Skocz do zawartości

Kola13567

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kola13567

 • Tytuł
  Początkujący I

Informacje

 • Nick w MC
  Kola13567

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. "filcraft megadrop" gdzie niby?? a chodzi ci o moje zdj jak tak to jest to grafika z mojego starego servera jak coś..
 2. dzk za słuszną uwagę! już poprawiłem
 3. Poszukujemy programistów piszących w skrypcie i javie. Discord ma na celu stworzenie polskiego community na temat programowania bdz tam można poprawiać innych pl/sk udostępniać swoje włase pl itd. Servery będą mogły zgłaszać nam zlecenia na pl/sk a nasze community bdz je robiło za pieniądze/za darmo (zależy od zlecenia) link: https://discord.gg/PXNEfvH Zapraszam wszystkich pogramistów nie liczą sie umiejetności liczy się chęć!
 4. Po zabiciu gracza w miejsce jego śmierci pojawi się piorun [najlepiej by ten piorun nie zadawał obrażeń] 1 OSOBIE KTÓRA DOBRZE NAPISZE MI SK DOSTANIE NAJ ODPOWIEDZ!
 5. nie odpycha wgl do gory
 6. aaa xAxee ja tylko chcialem by to na polplytki zlote dzialalo
 7. no podbnie tylko by dawalo fly na chwile i bardziej do gory wawalalo
 8. on any move: player's gamemode is survival: block under player is cobblestone: set {%player%.fly} to 0 enable fly for player player is flying: block under player is air: if {%player%.fly} is 1: disable fly for player else: disable fly for player push the player in the direction of the player at speed 1.5 set {%player%.fly} to 1 on damage of player: damage cause is fall: cancel event chce zrobic ze jak gracz stoi na tym to go odpycha
 9. jaka zmienna ma ranga???? bo %prefix%, {group}, %player's prefix% nie dziala, bo chcę dodac range przed nickiem
 10. bo chcialem by to co postawie znikalo po 10 sekundach bo robie server knock pvp a na nich tak jest
 11. Kola13567

  Gdzie tu jest błąd?

  jak masz trigger to po nim komendy tylko z 1 tab a nie z 2 PROSZĘ O NAJ!
 12. on place water: wait 10 second cancel event on place cobblestone: wait 10 second cancel event Błąd jest z "cancel event"
 13. every 1 second: loop all players: display board named "&9COOL&fPVP.PL" to loop-player make score "&aRANGA: &c%{ranga::%player%}%" in board of loop-player to 4 make score "&aKASA: &c%{balance.%player%}%" in board of loop-player to 3 make score "&aZABOJSTWA: " in board of loop-player to 2 make score "&aSMIERCI: " in board of loop-player to 1 wszystkie te %{ranga::%player%}% {ranga::%player%}% %{balance.%player%}% jak używam do innych skryptów to działa a w scooreboard nie
×