Skocz do zawartości

elliot21

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  98
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1 566 wyświetleń profilu

Osiągnięcia elliot21

Użytkownik I

Użytkownik I (5/13)

2

Reputacja

 1. Mandat, więzienie Jeśliby się wyszukało go w gui to by się pokazały blocki nazwane jego nickiem i lore za co dostał przykładowo mandat lub więzienie i ile. I tak samo w ostatnich karach nadanych by nam to samo pokazywało, ale już z wszystkimi graczami, mam nadzieję ze zrozumiałeś i z góry dziękuję!
 2. Owszem wiem, że nagroda zbyt mała, ale swoje pieniądze zbieram na prawo jazdy Nie rozumiem pytania drugiego, mógłbyś bardziej wytłumaczyć?
 3. Witam prosiłbym skrypt na Tablet Policyjny w gui! na środku mają być 3 itemy poziomo czyli concrete w różnych kolorach najlepiej policyjnych (oprócz czarnego) i każdy itemek by odpowiadał za nowe gui Gui od mandatu - Dawanie komuś mandatu (plugin Vault) mamy przyciski do wpisania nicku na czacie (czyli jak klikniemy to nam zamyka się gui i otwiera czat potem wraca do gui), kwotę mandatu tak samo jak poprzednio i powód! Gui od więzienia - Wpisujemy nick, powód i ew. karę tak samo jak wyżej tylko teleportuje do miejsca podanego w skrypcie lub zrobionego komendą! i wyjście z miejsca również w skrypcie Gui od kartoteki - Możemy zobaczyć ostatnie kary więzienia mandaty, można wpisać nick i nam wyszukuje czy był gracz karany Wiem nie jest to prosty skrypt, ale prosiłbym kogoś o podjęcie się tego oraz nagrodą by było serduszko i najlepsza odpowiedź, pozdrawiam!
 4. elliot21

  Ulepszenia

  Zawarte umiejętności: Siła (czyli siła ataku gracza z pięści), Stamina (czyli kondycja gracza, jeśli nie odblokujemy jej lepszej to będzie efekt spowalniania co ileś czasu biegania, a z każdym odblokowaniem ten efekt będzie się pojawiał co raz rzadziej), Obrona (czyli możliwość nie dostania obrażenia od ataku z pięści czy łuku), Budowa ciała (czyli więcej hp, więcej można dostać obrażeń wiesz) Cyberpunkowy to taki styl nowoczesny no wiesz, gui podstawowe z tymi umiejętnościami do wyboru nie będzie się nazywać, ale jak już wejdziemy w dane gui to będzie pisać w zależności czym jest np. Budowa Ciała, oraz te podstawowe ma miec 3 rzędy, a bezpośrednio drzewko umiejętności ma mieć jak najwiecej, jaki ma być koszt to sam sobie ustawię w skrypcie. Odblokowywaniu umiejętności, ponieważ ja będę miał skrypt na to, że będę dostawał za misje kasę i punkty umiejętności, zwiększanie możliwości będzie własnie za tą kasę i punkty umiejętności - Glow może być zwykły biały! Mam nadzieję, że napisałem zrozumiale! Za wykonany skrypt (wiem trochę długi) daję najlepszą odpowiedź i serduszko pod postem!
 5. elliot21

  Własne Itemki

  custom model data itemu w resourcepacku
 6. elliot21

  Ulepszenia

  Witam! chciałbym skrypt, żeby był system rozwijania swoich umiejętności w takim troszku stylu cyberpunkowym Było gui z 6 itemami np. Stamina, Siła i tak dalej jeśli wchodzimy w nie to możemy rozwijać poszczególne te umiejętności np. na środku będziemy mieć odblokowane Siła 1 powiedźmy to będzie złote jabłko a wokół nich to czerwone jabłko wiadomo, żeby odblokowywać te najlepsze umiejętności musimy najpierw te najgorsze odblokować. Będzie to kosztować punkty umiejętności, które możemy sobie dodać tylko i wyłącznie komendą /addexp (punkty umiejętności) i pieniędzmi z vault. Przy ewoluowaniu (czyli zwiększaniu tych możliwości) będzie efekt GLOW wokół danej postaci przez 10 sekund i kolor tego glowa będzie zależny od tego jaką umiejętność wybierzemy! (najlepiej by było kompatybilne z GLOWAPI) na wersję 1.12.2 Z góry dziękuję !
 7. elliot21

  @lock

  Zobaczymy czy ktoś się tego podejmie czy nie. Obecnie nie mam kogo wynająć i myślę, że jakby ktoś to zrobił to by inni użytkownicy korzystali przez następne 2 lata.
 8. elliot21

  @lock

  zmieniłem plany i jednak nie idę w tym kierunku.
 9. elliot21

  hologram i ramka

  Witam! proszę was dzisiaj o skrypt, który pozwala o położenie przedmiotów Jeśli jest ramka to nad nią piszę "Miejsce na przedmiot!" jeśli coś tam damy to nie będzie tego hologramu (proszę by nie można było zniszczyć ramki, ale dać item tak) jeśli go przekręcimy (zmienimy pozycję) czyli naciśniemy na przedmiot to nie zmienia pozycji tylko otwiera się komenda (ale otwiera się tylko przy slime ballu) Jeśli go lewą łapką naciśniemy to poprostu wypada Jeśli ktoś to zrobi to dziękuję Dam serduszko i będę obserwował na forum.
 10. elliot21

  Nametag

  Coś nie działa, działa to na 1.15?
 11. elliot21

  Nametag

  Witam! mam prośbę o skrypt gdy wchodzimy na serwer nie mamy nametagu nad sobą, a gdy wpiszemy /i (treść) to zmienia nam nametag na to co wpisujemy w treści (ale nie zmienia nicku na czacie) Z góry dziękuję!
 12. elliot21

  Totem Activates

  witam chce aby aktywowal sie totem (animacja jego) pod komenda /totemiks a ten totem to bedzie mial numer custommodeldata - 2 jesli ktos rozumie o co chodzi z gory dziekuje
 13. elliot21

  glowy

  witam, chce aby blaze rod i slime balla mozna bylo zalozyc na glowe Jak zalozymy jedna z tych rzeczy to wpisuje sie komenda iphone wlacz a jesli wykrywa ze nie mamy na glowie jednej z tych rzeczy to wpisuje iphone wylacz z gory dziekuje ;3
 14. elliot21

  Prośba o HP

  witam, zrobi ktoś ze każdy zawsze ma 1 hp? ale może sprintować, mu to nie spada tak jakby miał pełne hp, ale na pasku ma 1
 15. elliot21

  nieprzytomny koles wtf

  Witam! ogólnie proszę o taki skrypcik Jeśli gracz ma 3 hp to wtedy ma efekt ciemności i nie może się ruszać (freeze, nie chcę efektu na spowolnienie) wtedy mi się pojawia taki bar na środku (wiecie o co mi chodzi) taki alert Jesteś nieprzytomny! (czas w minutach i sekundach np. 9:53 do respawnu!) mały napis taki respawn! Jeśli minie ten czas pojawi się mu komunikat wpisz komendę /szpital by teleportować się do szpitala! i jak się tepnie to mu zabiera wszystkie rzeczy Wszystkich komend nie może pisać tylko /szpital Może pisać na czacie Jeśli ma 3 hp to przed nickiem mu się pojawia na czerwono [BW] Nie będzie można go uderzyć by go zranić! Jeśli się naciśnie na niego nożycami z permisja frakcja.medyk wtedy dostaję 4 hp i nie ma tych efektów
×
×
 • Dodaj nową pozycję...