Skocz do zawartości
Koks222

modyfikacja Szukam Paczki podobnej do Blazingpack Z pluginem !

Recommended Posts

Użytkownik

Tak naprawdę nie ma lepszej w polsce paczki niż BP, tym bardziej że się ostatnio mocno wzięli za nią do roboty (rip obejścia [*], choć tak naprawdę nikt niczego nie obszedł, ale to nie wasza sprawa).

Przeczytaj najnowszy post na Fanpage, następnie skontaktuj się z Invicjuszem (yt4u.pl, spokojnie nikt nikogo nie zddososwał, nawet unixeja śmiecia).
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Ew. możesz wziąć syfiasty FairPlayMinecraft, którego po prostu nikt nie chce omijać, ale chyba lepiej postarać się o paczkę, w ostateczności napisać własną, jeśli trzeba...

Edytowane przez gabixdev

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
Dnia 27.08.2017 o 04:02, gabixdev napisał:

Tak naprawdę nie ma lepszej w polsce paczki niż BP, tym bardziej że się ostatnio mocno wzięli za nią do roboty (rip obejścia [*], choć tak naprawdę nikt niczego nie obszedł, ale to nie wasza sprawa).

Przeczytaj najnowszy post na Fanpage, następnie skontaktuj się z Invicjuszem (yt4u.pl, spokojnie nikt nikogo nie zddososwał, nawet unixeja śmiecia).
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Ew. możesz wziąć syfiasty FairPlayMinecraft, którego po prostu nikt nie chce omijać, ale chyba lepiej postarać się o paczkę, w ostateczności napisać własną, jeśli trzeba...

BP to *, przez niego skaf padł, wykradają hasła użytkowników z mc premium. Ta jasne nikt nikogo nie zddosował no tak bo wycieki ip są, śmieciowy serwer. Nie polecam.

A co do pytania to tak jak pan @arizonaTwentyOne napisał to możesz kupić ten plugin.

Dnia 23.08.2017 o 17:02, meku napisał:

sprawdz Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Strona tragiczna, paczka też.

Wulgaryzm //Kuro

Edytowane przez Kurotsuwa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
Dnia 28.08.2017 o 10:02, IDaily Gaming napisał:

BP to *, przez niego skaf padł, wykradają hasła użytkowników z mc premium. Ta jasne nikt nikogo nie zddosował no tak bo wycieki ip są, śmieciowy serwer. Nie polecam.

Wytłumacz mi jak niby mają wykradać hasła użytkowników premium? Wiesz jak działa autoryzacja Mojangu?
To że pobierali "obejścia" od trolla i innych [ciach] //Ewald z exploit squadu to ich sprawa i ich strata, byli debilami - no trudno, ekipa BlazingPack za to nie odpowiada.

Edytowane przez Ewald

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik

BlazingPack to totalne *. Zdekompilowanie tego pseudokodu żarówno pluginu jak i samej paczki trwa max. 10 minut (na moim discordzie udostępniłem src blazinga ostatnio).

@up

Jeszcze do niedawna w BP był kod od zarządzania runtime, np. zdalne wyłączanie komputera. 

PS. Lepiej się grzeczniej wyrażaj w internecie gabrielu, wiem że masz ogromny *, że jedyne co osiągnąłeś to jedno WIELKIE *, ale to nie znaczy, że musisz okazywać swoją skrajnie niską inteligencję nawet tutaj. Pzdr ;D

Wulgaryzmy //Kuro

Edytowane przez Kurotsuwa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
Dnia 28.08.2017 o 10:47, Snyx_ napisał:

BlazingPack to totalne *. Zdekompilowanie tego pseudokodu żarówno pluginu jak i samej paczki trwa max. 10 minut (na moim discordzie udostępniłem src blazinga ostatnio).

@up

Jeszcze do niedawna w BP był kod od zarządzania runtime, np. zdalne wyłączanie komputera. 

PS. Lepiej się grzeczniej wyrażaj w internecie gabrielu, wiem że masz ogromny *, że jedyne co osiągnąłeś to jedno WIELKIE *, ale to nie znaczy, że musisz okazywać swoją skrajnie niską inteligencję nawet tutaj. Pzdr ;D

Wulgaryzmy //Kuro

#Xproxy najlepsze xd

dzieki za src xayanix

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik

Jeśli interesuje was antycheat pod wersje 1.12 polecam zainteresować się 

https://elytra.io/

Jeszcze nie jest wydana do publicznego użytku ale mogę zapewnić że dla małych serwerów będzie dostępna bezpłatnie :)
więcej info na discordzie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.