozycje co można dodać(przy okazji jak to zrobić) i proszę o nie atakowanie tylko o kulturalne zwracanie uwagi na błędy.
 3. No według mnie skuteczną lecz kontrowersyjną metodą byłoby wyłączenie serwera na noc. Np. od godziny 01:00 do 11:00, w weekendy można skrócić czas oczekiwania na serwer (01:00 - 07:00).
 4. Pomysł oryginalny to muszę przyznać, + za to. No i tutaj kończy się lista rzeczy na "+". Wydaje mi się, że taka samowolka nie jest zbyt dobra ponieważ gra na takim serwerze będzie korzystna dla graczy którzy zaczęli grać od startu serwera. Nowi gracze przykładowo po miesiącu trwania serwera będą mieli bardzo ciężki start na serwerze, szczególnie przez to, że nie mogą np. Kupić przedmiotów(Nie ma żadnej informacji, że będzie można kupować przedmioty). A po drugie, ja osobiście dostał bym białej gorączki(mówiąc kulturalnie), ponieważ budując bazę mogę jej na drugi dzień nie mieć, loot'ując przedmioty cały dzień mogę je stracić. Ja rozumiem, że są gry pokroju Rust, Unturned itp. ale w tych grach są odpowiednie zabezpieczenia dotyczące baz i loot'u. Po trzecie, gra w nocy, część graczy mogła by się wycwanić i zacząć grać w nocy lub rano czyli wtedy gdzie będzie najmniej osób z wiadomych powodów. Ci gracze będą mieli przewagę nad innymi przez to inni gracze mogą się zniechęcić do grania. W skrócie: - Pomysł dobry, ale z pewnymi zasadami/ograniczeniami - Trzeba jakoś wyrównać szanse wszystkich graczy, aby żaden z graczy nie miał ZBYT wielkiej przewagi
 5. Jaką znalazłeś wersje?
 6. Może pluginu nie ma jeszcze na tą wersje, musisz spróbować poszukać dokładniej.
 7. Norberto

  Norberto

  Masz rację, postaram się poprawić swoją aktywność. Dzięki wielkie
 8. Norberto

  Norberto

  Domyślam się o co chodzi. No pierw to bezpiecznie przejdę przez ulicę. Po drugie podejdę do tego człowieka i zapytam "Czy mnie słyszy?" (Tak zapytam o to), jeśli nie będzie odzewy ze strony poszkodowanego to wezwę karetkę. Potem sprawdzę oddech, jeżeli nie będzie oddychał to udrożnię drogi oddechowe i zacznę wykonywać RKO 30:2 do momentu przyjazdu karetki, lecz przed tym sprawdzę czy poszkodowany nie odniósł innych obrażeń w wyniki upadku na ziemie(Zakładając, że stracił przytomność stojąc/idąc).
 9. Norberto

  Norberto

  Imię? - Norbert Wiek? - x Kilka słów o sobie? - Mam na imię Norbert. Jestem miłą ,kulturalną osobą. Cenię sobie uczciwość, lojalność i sumienność. Jestem ogarnięty pomocny. Myślę ,iż zasługuję na tę dlatego, że staram się pomóc każdemu na serwerze w miarę moich możliwości. Mam dobry kontakt z graczami, umiem się z wszystkimi nimi dogadać. Umiem błyskawicznie odnaleźć się w danej sytuacji lub postawionym problemie i szybko zareagować. Jestem opanowaną (do czasu) ogarniętą, odpowiedzialną osobą. Można mi zaufać. Wszystkie problemy staram się rozwiązać nie ,,olewam" ich. Umiem zrozumieć inne osoby. Jestem otwarty twórczy i przyjacielski. Właśnie tym jedynym celem, marzeniem teraz, do którego dążę i będę dążył jest właśnie dołączenie do administracji na rangę Moderatora. Ile czasu poświęcisz na forum? Nie przesiaduję za długo przed komputerem ale dwie godzinki dziennie mogę na forum poświęcić, wynika to z tego, że mam wiele obowiązków w życiu prywatnym. W weekendy ta liczba na pewno wzrośnie. Czy masz problem z podporządkowaniem się poleceniom wyższych rang? Nie nie mam problemów. Doświadczenie? - Byłem moderatorem na paru serwerach MTA - Byłem administratorem na małym serwerze Minecraft. Dlaczego mielibyśmy cię wybrać? Zasługuje na te rangę ponieważ staram się pomóc wszystkim graczom, którzy potrzebują pomocy. Najczęściej pomagam na serwerze gdy tylko znam odpowiedź. Mam dobry kontakt z graczami. Uważam, że jestem odpowiednią osoba, gdyż jako jeden z nielicznych staram się stosować ortografię w swoich wypowiedziach, tak, aby każdy mógł zrozumieć co ja staram się przekazać. Gdybyście dali mi szanse to na pewno powiększyłbym je i nie zawiedlibyście się na mnie ponieważ zawsze staram się dać 100% siebie w tym co robię. Angażuje się w powierzone mi obowiązki w pełni i tak jak należny. Ja rozumiem co znaczy praca na takim stanowisku, wiem ile pracy i serca trzeba w to włożyć. Dodatkowa para rąk do pracy zawsze się przyda, jestem w pełni gotowy. Jak zostanę wybrany obiecuje, że będę pełnił swoje obowiązki najlepiej jak będę potrafił i nic nie stanie mi na przeszkodzie, aby było inaczej. Moje doświadczenie jest spore, lecz nie perfekcyjne. Gdybyście dali mi szanse to na pewno powiększyłbym je i nie zawiedlibyście się na mnie ponieważ zawsze staram się dać 100% siebie w tym co robię. Angażuje się w powierzone mi obowiązki w pełni i tak jak należny. Ja rozumiem co znaczy praca na takim stanowisku, wiem ile pracy i serca trzeba w to włożyć. Dodatkowa para rąk do pracy zawsze się przyda, jestem w pełni gotowy. Jak zostanę wybrany obiecuje, że będę pełnił swoje obowiązki najlepiej jak będę potrafił i nic nie stanie mi na przeszkodzie, aby było inaczej. Wyprowadzenie mnie z równowagi to niełatwe zadanie. To pomoże mi na pewno w "służbie". Wnioskuję o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
 10. Norberto

  Skrypt na Warn

  Dzięki zastanowie się nad dodaniem jakiegoś alliasu.
 11. Norberto

  Skrypt na Warn

  Dzięki zaraz zacznę poprawiać.
 12. Norberto

  Skrypt na Warn

  Chyba, już dobrze.
 13. Norberto

  Skrypt na Warn

  Zaraz się postaram coś zrobić.
 14. Norberto

  Skrypt na Warn

  Po 1. Zobacz w jakim dziale umieściłem ten skrypt. Po 2. Sprawdzałem to i gdy wpisuje /warndel <player> to usuwa warny graczowi którego nick znalazł swoje położenie za komendą, a nie mi. Sprawdzone, zaraz poprawiam Po 3. Jeżeli chodzi o wiadomości to bawiłem się, i zapomniałem to uporządkować. Po 4. Nikt chyba nie jest tak obłąkany aby dawać warna komuś kogo nie ma na serwerze. Ale mam za to prośbę. Nakieruj mnie, pokaż mi lub daj link do jakiego poradnika który wyjaśnia jak napisać coś takiego aby sprawdzało czy gracz jest online. Dzięki za ocenę. Poprawione trochę.
 15. Norberto

  Skrypt na Warn

  Fajny skrypt, może komuś się przyda. Komendy: /warn <player> <powod> - Nadaje ostrzeżenie na gracza /warns <player> - Pokazuje ostrzeżenia gracza /warndel <player> - Usuwa 1 punkt ostrzeżeń /warnczysc <player> - Usuwa wszystkie punkty ostrzeżeń * 1 warn = 1 punkt ostrzeżeń Możecie powiedzieć, co zrobić, co poprawić.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...