Skocz do zawartości

Verlikylos

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O Verlikylos

 • Urodziny 20 maja

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Częstochowa
 • Nick w MC
  Verlikylos

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

2302 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Verlikylos

 1. vMCShop w wersji 1.6 został wycofany już dawno temu. Błąd The requested URL /xxx was not found on this server. Jeżeli korzystasz z hostingu WWW należy skontaktować się z supportem z prośbą o aktywowanie mod_rewrite. Jeżeli korzystasz z VPS zastosuj się do poniższej instrukcji: Połącz się ze swoim serwerem przy pomocy np. PuTTY. Wykonaj następujące komendy: sudo a2enmod rewrite sudo nano /etc/apache2/apache2.conf W otwartym oknie edytora wyszukaj linię: <Directory /var/www/> Options Indexes FollowSymLinks AllowOverride None Require all granted </Directory> Zamień ją na: <Directory /var/www/> Options Indexes FollowSymLinks AllowOverride All Require all granted </Directory> Aby zapisać zmiany i opuścić edytor wykonaj kombinację klawiszy CTRL + X, a następnie klawisz Y i Enter. Zrestartuj serwer Apache poleceniem: sudo service apache2 restart Jeśli nic nie pomoże to upewnij się, że jest wgrany plik .htaccess. W większości przypadków będzie to plik ukryty, w takim przypadku musisz włączyć opcje pokazywania ukrytych plików w twoim programie ftp.
 2. To jest tylko frontend, więc oprogramowanie wyświetlania odpowiedniego serwera po jego wybraniu należy już do osoby, która zechce go wykorzystać w swoim projekcie.
 3. Minecraft Server List Frontend Frontend dla popularnych ostatnio witryn oferujących listę serwerów gry Minecraft wraz z ich statusami. Projekt stworzony głównie dla zabawy oraz z chęci oderwania się od środowiska, w którym aktualnie pracuję. Jest to single-page appplication z wyglądem inspirowanym menu wyboru serwera w grze Minecraft. Moim celem było jak najdokładniejsze odwzorowanie menu z gry. W tym celu edytowana została również czcionka, która krążyła gdzieś po Internecie, tak aby w pełni obsługiwała polskie znaki diakrytyczne. Strona dostosowana jest również do poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Demo: klik GitHub: klik Instalacja Jeżeli chcesz wgrać ten projekt na swój hosting, to postępuj zgodnie z poniższą instrukcją. Korzystając z wybranego menadżera pakietów zainstaluj Gatsby CLI. yarn global add gatsby-cli Następnie sklonuj to repozytorium do wybranego katalogu, a następnie do niego przejdź git clone https://github.com/Verlikylos/minecraft-server-list-frontend.git mc-server-list cd mc-server-list Następnie zbuduj pliki statyczne strony poleceniem gatsby build Teraz wygenerowane pliki znajdujące się w katalogu public możesz wgrać na serwer korzystając z dowolnego klienta FTP/SFTP. Biblioteki użyte w projekcie * GatsbyJS * styled-components * react-helmet * gatsby-plugin-alias-imports * Grafiki pochodzące z gry Minecraft Dodatkowe informacje W katalogu src/fonts znajduje się projekt dla aplikacji pozwalającej na edycję czcionek (Glyphr Studio). W razie potrzeby wystarczy go zaimportować oraz dokonać należytych zmian. Autorzy * Kamil Twardowski - Verlikylos Licencja Projekt udostępniany jest na warunkach licencji MIT. Sprawdź LICENSE.md, aby dowiedzieć się więcej.
 4. witam, mozna prosic o pomoc ? z sklepem jak ustawic ze daje rangę? jak ktos kupi?

  1. Usunięty#22684

   Usunięty#22684

   Napisz na discord vmcshop

 5. Acc Access denied for user 'HyxCore'@'127.0.0.1' (using password: YES) Sprawdz czy podajesz poprawne dane, ew. podaj publiczny adres serwera db
 6. @Gabi145 Źle uzupelniles dane przy konfiguracji bazy danych. Polecam przejrzeć instrukcję instalacji znajdująca się na githubie https://github.com/Verlikylos/vMCShop
 7. Problem rozwiązany. Jak się okazało hosting slotex blokuje połączenia wychodzące. Wystarczy napisać ticket w celu odblokowania.
 8. Prawdopodobnie używasz złego zdjęcia. Maksymalne wymiary to 512x512, maksymalny rozmiar 10MB i dostępne rozszerzenia gif|jpg|png|jpeg.
 9. System, z którym łączył się sklep już nie istnieje, ale nic to nie wnosi do funkcjonowania skryptu. Także możesz bez obaw zignorować ten błąd.
 10. @MatisiekPL Opowiem Ci jak to było. Założyłem repo na GitHubie i jako opis wpisałem pierwsze co mi ślina na język przyniosła. Później jak tworzyłem tematy na forach to głupio było jako tytuł wpisać tylko vMCShop, więc do tego dodałem jeszcze opis z GH. Na prawdę nie miałem pojęcia o istnieniu Twojego projektu więc nie mogłem z niego ukraść "motto". Poza tym (bez obrazy oczywiście) nie jest ono jakoś bardzo wymyślne, założę się, że istnieje masa projektów z motto "Nowy wymiar czegoś tam". W każdym razie jeżeli bardzo Ci na tym zależy to mogę je zmienić, dla mnie to żaden problem i przepraszam jeżeli Cię w jakiś sposób uraziłem.
 11. Zapowiada się ciekawie, zobaczymy co z tego wyjdzie. W każdym razie czekam na demko
 12. @MatisiekPL Czemu twierdzisz, że jest kradzione?
 13. Napisz do mnie na telegram/fb/maila, linki znajdziesz na githubie.
 14. Błąd z połączeniem z MicroSMS został już naprawiony. Dla osób, które mają podobny problem to wystarczy pobrać plik: application/helpers/payments/sms/microsms_helper.php z githuba i przesłać go do katalogu: application/helpers/payments/sms/ na swoim serwerze www Dzięki za opinie!
 15. Błąd został już naprawiony. Instrukcję wgrania łatki wysłałem Ci na mejla
×
×
 • Dodaj nową pozycję...