Skocz do zawartości

Talarek

Użytkownik
 • Zawartość

  90
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Talarek

 • Tytuł
  Użytkownik I

Ostatnie wizyty

866 wyświetleń profilu
 1. Cześć! Zna może ktoś jakiś plugin który pokazywał by ile dany gracz ma monet pod nickiem? Chodzi mi o coś w tym stylu jak na obrazku 1, tylko żeby zamiast hp były monety https://dev.bukkit.org/projects/health-bar
 2. @knugi @xAxee @LuckyPotato ktoś wie?
 3. Ale to nie ma żadnego znaczenia
 4. Hej! Ostatnio męczę się z tym jak zrobić aby skrzynie na świecie np. Lobby skrzynia była cały czas otwarta. Używając tego: make chest appear open for all players Próbowałem loopować skrzynie - nic z tego. Podać kordy aby na tych koradach skrzynia była czały czas otwarta - nic z tego (może się komuś jakoś uda więc tu kordy: -0.5 63.5 12.5 )
 5. Chciałem żeby item się zmieniał co chwilę. Tu się tylko raz zmienia i nie wraca do pierwotnej postaci. Ma być tak, że jak się otworzy to w slocie np 5 pojawia się dynia a później automatycznie zamienia się na tą świecącą a potem znowu na zwykłą i tak w kółko.
 6. Hej! Napisałby mi ktoś skrypt, aby po otworzeniu GUI w slocie np 5 pojawiła się dynia a po chwili ta świecąca dynia? Chciałabym żeby później ta świecąca dynia zmieniała się w zwykłą dynię a potem zwykła dynia w tą świecącą i tak w kóło. (Item nie ma się zmieniać po tym klikniemy w ten Item czy coś w tym stylu).
 7. Talarek

  Vanish

  Masz w configu wiadomości np do action bara i po prostu zmieniasz sobie na taką jaką chcesz.
 8. Talarek

  Vanish

  W pluginie SuperVanish masz to wszystko https://www.spigotmc.org/resources/supervanish-be-invisible.1331/
 9. Talarek

  skrypt czy plugin

  W jakich sytuacjach? Możesz też poszukać coś innego na spigocie. Np to: https://www.spigotmc.org/resources/nametag.45014/
 10. Talarek

  skrypt czy plugin

  Polecam plugin NameTagEdit https://www.spigotmc.org/resources/nametagedit.3836/
 11. Talarek

  Pomocy!

  On target?
 12. Nie mam nigdzie tab complete wyłączonego, a w bungeecordzid nie ma nawet opcji do tab complete .
×