Zawarte umiejętności: Siła (czyli siła ataku gracza z pięści), Stamina (czyli kondycja gracza, jeśli nie odblokujemy jej lepszej to będzie efekt spowalniania co ileś czasu biegania, a z każdym odblokowaniem ten efekt będzie się pojawiał co raz rzadziej), Obrona (czyli możliwość nie dostania obrażenia od ataku z pięści czy łuku), Budowa ciała (czyli więcej hp, więcej można dostać obrażeń wiesz) Cyberpunkowy to taki styl nowoczesny no wiesz, gui podstawowe z tymi umiejętnościami do wyboru nie będzie się nazywać, ale jak już wejdziemy w dane gui to będzie pisać w zależności czym jest np. Budowa Ciała, oraz te podstawowe ma miec 3 rzędy, a bezpośrednio drzewko umiejętności ma mieć jak najwiecej, jaki ma być koszt to sam sobie ustawię w skrypcie. Odblokowywaniu umiejętności, ponieważ ja będę miał skrypt na to, że będę dostawał za misje kasę i punkty umiejętności, zwiększanie możliwości będzie własnie za tą kasę i punkty umiejętności - Glow może być zwykły biały!
Mam nadzieję, że napisałem zrozumiale! Za wykonany skrypt (wiem trochę długi) daję najlepszą odpowiedź i serduszko pod postem!