Skocz do zawartości

Login - skrypt na logowanie

King Of Pain
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[sKRYPT] LOGIN          

Wszystkich użytkowników forum Skript.pl serdecznie witam w przedstawieniu mojego pierwszego udostępnionego skryptu jakim jest LOGIN. Nie ukrywajmy, że inspirowałem się tutaj

pewnym pluginem, ponieważ każdy szanujący gracz Minecraft powinien go znać.

O SKRYPCIE

Skrypt LOGIN jest to projekt odwzorowania pluginu "AuthMe".

Zadanie tego skryptu to pełnienie roli rejestratora haseł na serwerze a następnie

Pilnowanie kont graczy.

KOMENDY

/login <hasło>

/register <hasło> <hasło>

/changepassword <hasło>

/setspawnlogin - Jest to komenda do ustawiania miejsca gdzie ma się pojawiać gracz po wejściu.

PERMISSJE

"login.setspawn": Ustawianie spawnu graczy !

TWÓRCA SKRYPTU

King Of Pain

DO ZROBIENIA

Komenda /unregister .

KOD

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Edytowane przez King Of Pain

A może zrobisz, że przy wejściu jak dana osoba jest premium lub (nonpremka) ma takie samo ip jak przy rejestrowaniu to automatycznie loguje? I też dodaj własne ustawianie wiadomości w .yml (jak już się tym zaczniesz bawić)

A co do skryptu. Dla mnie jest to 6 wagi 10 (heh librus) za pomysł i 5+ za wykonanie. A skoro jest to twój pierwszy skrypt to się postarałeś i za to gratki dla Ciebie.

Dodaj do tego skryptu: 1. możliwość zarejestrowania konta przez admina za pomocą komendy /register player (nick) (hasło) [permissia do tego]

2. Komenda do odrejestrowania konta przez admina. Komenda: /unregister player (nick) [permissia do tego]

3. Ograniczona ilość kont na ip.

Szczerze powiedziawszy trochę nie mogłem połapać się w kodzie... ale nie zauważyłem też nigdzie funkcji hashowania haseł jakby to jeszcze było dodane i to co up to byłoby hiper-duper-super jak na pierwszy sk :D na razie jest super :D

Tak dla porównania jak chcesz to tu masz mój pierwszy sk XD w porównaniu z twoim to śmiech na sali XD:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Takie mocne 4/10. Pluginy wciąż są lepsze(nie uwzględniam obciązenia, ale funkcjonalność). Dodałbym więcej funkcji, jak np. Double password(eg dla opów dodatkowe hasło).  Oprócz tego albo to noc na mnie działa, albo przy /register nie da się zarejestrować bo nie ma efektu zapisywania hasła xd

• 2 tygodnie później...
  • bvcz zmienił(a) tytuł na Login - skrypt na logowanie
  • bvcz zablokował(a) ten temat
  • Libter odblokował(a) ten temat
  • 3 lata później...
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...