Skocz do zawartości
  • 0

Wykonywanie komendy przez gracza jako op

Hydorax
 Udostępnij

Pytanie

Witam, mam pewien problem dotyczący wykonywania komendy przez gracza, jakby miał op.

Mianowicie chodzi o komendę /summon.

Teoretycznie taki kod powinien działać poprawnie:

command /test:	trigger:		execute player command "/summon FireworksRocketEntity ~ ~2 ~ {LifeTime:11,FireworksItem:{id:401,Count­:1,tag:{Fireworks:{Explosions:[{Flicker:­1,Trail:1,Type:2,Colors:[999999999],Fade­Colors:[212123]}]}}}}"		run player cmd "/summon FireworksRocketEntity ~ ~2 ~ {LifeTime:11,FireworksItem:{id:401,Count­:1,tag:{Fireworks:{Explosions:[{Flicker:­1,Trail:1,Type:2,Colors:[999999999],Fade­Colors:[212123]}]}}}} " as op

Jednakże w praktyce nie działaja i wyświetla się komunikat, że nie mam uprawnień.

Dołączona grafika

Również taki kod nie pomógł:

command /test:	trigger:		op the player		execute player command "/summon FireworksRocketEntity ~ ~2 ~ {LifeTime:11,FireworksItem:{id:401,Count­:1,tag:{Fireworks:{Explosions:[{Flicker:­1,Trail:1,Type:2,Colors:[999999999],Fade­Colors:[212123]}]}}}}"	            make player execute command "/summon FireworksRocketEntity ~ ~2 ~ {LifeTime:11,FireworksItem:{id:401,Count­:1,tag:{Fireworks:{Explosions:[{Flicker:­1,Trail:1,Type:2,Colors:[999999999],Fade­Colors:[212123]}]}}}}"		run player cmd "/summon FireworksRocketEntity ~ ~2 ~ {LifeTime:11,FireworksItem:{id:401,Count­:1,tag:{Fireworks:{Explosions:[{Flicker:­1,Trail:1,Type:2,Colors:[999999999],Fade­Colors:[212123]}]}}}} " as op		deop the player

Może ktoś z was rozwiąże nurtujący mnie problem :<

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Albo ta komenda jest zbugowana albo nie wiem co. Gdy wpisuję /test wywala mnie z serwera.

A na singlu ta komenda ci działa?

Hmm, wiesz co spróbuj skopiować z tąd - Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! , ponieważ tu jakoś dziwnie przerobiło symbole :P

Komenda działa bez problemu gdy wpisuję ją jako gracz z uprawnieniami.

Troszkę pobawiłem się z pexem próbując dodać uprawnienie od summona graczowi, zasypało błędami, przywróciłem pexa do wcześniejszego zapisu i Boom, działą mi :0

Nie wiem tylko jak skrypt zachowa się na innym serwerze

• 0

Równie dobrze możesz dodac graczowi danego pexa na chwile.. Wykonac komende i zabrac.. ZOBACZ 1 wersjie skryptu na dzialki tam napisane tak bylo

Właśnie z tym byłby problem, gdyż gdyby administrator wykonałby daną komendę zdegradowało go do gracza, za dużo bawienia było by z tym :<

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...