Skocz do zawartości

Wizzard

Użytkownik
 • Zawartość

  1066
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  34

Wizzard ostatnio wygrał w dniu 13 sierpnia

Wizzard ma najbardziej lubianą zawartość!

O Wizzard

 • Tytuł
  JPablo to noob
 • Urodziny 4 stycznia

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska, Tarnów
 • Hobby
  Masakrowanie moderatorów.
 • Nick w MC
  _an0

Metody kontaktu

 1. @MandMLove nie znam się, to się wypowiem? Więc tak: klasy zawsze zaczyna się od wielkiej litery; tworzenie statycznej instancji jest unsafe i wolne, przekazuj ją przez konstruktor; klik, do obozu; klik, poje*ało? Pobierz instancje Plugin z PluginManager'a i na niej działaj; klik, wyżej robisz prywatne statyczne, a tutaj publiczne. Zdecyduj się; klik, rozstrzelać, użyj ChatColor'u, a najlepiej to BaseComponent'a; klik, side-effects, zmień to + a co jeżeli parametr będzie nullem?; kilk, Matko Przenajświętsza. Już widać że kod kopiowany; klik, klik wzięte żywcem ze starych FG configi w nich zostały nie tak całkiem dawno zmieniane; klik, jakbym widział kod z gildii Kamilkime, całość ułożona podobnie i dalej masz side-effects, w ogóle się człowieku nie rozwijasz/poprawiasz; klik, to wszystko jest statyczne. Gdzie zastosowane jest tutaj programowanie obiektowe?; klik, klik, zażywa Nerwosol na uspokojenie, dlaczego do jasnej ku*wy pola są statyczne i publiczne? Tu wszystko jest statyczne. Używaj preparedStatement'ów; Dlaczego połączenia z bazami danych są w głównym wątku? Rozumiesz że zaje*biesz życem serwer? Co z tego, że bazy danych w dzisiejszych czasach mają dostępność niekiedy poniżej 1ms, przy większej ilości danych serwer padnie; klik, a ten dalej swoje, no co za człowiek; klik, TO TAKI WIELKI PROBLEM, ŻEBY PRZECHOWYWAĆ UUID NIE JAKO OBIEKT, A STRING?; klik, masz od tego eventy asynchroniczne, przy okazji mógłbyś dodać tworzenie się rekordów w bazie danych, jak gracz jest pierwszy raz na serwerze; klik, klik, pola powinny być finalne, w dodatku mieszasz manager'a z obiektem, lista powinna być w osobnej klasie pominę fakt, iż tu wszystko jest statyczne; klik, DLACZEGO CO CHWILE TWORZYSZ NOWEGO RANDOM'A, JAK TUTAJ ROBISZ TO ZUPEŁNIE INACZEJ. WIĘCEJ KODU ZAPIE*DOLIĆ SIĘ NIE DAŁO? Żenada, to coś nie powinno istnieć.
 2. Wątki użyszkodników

  @Savorski Tłumacz, wyszukiwarka forumowa, Discord, shoutbox. A jak jesteś leniwy, to nie moja sprawa.
 3. [Skarga] MandMLove

  A jak użytkownik nie chcę Cię zablokować, by móc mieć wgląd na całą dostępna zawartość forum? A widzisz. Proponuje takie załagodzenie sprawy. @MandMLove przestanie mu spamić, bo to robi celowo, nie ukrywajmy. @boleknowak zamknie na własne życzenie skargę i po sprawie. Taki sąd koleżeński. A jak nie, no to nie,
 4. [Skarga] MandMLove

  Ja wiem! Ja wiem! Może dlatego, że jak wchodzi na forum, to ma 2398572983572985278935729538729 zbędnych powiadomień?
 5. [Skarga] MandMLove

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta zakaz spamowania (m.in. wysyłania niechcianych linków do stron) dok. mi chodzi o to m.in. To, co robisz jest spamem.
 6. [Skarga] MandMLove

  Nie obrażajmy dzieci, ok? Im do niego jeszcze trochę brakuje.
 7. Wątki użyszkodników

  To nie jest oficjalne forum tego pluginu.
 8. Rocznica założenia mojego konta.

  A zakupiłeś wejściówkę @Ewald? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
 9. HP drzewa?

  Sepisz gotowca, wiec nie. Napisalem sposob, na "kod" musisz sobie przelozyc sam.
 10. HP drzewa?

  Pewnie, przy odpowiedniej akcji pobierasz zmienna odpowiedzalna za blok w danej lokacji, ona musi byc Integerem. Pozniej odpowiednio odejmujesz punkty. Na koncu sprawdzasz czy wynosi 0. Jak tak, usuwasz blok, nie - to anulujesz event.
 11. [Skarga] Norbi - Discord

  Jzu, odbanuj go @Norbi. Naprawdę, jak można być takim człowiekiem, zeby myslec, ze przekrecanie mojego nazwiska jest na serio. To jest moja sprawa i nie masz nawet prawa sie wtracac. Co innego szanuje tutaj @LosTigeros, zainterweniowal w odpowiedni sposob, zwracajac uwage. @SebxteR mowiac ladnie mu odpyskowal, za co kara mu sie nalezy. Jednak nie ban na stale, rozumiem wyciszenie, rozumiem ban tymczasowy, na dobe. Ale ku*wa, nie rozumiem bana bezterminowego, come on. Wymiencie tampony, poczekajcie az sie okres skonczy i po prostu sie dogadajcie jak ludzie. Jestem za ta skarga w 100%, i namawiam do zgody i pojednania, a nie zachowywania sie jak skonczone patalachy.
 12. Skrypt/Plugin - TAB

  Wchodzisz z wersji 1.8.3 i starszej. Ja personalnie zalecam uzycie najnowszej, bo na niej zawsze testuje darmowe produkty (a platne to wiadomo, ze wszystko indywidualnie). @Bielecki przysluzam sie od jakiegos juz czasu.
 13. Skrypt/Plugin - TAB

  W sensie? Konkret, nie ogólnik.
 14. Q&A z Wizzardem

  Nie lubię slotówek. Sam osobiście do swoich prywatnych rzeczy posiadam kilka VPS-ów. Do większych oczywiście dedyk. Brak. Wszystkie oparte o JVM, jakoś mi się w nich najwygodniej programuje. Nie wiem czy to kwestia nawyku, ale tak jakoś. Rzecz jasna też pisze w innych (Python, Go m.in.). W tym roku miałem na emigracje do Norwegii wyjechać (całe szczęście tak się nie stało), więc umiem gaworzyć po Norwesku, w dialekcie Bokmål. Banknoty. Karcianki, Hearthstone, GWENT. Pewnie i za niedługo Artifact. Wszystkie azjatyckie. Koniec pytań, proszę @Ewald o zamknięcie tematu.
 15. Q&A z Wizzardem

  Grałem kiedyś w Ligę Legend, i zazwyczaj grałem albo Heimerdingerem, albo Treshem.
×