Skocz do zawartości

Talarek

Użytkownik
 • Zawartość

  157
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Talarek

 • Tytuł
  Użytkownik III

Ostatnie wizyty

1 521 wyświetleń profilu
 1. Talarek

  Problem z powitaniem

  Usuń po prostu ten plik i będzie git
 2. Zrobiłem już sam. Można zamknąć
 3. Nie chciałem przez make player execute
 4. klikając w gui nic się nie dzieje
 5. Próbowałem zrobić żeby gracz po wejściu na serwer widział jak citizen ma jego skin. (każdy po wejściu ma widzieć swój skin w tym npc) Działa jedynie coś takiego: on join: change citizen 21 skin to "%player%" Tylko nie działa żeby było for player
 6. Mam taki problem: command /test [<player>]: trigger: open chest wit 1 row named "Test" to player set player's current inventory's slot 10 to pumpkin named "Test" I nie wiem jak zrobić np, że po kliknięciu pojawi się nick na czacie tego kogo wpisaliśmy w komendzie /test i żeby dało mu np efekt poison. Arg 1 nie można użyć.
 7. Dalej słabo trzęsie ekranem
 8. Jest dalej słabiutko i bije jeszcze słabiej od mojego ^ to samo
 9. on był na bazie tych potek na filmie
 10. Znalazłem osatnio fajny film z efektem który przypomina trzęsienie ziemi: minuta 0:28 Próbowałem zrobić coś w tym stylu (opiera się to na nałożeniu efektu poison z healing, lecz w moim przypadku ekran się tak bardzo nie trzęsie) command /trzesienie [<text>]: trigger: apply instant health 20 without any particles to player for 5 seconds wait 0.1 second apply poison 4 without any particles to player for 1 seconds wait 0.1 second apply poison 4 without any particles to player for 1 seconds wait 0.1 second apply poison 4 without any particles to player for 1 seconds wait 0.1 second apply poison 4 without any particles to player for 1 seconds wait 0.1 second apply poison 4 without any particles to player for 1 seconds największą mocą poisona jest 4, a wyżej będzie tak samo działał jak 4.
 11. Talarek

  Animacja totemu

  nazwa particlesa totem niby działa, ale się nie pokazuje
 12. Talarek

  Animacja totemu

  Jakiś addon do tego? Bo mam can't understand this condition
 13. Talarek

  Animacja totemu

  https://github.com/aadnk/ProtocolLib/blob/master/modules/API/src/main/java/com/comphenix/protocol/PacketType.java
×