Skocz do zawartości

Talarek

Użytkownik
 • Zawartość

  182
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Talarek

 • Tytuł
  Użytkownik III

Ostatnie wizyty

1 799 wyświetleń profilu
 1. Talarek

  Szukam pluginu/api

  https://www.spigotmc.org/threads/signmenu-1-15-2-get-player-sign-input.249381/
 2. Talarek

  Problem z hologramem

  Przecież sprawdzam teksty, a linie te same, bo tam się tekst zmienił.
 3. Talarek

  Problem z hologramem

  Czyli jak mniej więcej mogłoby to wyglądać? Bo trochę nie ogarniam.
 4. Cześć! Po kliknięciu na hologram, zamiast zmiany następnej wiadomość w hologramie ( z 1 na 2 ), jedna zostaje ominięta i zamiast 2 strony pojawia się 3. Próbowałem dawać jakieś opóźnienia, stopy etc, lecz nic nie pomogło . Skrypt nie posiada żadnych errorów. command /testholo: trigger: create interactive client side holo object "&bTest;;&7(1 strona);;&e1. &5Test 1" with id "h.0" at location 1.8 metres above sender to player create interactive client side holo object "&aKliknij prawym;;&6&l1 Strona &7| &72 Strona &7| &73 Strona" with id "xh.1" at location 0.2 metres under sender to player on hologram click: if text in line 2 of hologram "xh.1" is "&6&l1 Strona &7| &72 Strona &7| &73 Strona": edit holo object "h.0" to "&bTest;;&7(2 strona);;&5Test2" edit holo object "xh.1" to "&aKliknij prawym;;&71 Strona &7| &6&l2 Strona &7| &73 Strona" if text in line 2 of hologram "xh.1" is "&71 Strona &7| &6&l2 Strona &7| &73 Strona": edit holo object "h.0" to "&bTest;;&7(3 strona);;&5Test3" edit holo object "xh.1" to "&aKliknij prawym;;&71 Strona &7| &72 Strona &7| &6&l3 Strona"
 5. Cześć! Czy wie ktoś jak zrobić żeby tylko 1 osoba widziała hologram? Wiem, że istnieje taka opcja od hologramów: create holo object "test" with id "holo.2" at location 2 metres above player Niestety nie można dodać for player i czy zna ktoś jakiś inny sposób na to, aby tylko jedna osoba widziała takowy hologram?
 6. Nie mam na razie jak tego sprawdzić, ale kod wygląda ok. // Edit: Kod musiałem lekko poprawić. Dzięki za pomoc, do zmaknięcia!
 7. Ta zmienna usunie się z pliku ze zmiennymi?
 8. Hej! Czy wie ktoś w jaki sposób zrobić żeby ten dźwięk nie powtarzał się za każdym razem, aż zmienię slot i będę trzymał papier? on tool change: wait 1 second if player's held item is a paper: if player don't have diamond_pickaxe: play sound "ENTITY_WITHER_DEATH" to player with volume 10 and pitch 1.5 set slot 2 of player to diamond pickaxe of unbreaking 3 named "&bDiamentowy kilof" (Jeśli będę zmieniał slot co chwilę do monentu, aż dostanę kilof dźwięk powtórzy się kilka razy)
 9. Też nie działa // Poradziłem sobie już w inny sposób. Do zamknięcia
 10. A czy da radę żeby ci gracze zostali przeteleportowani na inny serwer? Zrobiłem coś takiego: command /test2: trigger: set {_p1} to random player out of all players set {_p2} to random player out of all players while {_p1} is {_p2}: set {_p2} to random player out of all players bungeecord connect ({_p1} and {_p2}) to "lobby" i wyskakuje błąd: Variables cannot be used here.
 11. Cześć! Czy wie ktoś może jak przetepać 2 randomowych graczy do zmiennej {spawn}? Próbowałem w taki sposób: command /test: trigger: set {_random} to 2 random elements out of all players teleport {_random} to {spawn} Niestety skrypt ten nie działa i wywala błąd: Can't understand this expression Jedyne co mi działało to set {_random} to a random element out of all players
 12. Yooniksowi napisałeś, że ci się nie chce, a do mnie że coś ci niby wypadało, więc doszedłem do wniosku, iż nie umiesz wykonać zlecenia i dlatego zwróciłeś pieniądze. Ja mógłbym poczekać kilka dni, bo ten twój "wyjazd" pewnie by nie trwał niewiadomo ile i wtedy po powrocie mógłbyś dalej dokończyć plugin. Dlaczego w takim razie tak się nie stało?
 13. To w takim razie wyjaśnij mi, to co napisałeś yooniksowi. Nie chciało ci się robić i jeszcze chciałeś dodatkowe pieniądze ? Próbowałeś w każdy możliwy sposób wywinąć się od wykonania pluginu.
 14. A nie mogłeś tego powiedzieć wcześniej, skoro miałeś to zaplanowane? I jeszcze coś fajnego od yoonika: https://zapodaj.net/989334207fc5e.jpg.html sory, że na zapodaj, ale na innych hostingach mi się obrazek nie mieścił W pluginie usunął 3 komendy i chciał za to 45 zł
×