Skocz do zawartości

PiTeKLive

Użytkownik
 • Zawartość

  186
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O PiTeKLive

 • Tytuł
  Użytkownik III
 • Urodziny 18.01.2003

Metody kontaktu

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk
 • Hobby
  Moim hobby jest: gra w piłkę nożną, siatkówkę, tenis i pingpong.
 • Nick w MC
  PiTeKLive

Ostatnie wizyty

306 wyświetleń profilu
 1. Wyrzuca mnie z serwera za jakieś błędy

  Nie ma tam pluginu funnyguilds, nie jest to serwer z gildiami tylko creative. A z nickiem to nie wiem czemu mam za długi, bo są dłuższe i ich nie wyrzuca z serwera jak mnie, ja mam tylko 9 liter (PiTeKLive). Tu jest ss tego taba: https://scr.hu/W36Vyj
 2. Siemaneczko wie ktoś z was może na czym polegają błędy podane na tych zdjęciach. Dodam ,że na serwerze nie ma pluginu funnyguilds, ale jest tab. Gram na czystej wersji mc 1.12 ,mam także osobną wersję z modami 1.7.10. Gram na serwerze creative z którego wyrzuca mnie za te błędy. Na serwerze nie widziałem aby ktokolwiek inny miał problem z takim czymś. Jeśli kliknę wandem PPM to często wyrzuca mnie, albo jak nic nie robię, to też może mnie wyrzucić. Jeśli wiecie o co chodzi to proszę o wypowiedź, i środek jak temu zapobiec jeśli znacie rozwiązanie. Za pomoc dziękuję! https://scr.hu/jmpjlK https://scr.hu/7ARVzY
 3. admin EXCALIBUR ! PROSTY SKRIPT

  Ja bym tego typka zgłosił za obrazę
 4. Pomoże ktoś z zestawami?

  Dziękuję wszystkim za pomoc, szczególnie @Bielecki za najwięcej poświęconego czasu ,ale także @piotrus131102. Bardzo mi pomogliście //Można zamknąć.
 5. Pomoże ktoś z zestawami?

  Powiedzmy ,że rozumiem ,tylko nie wiem jak się zapętla.
 6. Krótki regulamin blogów

  Cześć, mogę poprosić o blog? Będę pisał tam o minecraft, postaram się również pisać parodie ,i mam pytanie także o to, co ile wstawia się jeden wpis? @Ewald @Libter
 7. Nie trzeba ich tak nazywać. Jak komu wygodniej tak sobie napisze, a plugin wykorzystam na moim serwerze (gdzie grajo miliony ludziów )
 8. problem z wait {zmienna} second

  Wypowiecie się również i tu? Chodzi mi o to samo A wracając do tego tematu, może weź usuń sobie opa, *, rangę z *, no chyba ,że już próbowałeś.
 9. Napisz na ile od 1/10 lubisz osobe wyżej

  Jakiś gościu co ma chyba jakiegoś fajnego kota na avatarze Nieraz mi pomógł
 10. Napisz na ile od 1/10 lubisz osobe wyżej

  Nie znam ,ale wydaje się spoko
 11. Przepisanie skryptów z Denizen na Skript.

  Hmm... Ciekawe, skoro sam w swoim skrypcie miałem napisane link i jakoś działają na chat. Musisz po prostu kliknąć w to, a jak nie działa to już sam nie wiem. Jest też możliwość włączenia w opcjach. Jeśli jesteś pewny to bądź przy swoim ,ale jeśli nie to spróbuj przyjrzeć się jeszcze raz ustawieniom.
 12. Serio? Od razu widzicie styl, który jest często wykorzystywany i mówicie ,że z internetu... A serwer mi się ciekawie zapowiada, zagram.
 13. Scoreboard

  Nie wiem czy do końca zrozumiałem, ale może zrób ,że np. 1 tick trwa jakiś kolor a potem następny
 14. projekt AMULETY ! INNE NIZ ZAWSZE !

  To wcale nie jest niezwykłe
×