Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Aktualna wersja: 1.6.4   Demo: a2687b5cbfb0cf9e..."> Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Aktualna wersja: 1.6.4   Demo: a2687b5cbfb0cf9e..."> Skocz do zawartości
Verlikylos

vMCShop | Nowy wymiar automatycznego sklepu Minecraft!

Recommended Posts

Użytkownik

vMCShop
Nowy wymiar automatycznego sklepu Minecraft!

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Aktualna wersja: 1.6.4

Demo: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Demo ACP: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Login: Admin
Hasło: password

Aktualnie pracuje też nad wersją 'Basic' ItemShopu. Jest to sam sklep bez żadnych zbędnych "bajerów" itp.
Demko można znaleźć Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! . Pliki na GitHubie pojawią się kiedy IS będzie gotowy do użycia ;)

Sklep oferuje obsługę wielu serwerów i usług, dodawanie newsów z obrazkami, realizację voucherów oraz tworzenie stron z własną zawartością. Dashboard ACP zawiera kilka podstawowych informacji takich jak ilosć sprzedanych usług czy aktualne zarobki. Znajduje się tam również wykres sprzedaży usług w bieżącym tygodniu, status serwerów podpiętych do skryptu, lista ostatnich zakupów oraz logowań do ACP. Panel sklepu obsługuje wiele kont, dlatego została dodana zakładka logów sklepu, aby móc sprawdzić co i kiedy dany użytkownik zrobił. Podczas realizacji usługi czy vouchera sprawdzane jest czy serwer, na którym komenda ma być wykonana jest aktualnie online.

Zanim napiszesz do mnie w związku z jakimś błędem, sprawdź czy Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!  nie ma opisu jak go rozwiazać!

W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwosci/problemów/błędów zapraszam do kontaktu Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! , przez mój Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! , Discord (Verlikylos#5640) lub przy pomocy komunikatora Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! .

Instrukcja instalacji jak i lista TO-DO znajduje się na GitHubie.

Edytowane przez Verlikylos

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zasłużony

Znalazłem błąd taki jakiś

1. na stronie logowania do ACP
    Spoiler

qUMmlFd.png

2. lepiej to przetłumaczyć

Spoiler

QsrcFyg.png

3. Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!  - nie lepiej dodać tu podział na strony?

4. dodawanie newsa czy serwera?

Spoiler

8gUWtfv.png

5. słaba ta responsywność :/

Spoiler

BrDGUFS.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik

@boleknowak

1. O tym wiem, tak samo jest na stronie z realizacją voucheru. Poprawka wyjdzie w niedzielę.

2. Tak mi pasowało, to tak dałem, ale pomyślę nad tym ;)

3. W sumie można. Myślę, że wleci przy apdejcie w niedziele.

4. Przy kopiowaniu template musiałem nie zmienić :'(

5. Spokojnie, poprawi się :D

Dzięki za info ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
Dnia 17.08.2017 o 22:44, Verlikylos napisał:

vMCShop
Nowy wymiar automatycznego sklepu Minecraft!

Aktualna wersja: 1.6.1

Demo: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Demo ACP: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Login: Admin
Hasło: password

Sklep oferuje obsługę wielu serwerów i usług, dodawanie newsów z obrazkami oraz realizację voucherów. Dashboard ACP zawiera kilka podstawowych informacji takich jak ilość sprzedanych usług czy zarobki. Znajduje się tam również wykres statystyk sprzedaży w bieżącym tygodniu, status serwerów podpiętych do skryptu, lista ostatnich zakupów oraz logowań do ACP. Panel sklepu obsługuje wiele kont dlatego została dodana zakładka logów sklepu, aby móc zobaczyć co i kiedy dany użytkownik zrobił. Sklep na razie obsługuje tylko serwis MicroSMS.pl oraz lvlup.pro. W przyszłości zostanie dodana obsługa płatności PayPal, dotpay.pl i kilku, hostingów serwerów Minecraft. Przed realizacją usługi czy vouchera sprawdzane jest czy serwer na którym komenda ma być wykonana jest aktualnie włączony.

W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwosci/problemów/błędów zapraszam do kontaktu Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!  lub przy pomocy komunikatora Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! .

Instrukcja instalacji jak i lista TO-DO znajduje się na GitHubie.

Super! Polecam ten sklep sam z niego korzystam i jestem zadowolony z obsługi autora jak i z samego sklepu jest on jednym z najlepszych moim zdaniem. Pozdrawiam @Verlikylos.

Edytowane przez esej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zasłużony
11 godzin temu, DevangerPL napisał:

Siemka.

O co chodzi z tym?

brakuje 'sterowników'

Wystarczy wejść w php.ini i odkomentować to:

extension=php_mysqli.dll

jeśli nie działa, można spróbować zainstalować paczkę

php5-mysqlnd

źródło: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
19 minut temu, esej napisał:

Masz zapewne hosting www, a powinno to być robione na VPS'ie.

Bez przesady, nie wydaje mi się, żeby jakikolwiek itemshop był tylko pod vps'a... 

A zwłaszcza autor by pewnie umieścił o tym wzmiankę. Teraz po lekkiej poprawce jest cuś takiego:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

skycraft.xaa.pl/index.php

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
27 minut temu, ByczekTV napisał:

Bez przesady, nie wydaje mi się, żeby jakikolwiek itemshop był tylko pod vps'a... 

A zwłaszcza autor by pewnie umieścił o tym wzmiankę. Teraz po lekkiej poprawce jest cuś takiego:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

skycraft.xaa.pl/index.php

Mówię Tobie, że musisz mieć mod_rewrite, bo bez tego nie będzie Tobie działało dlatego ten itemshop jest tylko na VPS'a pod tam instalujesz baze danych etc... i do tego włączasz Mod_Rewrite.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.